Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Big Bear
  ****

  Krásná záležitost o Karlově mostu a lidech žijících s ním a kolem něj. Bohužel ten genius loci nejen z mostu ale i z dalších míst nějak časem vyprchává... Vorel nám jakoby filmem otevřel své srdce. * * * *(21.1.2015)

 • Lima
  ****

  Hodně osobní záležitost režiséra Tomáše Vorla, která mi učarovala jak po formální stránce, tak i obsahové. Temné a depresivní, skvělá kamera a hudba pana Franze. Citlivý divák si v tom něco svýho najde. Ale beru i výčitky těch, kterým se to nelíbilo. Výčitky ve smyslu "Co nás Vorel otravuje se svojí zpovědí. AŤ si raději zajde k psychoterapeutovi." Nebo výtky směrem k přílišne depresívnosti. Uznávám je a chápu, že pokud někdo není naladěn na stejnou notu a nemá potřebu se sžít s hlavní postavou, film se mu líbit nebude. Ale to není můj případ.(11.5.2003)

 • Tommassi3
  ***

  "Zase se válí v posteli jako Oblomov !! Pane Bože, proč zrovna já musím mít syna s ruskou duší ?!" ;)(9.2.2016)

 • Adam Bernau
  ****

  Moc pěkný film o géniu loci, ale v porovnání s předchozím Vorlovým Kouřem nijak zvlášť zajímavý. Tři a půl, za Synkovou "Chytilovou" zaokrouhluji nahoru.(2.7.2011)

 • Bakllazaan
  ****

  Scénář: Jaroslav Dušek a Tomáš Vorel st........ Není to kdovíjak převratné, ale něco to v sobě má. Je to eště z doby, kdy mél Vorel a jeho kámoši co nabídnout a vyprávět, měli v sobě divokost a né stařeckou demenci. Ale co zůstalo do dneška, je perfektní smysl pro výběr lokace, kterou umí jen "sklepáci". Najít škaredé opuštěné místo, a svým bytím mu vkouzlit patinu magičnosti. 75%(24.6.2009)

 • - Sám sebe si v tomto snímku zahrál i prezident Václav Havel. (ondey)

 • - V čase 3:40 projde po Karlově mostě před kamerou malíř Reon (Jan Zahradník) a v rukou si nese plastiku čerta. (vlasyrostou)

 • - Postava Jany Synkové až nápadně připomíná známou českou režisérku Věru Chytilovou. (ondey)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace