Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

Snapphanar odpad!

Komedie? Tak to byste mne rozesmáli... Vlastně ne, naštvali a rozbrečeli, pokud byste mne přinutili to ještě znovu někdy vidět! ()

xLOBOx odpad!

Řekl bych že je to téměř totožné jako byl jednou jeden polda..kolik stejně blbých filmů ještě natočí? ()

martins odpad!

chtěl jsem dát jednu, ale to nejde, hrůza, hrůza, de facto platí to samé co o Maisnerovi 2 a 3, zbytečné vyhazování peněz, za něco, co nikdy nemělo spatřit světlo světa. Navíc režisér Soukup si těmito třemi filmy pokazil renomé, jaký to býval skvělý režisér v 80.letech(Pěsti ve tmě atd..) a pak tohle. Škoda slov.. ()

MP17 odpad!

Postavit film na Sypalovi, to je podle mě nápad předem odsouzený k záhubě a praxe to jen potvrdila. Kdyby se aspoň Martincová pořádně svlékla a ukázala, ale ani to se tam nestalo. ()

ZHODNOTITEL

SUPROVĚ PRDLEJ FILM S UJETOU DÁVKOU HUMORU Člověka s humorným pohledem na svět tento film jistě pobaví. SYPAL V PLNÉ POLNÍ! ()

Alden_Larson

Další film ze žárnru "tak špatné až jsou dobré". Děj je nesmysl za nesmyslem, herecké výkony jsou otřesné, a i když tam je pár neironicky vtipných momentů, tak většina vtipů zestárla jako mléko. Film hlavně vůbec nefunguje jako parodie na Jamese Bonda a vlastně skoro nefunguje ani jako film, protože prostě dělá tolik věcí špatně najednou. Sledování tohoto filmu bych doporučil jen pod vlivem drog a s kamarády, jedině tím by se z něj podle mě dalo něco získat. 1/10 ()

Simako odpad!

Vám se to nelíbilo? Opravdu ne? Mne se to libilo moc, je to fakt super!!! Ten Jarda Sypal, ten byl, ale kouzelnej, co?!! No zapáchal jako to co včera přivezli z těch povodní, taková ta příjemná vůně!!! A Jaroušek Sokupů to je humus, ale ten nejlepší ten už se tady u nás rokládá 50 let a pořád nic!!! Ten vydrží víc než ty pet-lahve!!! Tak se mějte fajn, čau Vaši POPELÁŘI!!!! "Soukupe, Soukupe.......Voooooddddddppppáááááááádddd!!!!!! ()

Salus odpad!

Neexistuje na takovou tvorbu nějaký paragraf? Třeba ohrožování mravní výchovy, nebo porušování povinností při správě cizího majetku? ()

Pisoarec odpad!

U filmů jako je tento se od začátku snažím smát všemu, co je mi nabízeno. Hudbě, titulkám a úvodním scénám. To proto, že když jdu do kina na film s označením ,,komedie" , tak ten smích jaksi očekávám. No....koukal jsem se půl hodiny a pořád nic, vzhledem k tomu, že film moc dlouhou stopáž nemá. Ale z míry mě to nevyvedlo, říkal jsem si, že to přijde. Na hodinky už jsem nekoukal a vidím ,že je skoro hodina pryč a já se jen zasmál výkonu Jaroslava Sypala, který je jako agent Hruška....no prostě debil! Takže tato ,,komedie" je nejen chudá na vtip , na akci, na scénář, na nějakou zápletku či snad i logiku , ale hlavně se u ní nezasmějete a to je při komedii docela špatný. Někdy mě napadá, že musel pan Soukup někdy v zimních měsících uklouznout po náledí a pořádně se udeřit do hlavy, protože proč nám po filmech jako Romaneto, Vítr v kapse nebo Kamarád do deště, naservíruje takovou sračku, které se snad musel smát jenom a český lid, když přebíral (Soukup) Plyšového lva, za nejhorší film roku Rodí se nám tu další český Ed Wood. A to prosím měl pan Soukup narozdíl od proslulého příšerného režiséra k dispozici to, co on neměl. Čas a peníze. ()

K.O.vi odpad!

Sledovat tenhle film lze opravdu pouze v totální otupělosti ve 4h ráno. I tak to někdy doslova "bolí", dívat se na takový paskvil. Docela by mě zajímalo, komu byla tato trapárna směrována. Kdo je onen cílový divák? Chovanci Jedličkova ústavu nebo snad "významní" pracovníci na Ministerstvu vnitra? ()

lizardking odpad!

Jak ukrást divákům čas. Ten film celý je krádež! Okradenými jsou ti nešťastníci, kteří přilákáni reklamou, si koupili lístek do kina. Jinak humus! ()