Městečko South Park

• USA South Park (více)
USA, (1997–2023), 118 h 25 min (Minutáž: 16–48 min)

Předloha:

Charles Dickens (kniha)

Trey Parker, Matt Stone, Isaac Hayes, Isaac Hayes (a.z.), Jay Leno, Tomorowo Taguči, Jenna Mattison, Elton John, Ozzy Osbourne, George Clooney (více)

Série(26) / Epizody(321)

Recenze uživatele lukasd k tomuto seriálu (277)

Židobileum (1999) (S03E09)

- Vedoucí sekty: Já jsem z antisemitské synagogy. - Starší: Ale o antisemitské židovské sektě jsem dosud nikde neslyšel. - Vedoucí sekty: Jsme nový! ()

Korní záhada pirátských duchů (1999) (S03E10)

- Moderátor: Co si myslíte o naší rádiové stanici? - S.M.: Před dvěma měsíci jsem viděl, jak se v parku líbají dva chlapy. Nic teplejšího jsem neviděl až doteď, když vidím vaši stanici. ()

Činpokomončáci (1999) (S03E11)

Hirohito: Díky, že jste sem přišel se svým gargantuovským penisem. ()

Vyznamenaná pitomost (1999) (S03E14)

- Garrison: Pojďte si zahrát Chyť prdel. - Broflovski: Co to je? - Garrison: To se běhá v kruhu a jeden druhýho se snaží chytnout za prdel. ()

Vánoční koledy pana Hankeyho (1999) (S03E15)

- Garrison: Jestli jste si nevšimli, tak Ježíš má narozeniny. Tak zvedněte tu svou muslimskou prdel a kurva slavte! ()

Jsi tam, Bože? To jsem já, Ježíš (1999) (S03E16)

- Doktor: Měl zaražený tampón v prdeli. Pravděpodobně několik dní. Vybuchl jako ucpaný septik. Obávám se, že to může být nějaká nová móda. Děti si strkají tampóny do prdele, protože to asi viděli dělat Backstreet Boys v televizi. ()

Světový koncert (2000) (S03E17)

- K.B.: Cartmane, není žádnej tón při kterým se posereš. - E.C.: Ale je, Francouzi s tím za války experimentovali. ()

Zubní víla (2000) (S04E01)

- Cartmanová: Můj syn ztratil spoustu mléčných zubů. Začínám o něj mít starost. - Zubař: Ztráta mléčných zubů je přirozená, paní Cartmanová. Kolik jich ztratil? - Cartmanová: Asi 112. Patnáct za jednu noc. Neměl by změnit zubní pastu? - Zubař: Není váš syn náhodou aligátor? ()

Cartmanův trestný čin (2000) (S04E02)

- S.M.: Sáňkování je pro kluky. - E.C.: Jo, běžte radši domů umejt nádobí nebo otěhotnět. ()

Timmy (2000) (S04E03)

- Doktor: Pokud chcete o této metodě více informací, napište si o mou novou knížku. Jmenuje se Buď se zklidníš nebo ti znovu rozbiju hubu. ()

Paterčata (2000) (S04E04)

- Rádio: Vítejte u lekce Zpívání jako Bocceli pro debily. ()

Cartman hledá dospělé kámoše (2000) (S04E05)

- Mefisto: Povedlo se Kevine. Podařilo se mi zkřížit veverku se sýrem. Víš, co to znamená? Už nikdo nebude muset hledat veverky a sýr na dvou místech. ()

Čerokézské vlasové tampony (2000) (S04E06)

- E.C.: Chtěl ses na něco zeptat? - S.M.: Daruješ Kyleovi jednu ledvinu? - E.C.: Ne, ne, ne, ne. Ne, ne, ne,ne… - S.M.: Vždyť ti stačí jedna buřte! Umírá ti kámoš, copak nevidíš jak je to vážný? - E.C.: Možná bych mu jednu mohl dát. Za prachy. - S.M.: Cartmane, až umřeš, půjdeš do pekla. - E.C.: Ale do té doby potřebuju asi tak deset milionů. ()

Boj o rasistickou vlajku (2000) (S04E07)

- Člen Ku-Klux-Klanu: Minulý týden jsme se rozhodli, že nenávidíme negry a Židy. A to hodně. ()

Něco, co můžeš udělat prstem (2000) (S04E08)

- S.M.: Být v chlapecké skupině je zajímavé. - Randy: Existuje plno zajímavějších věcí. Už jsi zkoušel marihuanu? - S.M.: Ne. - Randy: Nejvyšší čas… ()

Končí invalidové v pekle? (2000) (S04E09)

- E.C.: Poslední rok jsem vzal našemu farářovi sendvič, co jedl. - Farář: Určitě by ti odpustil, kdyby to věděl. - E.C.: Já jsem ještě neskončil. Vzal jsem mu ten sendvič, vyndal plátek šunky, dal si ho mezi půlky a pak jsem mu ten sendvič vrátil. A jindy jsem zase načůral do svěcený vody a farář tím každýmu věřícímu žehnal asi tejden. Pak jsem byl zase v parku a farář tam venčil psa. Tak jsem se vydělal na chodník a řekl jsem Barbradymu, že to byl farářův pes a farář dostal 100 dolarů pokuty, že to neuklidil. ()

Pravděpodobně (2000) (S04E10)

- E.C.: Včera jsem mluvil se záhrobím. Volal náš zesnulý přítel Kenny. Říkal, že v pekle to strašně smrdí a všichni mluví španělsky. A je tam sice voda, ale když se ji napijete, tak 7 dní krvácíte z řiti. ()

Čtvrtá třída (2000) (S04E11)

- Garrison: Na tohle nemůžete reagovat planou hrozbou. Když dítě řekne vykuř mi ho, tak musíte říct: Tak mi ho teda ukaž! ()

Paramount oznámil řadu nových projektů

21.01.2022

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

Tvůrci South Parku uzavřeli megadohodu

06.08.2021

14 filmů, 5 dalších seriálových sezón a navrch k tomu ještě nová videohra. Ano, čtete správně. Tvůrci South Parku Trey Parker a Matt Stone uzavřeli novou megadohodu se společností ViacomCBS, domovem… (více)

Další peklo na Zemi

Další peklo na Zemi