• Snorlax

Velmi laciný humor ve filmu za 35 milionů dolarů.(30.6.2012)

Druhou světovou válku jakožto filmový námět si Spielberg oblíbil a já si díky ní oblíbil Spielberga. Totiž dva nejlepší a nejsilnější filmy z tohoto lidského selhání natočil právě on (Schindler a Ryan) a ještě jako bonus přihodil excelentní sérii Bratrstvo Neohrožených. Ale úplně první Spielbergovo setkání s WWII nedopadlo nejlépe. Zručně natočená výpravná bláznivá komedie totiž není zrovna moc vtipná.(5.2.2006)

Spielberg se ujal snímku, jenž od něj nikdo nečekal. Možná až přehršle narativních linií, jinak skvělá zábava.(12.4.2002)

Stevenova první komedie. O prvotřídní zábavu se sice nejedná ale já se pobavil podstatně více než u většiny současných "rádoby" komedií made in USA.(29.3.2010)

Mě se to náhodou líbilo. S válkou se ve filmovém průmyslu dají smysluplně dělat jen dvě věci... Ukazovat jak hrozná je, nebo si z ní alespoň udělat srandu... To druhé se v téhle parodii velice povedlo...(3.3.2009)