Třetí pokračování osudů oblíbených hrdinů v bláznivé letní komedii z jihočeských Hoštic. Blažena konečně „urvala“ Vencu, živočichář Béďa se přiznal k dítěti a oženil se s inženýrkou Gábinou. A tak Evík a Miluna z  hospody zůstaly na ocet. Na jézeďáckém zájezdu do Itálie se zhrzené dívky seznamují s údajnými mafiány - v podání Oldřicha KaiseraMartina Dejdara - a nabídnou jim všechen svůj slovanský šarm a šmrnc za likvidaci svých šťastnějších sokyň. Vymyslí plán, který jako v každé bláznivé komedii přináší množství nečekaných zápletek a komických situací ... (TV Prima)

Fakous

Naprostá dokonalost. Zasáhlo mě to..změnilo život. Jestli chcete vidět vrchol kinematografie, tak jste ho našli. ()

sharka.68

Tak já se bavím u scén v Itálii, nákupu počítače v Německu a matkou Škopkovou, kterak vyjmenovává vybraná slova po M :-) ()

Cibulka_C

Můj nejoblíbenější díl z celé trilogie, který si svoji úroveň vtipu zvedl snad na ještě vyšší. Ta Itálie opravdu stojí za to. 😈 Herci a neherci jsou boží, nikdo nic nepřehrává a vtipy, které říkají ve své podstatě co by minutu po minutě ✨nestojí za starou bačkoru✨ jak by se u třetího pokračování mohlo zdát. :D Oldřich Kaiser a Martin Dejdar jakože italští mafiáni, v překladu italští jezeďáci - tuto vražednou kombinaci naprosto miluju.  Konečně dostala víc prostoru Jaroslava Kretschmerová, coby Evík (ta žena je vyloženě stvořená k této postavě) a Jiří Lábus jakože absolutní jezeďák. (si tam už mohla zahrát rovnou celá Ypsilonka :D) Podle mě je to nejpovedenější díl, který dokonce zachránil krachující barrandovské ateliéry fňuk. 💀 Možná bych z filmu vyškrtla to extrémní množství nahých mužů ehm. Doporučuju, O. Kaiser je tam prostě bez debat hot :) a konec. ()

walkingdead

Recyklace buranství z prvních dvou dílů sice jakžtakž funguje, ale humor se bohužel z většiny scén vytratil, takže zbyla spíš ukázka toho, jak si autor (a s ním možná i celá řada tehdejších Čechů a Slováků) představoval, že to tady teď bude vypadat, když jsme konečně součástí té správné Evropy. Tehdy by to asi na 3 hvězdy stačilo, zpětně musím jít dolů. ()

Gig

Pár skvělých situací, které nezachrání samotný film. Stejně jako poslední film s Homolky, už to není ono. Film už se blíží schematicky typicky Kameňákovu konceptu, který tenkrát samozřejmě nebyl znám, ale už se zde rýsoval onen koncept - křečovitý humor. No nic, celý můj nebožtík Alojs. ()

Salus

Bezesporu nejslabší film celé série. spousta trapností a zbytečností, násilné nahaté scény, velmi slabý scénář. Předzvěst toho, čeho je Troška v budoucnu schopen (Kameňák) ()

chucky

Pravda je, že po jakžtakž dobrých předcházejících dvou filmů je toto pravdivá ukázka Troškového umění - zkazil co se dalo!!!! ()

freeeeedom

Najslabsi diel z celej serie, len zbytocne nadstavovana kasa a este k tomu prevarena. Avsak aj tu sa najdu vtipky ktore tento filmik drzia ako tak nad vodou. ()

Goodlooker odpad!

Když se mi některé filmy nelíbí, tak dobrá, něco se hold nepovede, ale celá série Slunce Seno není jen strašná, ale také děsně nechutná. Jestli je to kvůli Tlusté (dej ji pánbůh věčnou slávu) Růžičkové a vlastně i nechtěně přehnaném buranství hlavních hrdinů... Zkrátka Troška chtěl udělat sérii, která bude lepší než Homolkovi, což se mu tedy ani trochu nepovedlo. ()

Skeevee

Vsichni na to nadavaji...ale najdete mi v republice nekoho, kdo o tomhle filmu alespon neslysel...a najdete mi vetsi stado tech, co to nevideli. S tim budete mit problemy =) a pochybuju, ze timhle chtel nekdo udelat diru do sveta...takze co bylo ucelem, bylo splneno a teste se zase brzo na Nove na shledanou =)) ()

*Fish*

Asi si budu připadat jako černá ovce v bílém stádu, ale pro mě je trilogie z Hoštic tím nejlepším a nejkultovnějším. Viděl jsem každý díl minimálně desetkrát (bez nadsázky) a vždy se výborně bavím. Kultovní hlášky a nástin toho, jak se žije (žilo) na venkově. Minimálně mi to připomíná ten venkov, který jsem znával. A v závěru posledního dílu, kdy Škopková prohlásí:"A celá Evropa se ještě bude divit, co jsme my Češi zač", můžeme vidět, jak úžasně nadčasové téma Troškova komedie nadnesla. O tom ostatně zpívá i Karel Černoch v přítomné písničce "Evropo, Evropo". Celá trilogie paroduje chování Čechů, ač si to mnoho lidí nechcce přiznat, až moc pravdivě. Dále můžeme vidět, jak se u nás za komančů pracovalo, a možná že se nesmějí právě ti, kterým to připadá normální (aneb Evík a tancující květinka). Já vím, jsem jinej, dávám 5 hvězd, ale nestydím se za to a za Slunce senoé fanatika se rozhodně považuji. "Zlatý komunisti! Kdyby to tady člověku na hlavu padalo, vůbec si ho nevšimnou!" ()

Simon@

Dobře dobře, uvážila jsem to... shlédla ze všech možných úhlů. Podívala z pohledu svého i ostatních. Přesto nějak nedokážu přenést přes srdce, že tato typicky česká klasika, se vám tak moc nelíbí. Dokonce tak, že je (alespoň nyní) 199. na seznamu dvou set nejhorších filmů všech dob. Jistě, je to bezesporu stupidita. Ale bez ní bych si naše televizní obrazovky nedokázala představit. ()

gu-staff odpad!

Jak píše Cival : Škoda slov - je to jako když se někdo pozvrací a nechá to tam ležet. ( A já dodávám, že ještě zakopne, a padne do toho xichtem). ()

Jamall

I když tohle je nejslabší díl,tak i zde jsou hlášky... :) je to potřetí to samé,ale opět se u toho dá dokonale vypnout mozek a jen sledovat,jak se postavičky hašteří... ()