Milá, letná klasika, ktorá je akousi tuzemskou tradičnou každoročnou povinnosťou. Tí, ktorí prežili aspoň časť svojho života na vidieku, pochopia. 75%.(11.11.2013)

Film oslovujúci masy svojou jednoduchosťou a úprimnosťou. Mňa dostal tiež.(5.10.2005)

Slunce, seno, jahody bych kategoricky neodsuzoval a neposílal jej slepě do odpadu. Jasně, že je to taková plýtká a notně trhlá komedie, která vypadá, jako by ji točili zaměstnanci nějakého JZD. Jenže, světe div se, one se těm jézeďákům v čele s předsedou Zdendou Třoškou podařilo parádně vystihnout (i když docela karikaturisticky) vidlácké přrostředí česhého venkova s jeho mnohdy bizarními obyvateli. V tomto směru Troška sice přehání, ale věřte, mi že ne až zas tolik - skutečnost bývá mnohdy ještě trhlejší. Kousek od naše domu třeba bydlí zcela věrná kopie Kelišové :-)(17.10.2007)

• paascha

Pokleslost nejhrubšího zrna, srovnatelná pouze s análním humorem bavičů Novy a Primy. 2 zbyšík a ostatní obdivovači: fuj, blééé(23.7.2007)

Pa pa pa pa papa pa paaapapapaaa papa papa pa papapapapaaaa paaaa paa paa... no takhle nějak, ale asi to mám špatně :-D Prostě česká klasika, každý viděl minimálně milionkrát, já nejsem výjimkou :-)(10.10.2011)