Mission: Impossible II

Mission Impossible 2

Mission: Impossible 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Německo, 2000, 123 min

Soundtrack Hans Zimmer: 1. Take A Look Around - Limp Bizkit ,2. I Disappear - Metallica ,3. Scum Of The Earth - Rob Zombie ,4. They Came In - Butthole Surfers ,5. Rocket Science - Pimps ,6. Have A Cigar - Foo Fighters Featuring Brian May ,7. Mission 2000 - Chris Cornell ,8. Goin' Down - Godsmack ,9. What U Lookin' At? - Uncle Kracker ,10. Backwards - Apartment 26 ,11. Karma - Diffuser ,12. I Won't Leave You Alone - Buckcherry ,13. Immune - Tinfed ,14. My Kinda Scene - Powderfinger ,15. Carnival - Tori Amos ,16. Nyah - Hans Zimmer ,(18.5.2011)

Čekal jsem akci akci a taky akci, jenže ta se poděla bůhví kam a zbyl jen debilní scénář s nulovým záporákem. Záporák číslo 2 Richard Roxburgh by byl mnohem lepším záporákem číslo 1 ale proč plakat nad rozlitým mlékem. Tom Cruise podává velice podprůměrný výkon, asi ho bolela hlava nebo co, protože jindy se mi ve filmech většinou zamlouvá. Zato Thandie Newton je opravdu skvělá (a taky fakt hezká) a je to nejlepší z celýho filmu. Když už se nějaká akční scéna objeví tak je dobrá přece jen John Woo je John Woo, ale radil bych mu točit radši další nářezy typu Hard Boiled, protože De Palmova jednička byla tisíckrát lepší.(30.4.2005)

Dvojka už neni tak dobrá jako jednička, hlavně v příběhu, který je skoro pořád snadno předvídatelnej, ale to co se ubralo na příběhu, to se zase přidalo do akce a ta se opravdu povedla, bohatě stačí na to, aby se člověk ani chvilku nenudil a do toho ještě hraje super hudba, co jinýho se taky dalo čekat od mistra podobných filmů, jakým je John Woo a ty jeho skvělý stylový akční záběry nemaj chybu. Samozřejmě, že tam je spousta nesmyslnejch a občas nechtěně směšnejch scén a dialogů, ale pokud se to nebude brát jako film k zamyšelní, ale jako perfektní akce s dostačujícím příběhem, tak se u toho dá královsky pobavit(1.5.2005)

Hm, takové dobré by to bylo (v rámci žánru samozřejmě pouze) na tu nováckou televizní noc, kdyby to bylo nebylo takové celé oříznuté a dabované... Každopádně zjevně dvakrát do mise opravdu vstoupit nemožno. - - - P.S. Taky jste se předzásobili na letošek Tamiflu? Dobrej byznys, ne? No, my ne...(28.1.2006)

Dějově záležitost plná vaty a naneštěstí i velké nudy, kterou zachraňuje ultra cool akce.(1.1.2007)