Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Snorlax
  *

  Velmi laciný humor ve filmu za 35 milionů dolarů.(30.6.2012)

 • Boogeyman
  ***

  Druhou světovou válku jakožto filmový námět si Spielberg oblíbil a já si díky ní oblíbil Spielberga. Totiž dva nejlepší a nejsilnější filmy z tohoto lidského selhání natočil právě on (Schindler a Ryan) a ještě jako bonus přihodil excelentní sérii Bratrstvo Neohrožených. Ale úplně první Spielbergovo setkání s WWII nedopadlo nejlépe. Zručně natočená výpravná bláznivá komedie totiž není zrovna moc vtipná.(5.2.2006)

 • Douglas
  ****

  Spielberg se ujal snímku, jenž od něj nikdo nečekal. Možná až přehršle narativních linií, jinak skvělá zábava.(12.4.2002)

 • Webb
  ***

  Stevenova první komedie. O prvotřídní zábavu se sice nejedná ale já se pobavil podstatně více než u většiny současných "rádoby" komedií made in USA.(29.3.2010)

 • Ištván87
  ****

  Mě se to náhodou líbilo. S válkou se ve filmovém průmyslu dají smysluplně dělat jen dvě věci... Ukazovat jak hrozná je, nebo si z ní alespoň udělat srandu... To druhé se v téhle parodii velice povedlo...(3.3.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace