Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Ozzy2 odpad!

Jaroslav Sypal dal všem svým kolegům dokonalý návod, jak si zničit kariéru.Stačilo ztvárnit pár pitomců v odpadech J,Soukupa a dveře na Barrandov má nadosmrti zavřené. ()

Hever odpad!

Co napsat ke zvratku, který vás nasere po první půlhodině sledování, zkazí vám celé sobotní odpoledne tím, že způsobí příšernou nevolnost? Nejradši bych to nekomentoval, ale ještě pořád jsem pod vlivem této sračky. Obzvlášť nasírací je ten teplouš, to jsem fakt myslel, že chytnu ovladač a vší silou ho mrštím do televize. Sypal ze sebe sype jedno hovno za druhým a eště se furt tváří, jak kdyby měl na koulích pověšené šestnáctitunové závaží. Zbytek té bandy trotlů, co v tom hraje (pro mě už nikdy více herci ani lidi) nakonec podávají výkon hodný vyliskání. Prostě odpad! ()

Sugeno

Smutný příklad nepovedené bláznivé komedie, která vlastně ani není komedií, ale nespecifikovaným žánrem, který neosloví, nepobaví jen vás přivede k zoufalství ke zbytečně promrhanému času. ()

Lukasfox

ten film je tak trhlej až je proste zbavnej si nemužu pomoct ale já se u toho bavím a to je přece u techto filmu duležitý... nejde o žádný poselství nebo tak ale o čirou srandu a ta se tu najde... jako parodie na bondovky super.... ()

Magggie odpad!

Nemyslela sem si, že může být ještě něco horšího než Kameňák, ale nevím zdá se, že jsem se spletla... nevím co dál říct... je to prostě hrůza! ()

jojo-Jozin odpad!

Pukud už kdokoliv má takovou smůlu, že ho toto "D Í L O" zaskočí nepřipaveného. Během pár minut se každý normální, zdravý člověk zberchá a odchází od televizní obrazovky rýpat zahrádku. Nedbaje při tom na hodinu a roční období ani na to, že třeba ani zahrádku nemá. ()

Sosak odpad!

Ten "film" je jako krknutí po cibuli. Soukup je netvor a nese poměrně velkou část na výkopu hrobu českého filmu. Opravdu nevím, komu by se něco jako tohle mohlo líbit...abych se u toho já sám byť jen usmál, tak by bylo potřeba vyměnit mi mozek a tělo. Už jenom ten oficiální text distributora naznačí, že asi nejde o něco inteligentního, nebo nedej bože o nějakou legraci. ()

waska odpad!

Tak tohle je snad najhorší film jaký jsem viděl. Ne snad. Určitě! Lituju času, jež jsem sledováním týhle sračky ztratil.. ()

FireTight odpad!

Co se mi vybaví, když slyším název filmu "Jak ukrást Dagmaru"? Jeden nudný večer před osmi lety, nezajímavý televizní program a upoutávku na "českého Bonda". Ano, to mne zaujalo, na Nově tomu říkali prý komedie. No, nebyla to komedie, nebyla to parodie, byla to přímo TRAGÉDIE. Nechápu, co na tom autor, herci nebo štáb viděli! Vždyť tohle byl humor pod úrovní Go-Go Show! Trapné, nudné, nevtipné, plné idiotského smíchu Jaroslava Sypala a blbá blondýna Petry Martincové. Jestli měl být tohle pokus o překonání "kvalit" třetího Byl jednou jeden polda, tak se to vážně povedlo. V tom případě autorům fakt gratuluju! ()

Drtic odpad!

No teda film absolutne ničím nezaujal. Nechápu jak se nekterý herci mohli nechat na tohle namluvit. Sypal není žádnej herec ale dement težko by sehnali lepšího. Na Martincovou sem se aspon občas rád podíval jinak fakt nic.......odpad. ()

Valkyria odpad!

Divím se, že je ten film natočený v roce 2001... protože když si ho vybavím, zařadím si ho do doby, ze které nesnáším snad všechny filmy jako: Byl jednou jeden polda, Discopříběh, Kamarád do deště... atd.. víc nemám co dodat! Jednoduše nekoukatelné! ()