Bláznivá komedie o českém super-agentovi 007 naruby. Muž pro zvláštní operace je totální nemotora a je nasazován vládou tam, kde jde o něco naléhavého a mimořádného. Superagent Vašek Hruška se svěřených úkolů neohroženě ujímá a k jejich řešení přistupuje zcela netradičně. Jeho akce jsou však překvapivě úspěšné... (oficiální text distributora)

JARDAHONDA odpad!

Opravdvý a nefalšovaný odpad. Jaroslav Sypal o5 nezazářil v roli ukřičeného šaška v nezajímavém a nudném filmu... Dál to není potřeba rozvádět : Nevkus a trapnost. Vřele nedoporučuji... Totální ztráta času... Pane Soukupe, už něco takového prosím netočte !! ()

Fannyss

Je to sice nehorázná pitomina , ale právě tento typ nehorázných pitomin já miluju , a tudíž miluju i Jaroslava Sypala , který byl v roli Vaška Hrušky opravdu dobrej.Je tu spousta dobrejch scén , jako například ten teplouš v podání Libora Baselidese , když olizuje Václava Mareše ...... 100% ()

K.e.a.n.e.80 odpad!

Tohle je opravdu mega č.rákovina s mega dementama v čele s nehercem Sypalem, to je ta malá kedlubna... prostě škoda slov, šupem do odpadu! ()

Choucas odpad!

Jediné plus tohoto filmu je kamarád, který se tam mihnul v jedné scéně jako komparzista.( Ne)vím proč, ale ač se mihnul i v jiných dílech české kinematografie, tímhle se nechlubí :D. ()

azazem11

Lidi co s váma je??? Aspoň nějáká komedie u které se zasmějete. Dávám tři hvězdičky protože právě takto má vypadat bláznivá komedie. ()

Jean_Calid

Já vím, je to hloupé a trapné. Vtip spočívající v tom, že superagent se jmenuje Václav Hruška, obdivuje filmového Bonda a v kufříku s frakem má plakát Pierce Brosnana a zoufale pátra po něčem a neví ani po čem, není nic moc. Film je strašně hloupý a nevtipný, ale tu jednu hvězdičku za snahu si zaslouží. ()

insky odpad!

Asi jeden z najhorších filmov aky som videl za posledný čas, samozrejme som ho ani nepozrel celý, to sa skutočne nedá. ()

Alik85CK

Nu,říkám to pořád!Co člověk,to jiná chuť.Nedivím se tak nízkému hodnocení,ale mě a mého muže tenhle film celkem pobavil...Rozhodně jsem už viděla i horší filmy,než je tento....Za nás rozhodně 4... ()

bratr_jezek

Šílená komedie šíleného režiséra. Jinak se to nedá popsat. Soukup zničil vtipy o policajtech svým Maisnerem a teď ničí agenty svým Hruškou. Ten je tak trapný až je místy i vtipný, taky díky hlavní postavě a krásné Dagmaře jsem se smiloval na jednu hvězdu (protože půl hvězdy dát nemohu). ()

bobeczech odpad!

Změť totálních absurdit a blbostí. Oceňuji alespoň tvůrce odpadem za vymýšlení těch největších ko*otin, které se ve filmu dají použít, to chce opravdu vrozený talent. Proto je, dle mého skromného názoru, sledování tohohle análního počinu podobné jako běhat ve výběhu tygrů ussurijský v oblečení ušitého z čerstvého hovězího, velmi špatný nápad ! ()

mal01 odpad!

Upřímně, raději bych absolvoval romantickou večeři při svíčkách s Jaroslavem Sypalem převlečeným do kroje, než abych musel znovu shlédnout tenhle vrchol české kinematografie. Nemá cenu říkat co je na tomto filmu špatně, protože to bych sem rovnou mohl přepsat celý scénář. Snad jen dobrá práce pane Soukupe, dokázal jste posunout dno české kinematografie snad nejníže za poslední dva tisíce let, naštěstí se teď Troška vybičoval k dalšímu výkonu, tak se těším na další rekordy... ()

sabres72 odpad!

Nemam slov.... a ja myslel ze soudnost nade vse......v mem osobnim zebricku odpad s minimalne sto vykricniky Nechapu....po Pestech ve tme tohle!!!???? ()

UnrealTom odpad!

Vrchol nevkusu film nemá hlavu ani patu, herci jsou téměř stejní jako v trilogii Byl jednou jeden polda avšak s touto slavnou trilogií se to nedá vůbec srovnávat, film je ztráta času ()