Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  ***

  "PO ČEM STŘÍLÍTE?" "PO ČEM SE DÁ." Velkorysá válečná satira v hávu destrukční grotesky. Letadla honící se v ulicích, ruské kolo kutálející se po molu do moře a výkvět SNL.(9.1.2003)

 • HellFire
  ****

  Je zajímavé sledovat filmy, které Spielberg natočil mezi svými obrovskými hity. 1941 vznikl těsně po Čelistech a Blízkých setkání třetího druhu. Spielberg se zde opřel do amerického válečného stavu po bombardování Pearl Hardbor, a to humorným způsobem, což vám prozradí hned první scéna. Ne nadarmo tu hraje spousta komiků. Film má příjemnou atmosféru, svérázné postavičky a v režisérské verzi, kterou jsem viděl já, poněkud přepálenou stopáž.(18.3.2014)

 • Tosim
  ***

  Tedy čekal jsem, že se pobavím trošku více...ale ta nahá kočka na japonské lodi opravdu nemá chybu!!!(9.5.2003)

 • Lavran
  ***

  Jediný Spielbergův film, ke kterému se nebudu opakovaně vracet.(22.12.2009)

 • Boogeyman
  ***

  Druhou světovou válku jakožto filmový námět si Spielberg oblíbil a já si díky ní oblíbil Spielberga. Totiž dva nejlepší a nejsilnější filmy z tohoto lidského selhání natočil právě on (Schindler a Ryan) a ještě jako bonus přihodil excelentní sérii Bratrstvo Neohrožených. Ale úplně první Spielbergovo setkání s WWII nedopadlo nejlépe. Zručně natočená výpravná bláznivá komedie totiž není zrovna moc vtipná.(5.2.2006)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace