poster

Mission: Impossible II

 • USA

  Mission: Impossible II

 • Německo

  Mission Impossible 2

 • Slovensko

  Mission: Impossible 2

 • Velká Británie

  Mission: Impossible II

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Německo, 2000, 123 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • choze
  **

  Tohle měl být akční film roku 2000? Dělate si srandu? Primitivní limonádovitý scénář, málo akce (byť velmi pěkné), nevýrazný záporák. Kde nám Michael Bay před čtyřmi lety ukázal (ve skutečném akčním filmu roku), jak člověku infikovanému virem zaživa slézá kůže z těla, tady nám Woo jen podstrčí fotku nějakého zakrváceného xichtu. Jednička dvojku válcuje po všech stránkách.(7.10.2007)

 • DaViD´82
  **

  Má to hodně tupý scénář (a to i na akční film), dobré obsazení, které ale nic za celou stopáž nepředvede a tak ho ani pár docela "cool" akčních scén z podprůměru nevytrhne. Takovéhle zbytečné a ničím zajímavé snímky nemá Woo zapotřebí a zbytečně si na nich kazí renomé.(29.4.2005)

 • sud
  **

  Ty akční orgie se chvíli sledovat dají, ale (namlsán jedničkou) čekal jsem mnohem víc. 40%.(8.5.2005)

 • T2
  ***

  Rozpočet $125miliónovTržby USA $215,409,889Tržby Celosvetovo $546,388,105║ John Woo miestami vytáča akciu na plné obrátky až to je neúnosné a zbytočne "smiešne" preplácané, veru mal aj omnoho lepšie akčné časy než tu. Príbeh dosť kolísavý, strieda lepšie momentky z poslabšími. Nuž scenár bol opäť slabunký ako pri prvej časti, ani sa nečudujem že z tých niekoľkých scenáristov tohto filmu už nikto nepísal nič pre väčšie kino projekty. Film v mnoha ohľadoch zachraňuje nadmieru výborná hudba(Hans Zimmer), tá fakt stojí za to a asi hlavne kvôli nej sa vraciam občas(raz za 5rokov) k tomuto filmu. Len o kvapku zábavnejšie nez prvý dieľ. /videl v kine: 50%/(21.5.2005)

 • Gilmour93
  **

  Fešný agent Tom za volantem Porsche prohání sukni v Audi po úzkých horských cestách a ve "wooovsky" zpomalených záběrech nonšalantně přehazuje bujnou kštici z levé části čela na pravou kopírujíc ofinou trajektorii smyku svého vozu. Člověk má hned chuť běžet do koupelny a umýt si voňavým šampónem hlavu.. M:I 2 zhynulo na slabém scénáři, jenž by stěží vystačil na epizodu TV seriálu a když se na plátně objevil sir Hopkins, já opravdu do poslední chvíle věřil, že Cruise sní..(3.5.2010)

 • - Scéna na konci filmu s nožem byla na žádost Toma Cruise sehrána s reálným nožem. Ten byl uvázán na přesně odměřený kabel, aby vzdálenost mezi hrotem a okem byla přibližně 6 cm. Cruise trval na tom, aby Dougray Scott ve scéně tlačil nůž plnou silou. (HellFire)

 • - Tom Cruise natočil 95 % všech kaskadérských scén sám. Zvlášť pyšný je na krkolomné horolezecké scény, které vzniky ve výšce 800 m nad terénem. Ve skále, kde natáčel, byla místa, kde měl na držení otvor menší než je velikost dlaně. (HappySmile)

 • - Herec Tom Cruise, který byl také jedním z producentů filmu, si za své účinkování přišel na 75 milionů amerických dolarů. (Mr.Hudson)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace