Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Monicina

Nebolo to až tak zlé. Blbeček Hruška pobavil práve tou blbosťou a Dagmar nebola zle zahratá Moravcovou. Kvázi akčné scény typu Byl jednou jeden polda som poňala skôr ako satiru. Holt, práve stupídnosť pobaví. ()

PowPow odpad!

To je natolik dementní "film", až mě svým způsobem fascinuje. Vlastně se to ani netýká špionáže, ale toho, jak Sypal běhá v paruce a v ženských šatech a neuvěřitelně trapně se pitvoří. Vašek Hruška je neschopný dement, který vůbec nechápe, co se po něm chce, a ani se jakkoli nepokouší cokoli řešit, přičemž mu pomůže náhoda, což on nakonec ani nepochopí. Celé to nedává ani základní logiku, ale tohle vynechám, protože bych musel napsat tak dvacet odstavců. A například politik (Mareš), jehož veškerá "vtipnost" spočívá v tom, že Hrušku neustále nazývá volem, je jednou premiér, pak Hruškovi z pozice prezidenta dává Řád Bílého lva, pak je v televizi zase premiér, aby ho o pět sekund později Dagmara zmínila jako prezidenta, s čímž si zřejmě tvůrci hlavu nelámali. Herecké výkony jsou stejně otřesné, jako všechno ostatní. Dagmara není mi nevzala jen 75 minut života, ale zkrátila mi ho tak o deset let. ()

Beliel odpad!

Odpad je věc, které se člověk zbavuje nebo má úmysl nebo povinnost se jí zbavit. Z pohledu práva přesně odpad definuje zákon č. 185/2001 Sb., o odpadech a o změně některých dalších zákonů, kde jsou uvedeny i příslušné definice a povinnosti týkající se odpadů v České republice!!! ()

Martinmt29

Trapné trapné trapné, ale i tak koukatelné a občas i velmi zábavné. Na některé scény jsme koukali s otevřenou pusou, kam ještě lze klesnout, ale když se na to člověk povznese a dá si možná i nějakéj drink, tak dobře pobaví. Humor ve stylu Kameňák 4. Jako komické číslo do varieté doporučuji! ()

martin2702 odpad!

Tak přeci tu je nejhorší film sice ne nejhorší ale to je snad ještě horší než byl jednou jeden polda 3. prostě hnus tohle nemohlo nic vydělat at my někdo poví jestli mu to přijde normální točit takový brak.Soukup už se vážně zbláznil ani sem to nedokoukal když to davají v telce tak rači přepínám. ()

OnasisuHovne odpad!

Asi jedinej film, kde jsem se opravdu snažil, ale víc jak deset minut naráz jsem nedal, navíc za všechny tvůrce jsem se cejtil strašně trapně a provinile. Je to největší česká, a možná i světová, sračka! Takže vlastně docela úspěch, přecejen prvenství se počítá ) těch 10% je úplně mimo, čistá 0 ()