Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lima
  ****

  Hodně osobní záležitost režiséra Tomáše Vorla, která mi učarovala jak po formální stránce, tak i obsahové. Temné a depresivní, skvělá kamera a hudba pana Franze. Citlivý divák si v tom něco svýho najde. Ale beru i výčitky těch, kterým se to nelíbilo. Výčitky ve smyslu "Co nás Vorel otravuje se svojí zpovědí. AŤ si raději zajde k psychoterapeutovi." Nebo výtky směrem k přílišne depresívnosti. Uznávám je a chápu, že pokud někdo není naladěn na stejnou notu a nemá potřebu se sžít s hlavní postavou, film se mu líbit nebude. Ale to není můj případ.(11.5.2003)

 • Niktorius
  ****

  Péťo, vidíš to? Měl jsem věřit těm hlasům, co zdaleka halekají o nesnesitelné nudě a divákově utrpení, když jde o film Tomáše Vorla? Nevěřil jsem a má důvěra byla bohatě odměněna - skvělým filmem, pohlížejícím na svět nevorlovsky vorlovskou optikou, který přes několik křečovitých záškubů (už jsem si zvykl, Tome) nabízí skvělý zážitek, balený do svérázné atmosféry, tradičně výtečné kamery Marka Jíchy a neméně působivé hudby. Kdo nevnímá Vorla jako tvůrce lidových veseloher, toho musí Kamenný most zasáhnout.(4.2.2009)

 • Šandík
  ****

  Nesmírně silný, ale i bolavý a těžko přijatelný film. Hezky to vyjádřil Isherwood ve svém komentáři. K tomu jen drobná poznámka: Věru Chytilovou ve filmu nehraje Věra Chytilová, ale Jana Synková. Chytilová totiž roli ve filmu odmítla.(23.9.2006)

 • Anglie
  ****

  Film je opravdu depresivní. Život sotva přežívajících lidí ukazuje věrně. A o tom, že Karlův(tedy pardon, Kamenný) most má v sobě nějaký magnet, nějakou energii, je zbytečné diskutovat - to je prostě fakt. Některé scénky výborné.(26.7.2004)

 • paascha
  odpad!

  Celá plejáda pitvorných tlam a polotlam se snaží ozlomkrk předvést to nejlepší, co do sebe nasáli během svých angažmá ve sklepích a jiných kdysi slavných ansámblech. Hlavní hrdina Tomáš, absolvent FAMU a někdejší slibný mladý režisér nás zatím připravuje na svá budoucí veledíla, nad kterými už jsem téměř omdlíval(8.8.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace