Kde padají hvězdy (TV seriál)

Where Stars Fall

Rodinný

Česko, 1996, 7x25 min

Dětské seriály vždy balancují na hraně úspěchu a neúspěchu. Tento poměrně krátký seriál viděn dětskýma očima nezklamal. Dětské i dospělé role byly nakombinovány v rovnováze. Seriál ukázal cestu, jak zachránit něco, co fungovalo a nezvítězil tak přednostně komerční zájem, jak to v dnešní době dost často bývá.(23.1.2017)

nebylo to špatný, ve čtrnácti jsem to docela hltala(23.9.2008)

• Vikki

Rád bych napsal, že je to další ze starších českých seriálů, který je na výborné úrovni, ale není. Je to hodně nepovedené dílko, které v sobě nese viditelné projevy komerce a současné dementní kinematogeafie. Bylo to trapné už když jsem se na to díval jako kluk, npasal tu někdo, nedivím se. Pedofilie a zneužívání chlapců tu také pěkně kvete.(5.10.2012)

• honajz

Nudně natočený seriál v podstatě o ničem. Příběhy snad ani nikam negradují, chybí tomu humor a nadhled, děti se berou příliš vážně a jejich herecké výkony jsou nezvládnuté.(18.4.2012)

To, co píše Markéta Zinnerová, se mi líbí. Ani tento seriál není výjimkou. Jednou jsem ho viděl jako dítě a teď po letech jsem si to pustil podruhé. A opět mě to chytlo. Je to napínavý seriál (nejen) pro děti, doporučuji. Ale je to spíše smutné než veselé...(2.6.2014)

• - Seriál se natáčel v Luhačovicích ve vile Vlasta, která byla dětskou léčebnou. (Skautka)