• TheMaker
  *****

  :::::::::::::::::::::::: Česká klasika 80. let Co více dodat ? Nic. Možná jen, že chápu to rozporuplné hodnocení tady. :::::::::::::::::::::::::(3.4.2009)

 • kinej
  *

  Spousta lidí má, nevím proč, tendenci přirovnávat tuto trilogii k Homolkům. Asi kvůli Heleně Růžičkové. Každopádně ke geniálnímu Ecce Homo Homolka si Troškovy produkty nemůžou ani čichnout. Zatímco zejména první díl Homolků, je poměrně hlubokou a částečně vážnou sondou do rodinného života měšťáků za totáče, Slunce seno je jen povrchní a bezduchá crazy komedie. Její úspěch až kultovnost absolutně nechápu. Vtipy mi připadají předvídatelné a děj nezajímavý. Přesto se asi jedná o nejlepší Troškův film.(28.11.2008)

 • NinadeL
  **

  Ani za ty anilinové barvičky... ačkoli jako truc vůči nákupu takových hodnotných filmů jako Cukr, med a feferonka je existence tohoto filmu zcela pochopitelná.(18.2.2009)

 • Boss321
  ****

  Jelikož jsem Volyňák, tak tohle je srdeční záležitost, která mě dokáže slušně pobavit i po letech....(1.12.2007)

 • golfista
  *

  Tenhle humor na mě bohužel (vlastně bohudík) nefunguje. Hodnocení 80% od Cinemy už mě snad ani nemůže překvapit .... u většiny z mé oblíbené "devítky" to ale překvapilo - doufám, že je to jen vyjímka co potvrzuje pravidlo :)(3.1.2005)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace