Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

unclejack odpad!

Film sa nesie vo veľmi podobnom duchu ako Major Meisner a to mi osobne značne vadí - nejde len o chabú dejovú líniu, prihlúple dialógy o superagentovi Hruškovi, neustále opakovanie miesta deja a situácie, ktoré nikto okrem tvorcov nepovažuje za vtipné - nie, o to nejde. Ide o to s akou hrdosťou si táto fraška sama udeľuje titul komédie a čaká, že sa budeme uchechtávať na Jaroslavovi Sypalovi. Ak budem chcieť vidieť chlapa v kostýme ženskej, pustím si Tootsie, ale aj Agent v sukni hrá aspoň o tri stupne vyššiu ligu ako Vašek!!! ()

PepusGi11._

Dost mě mrzí,že má tenhle film tak malé hodnocení,pro mě je to prostě česká klasika,stejně jako Dědictví aneb Kurvahošigutntág,Byl jednou jeden polda a další....Když to vidím v televizi,určitě ho nepřepínám a s radostí se podívám... ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 3/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

Chemic odpad!

Ještě horší film než třetí major Maisner. Tady už nebyla k vidění ani žádná legrace a neustálé telefonáty Jamese Bonda - haha :-( ()

Johnner odpad!

Nestává se mi často, že bych film v půlce přestal sledovat. Když se mi to stane, bývá chyba ve mně. Pak si se špatným svědomím pustím film znova a o to bedlivěji ho sleduji. Hádejte, co se mi stalo u tohohle dílka? Napoprvé jsem ho zhnuseně vypnul. O hoďku později jsem si ho pustil se špatným svědomím znova. Bedlivě ho sledoval, bedlivě ho sledoval, bedlivě ho slleeeeedovaaaall... A zhnuseně vypnul. Takže díky dvoji S+S za to, že jsem se dozvěděl o své netoleratnosti. :-( ()

Moraldo odpad!

Tak tohle je totální SHIT. Dementní herec hovadského typu v dementní roli pod vedením dementního režiséra stvořil dílo pro všechny "novácké" diváky. Jedna z největších sraček (jiné slovo nelze bohužel použít), co jsem za svůj život viděl. Prosím o znovuzavedení cenzury !!!!!! Alespoň pro Soukupa. ()

Skunkiee odpad!

Tohle bylo naprosto strašný. Jak může někdo natočit takhle nevtipnou sračku? Když vás komedie nerozesměje a navíc vám připadá vrcholně trapná, tak asi není něco v pořádku. Víc netřeba.. ()

Merťas odpad!

Po shlédnutí této rádoby špionážní komedie, si člověk teprve uvědomí, jak velký kumšt jsou všechny ty parodie s Leslie Nielsenem. Necítím však k tvůrcům tohoto filmu nějakou nenávist, spíš je mi jich líto. Chtěli prostě diváky pobavit, žel jejich schopnosti na to nestačily. ()

CrewTeaIT odpad!

Velice trapný film, bezduchý, bez přínosu. Naštěstí ho člověk i z hlavy rychle vypustí (což je dost úleva). ()