Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Simgal odpad!

Hodnotit film podle ukázky se určitě nemá, ale jsou i vyjímky. V zájmu zachování svého psychického zdraví jsem se na film Jak ukrást Dagmaru radši ani nedívál. ()

Ad4mson odpad!

Ještě teď je mi blivno při vzpomínce, že jsem za to nechal před devíti lety svoje prachy na pokladně kina. Trapáka Sypala a teplého ruského agenta Libora Baselidese v sauně už nikdy nechci vidět. A po Soukupovi po téhle "řachandě" neštěkl ani pes. Dobře mu tak. ()

Oxymoron

Nápad použít jednoho divácky oblíbeného blbce ze série Byl jednou jeden polda by nemusel být zase až tak špatný, kdyby zůstal blbec tím samým blbcem, kterého všichni čekali. Jenže on jím nezůstal a stal se debilem. No a pak z toho nemůže být "jen" blbý film, ale film debilní. ()

Stanley619 odpad!

Takzvaná česká "komedie" s dementem v hlavní roli. Na Nově to je vždycky velká událost, když se tahle sračka vysílá. 4% ()

Hepy13

Tak tohle je vážně stupidní film. Ale párkrát jsem se dokonce i zasmál. Kupodivu víc než u kdejaké trapné americké komedie. ()

Gulde odpad!

V jistém ohledu je to motivující film, protože věřím, že i já bych byl schopen natočit výrazně kvalitnější film než tento, a to nemám žádné umělecké a už vůbec ne filmové vzdělání. Dost dobře nerozumím, co se Soukupovi v druhé polovině 90. let stalo, že natočil tři naprosto tragické filmy. Kdyby tuhle hrůzu natočil o deset let dříve, tedy v roce 1991, možná by to tehdy sklidilo i jisté ocenění. Tak či onak se jedná opravdu o primitivní film, na kterém nelze snad ocenit naprosto nic. ()

Driscoll odpad!

--- [TV] --- Co dodat... Sledovat tenhle film kontinuálně od začátku do konce znamená hazardovat se zdravým rozumem. Sice nechápu, jak se takový paskvil může někomu líbit nebo jak ho někdo může vysílat, ale dokáži to respektovat; ale nikdo už mě nedonutí, abych se na to koukal znova... ()

strangercz odpad!

Tohle není film . Dělá ostudu české filmografii mnohem víc než všechny Troškovi filmy dohromady zahrabat spálit cokoliv jen ne to dávat do televize ()

ricardocz odpad!

Slovo žumpa nabírá nového významu. Upřímně si neumím představit, kdo se u tohoto filmu může bavit. Je-li tento film místy (tragi)komický tak rozhodně ne z úmyslu tvůrců. Bez přemýšlení odpad! ()

HouseMK odpad!

Přes veškeré mé sliby o tom, jak zde budu subjektivní, jsem nucen konstatovat, že tento film je hovadina zcela objektivně. ()

CiPR

Tak asi se koukám na jiný film, nebo opravdu nevím. Jak někdo nemůže mít rád tento snímek, vždyť je zábavný, legrační a rozhodně se při něm člověk nenudí. Sypal jako agent "007" Vašek Hruška, trouba, který je nejlepším agentem České republiky, odmítá telefonáty světoznámého agenta Jamese Bonda, je povolán aby našel fotky systému Dagmara, do hotelu Srní na Šumavě, kde zrovna probíhá seznamka. Asi se opravdu dívám na jiný film, jelikož odpad! mi zde opravdu ani trochu nesedí, rád se na tento film znovu podívám. Proto 80%. ()

Rami

Já nevím, ale dle mého je Byl jednou jeden polda III mnohem horší sračka. Tohle je tak velká kravina až jsem se jí i zasmál - a to bylo účelem. Takže dám tu jednu hvězdičku. :-) ()