Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Tommassi3
  ***

  "Zase se válí v posteli jako Oblomov !! Pane Bože, proč zrovna já musím mít syna s ruskou duší ?!" ;)(9.2.2016)

 • giblma
  ****

  Sedlo mi to. Jednak hlavního hrdinu plně chápu a jednak paní profesorka Chytilová je zde převedena kouzelně. A taky mi přišlo celkem stylové vidět Milenu Dvorskou v den úmrtí. Teda den po.(24.12.2009)

 • SaNcHeZ_cz
  **

  Naprosto vynikající hudba a slušná kamera. Zbytek jde úplně mimo mě, především první půle. Druhá to alespoň trochu zachraňuje.(4.11.2013)

 • Lima
  ****

  Hodně osobní záležitost režiséra Tomáše Vorla, která mi učarovala jak po formální stránce, tak i obsahové. Temné a depresivní, skvělá kamera a hudba pana Franze. Citlivý divák si v tom něco svýho najde. Ale beru i výčitky těch, kterým se to nelíbilo. Výčitky ve smyslu "Co nás Vorel otravuje se svojí zpovědí. AŤ si raději zajde k psychoterapeutovi." Nebo výtky směrem k přílišne depresívnosti. Uznávám je a chápu, že pokud někdo není naladěn na stejnou notu a nemá potřebu se sžít s hlavní postavou, film se mu líbit nebude. Ale to není můj případ.(11.5.2003)

 • LiVentura
  odpad!

  Divadlo Sklep ano! Tohle tedy ne!(27.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace