Mission: Impossible II

Mission: Impossible 2

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Německo, 2000, 123 min

• genetique

Hollywoodske štúdiá sú zjavne Woo-ov životný nemesis. Je škoda, že nakoniec si to všetko odniesol divák a nebyť silného trademarku a Cruisovho mena, tak by táto séria bola dávno pochovaná. Woo-ova vizionárska akcia má svoje kúzlo, ale treba si vedieť stanoviť hranice. Epické zábery totálne uberali na vážnosti, scenár akoby kopíroval nejakú céčkovú seagalovku zo súčasnosti a nebyť svižnej druhej polovice, tak to nedokukám. 45%.(4.5.2014)

Hm, takové dobré by to bylo (v rámci žánru samozřejmě pouze) na tu nováckou televizní noc, kdyby to bylo nebylo takové celé oříznuté a dabované... Každopádně zjevně dvakrát do mise opravdu vstoupit nemožno. - - - P.S. Taky jste se předzásobili na letošek Tamiflu? Dobrej byznys, ne? No, my ne...(28.1.2006)

• Gilmour93

Fešný agent Tom za volantem Porsche prohání sukni v Audi po úzkých horských cestách a ve "wooovsky" zpomalených záběrech nonšalantně přehazuje bujnou kštici z levé části čela na pravou kopírujíc ofinou trajektorii smyku svého vozu. Člověk má hned chuť běžet do koupelny a umýt si voňavým šampónem hlavu.. M:I 2 zhynulo na slabém scénáři, jenž by stěží vystačil na epizodu TV seriálu a když se na plátně objevil sir Hopkins, já opravdu do poslední chvíle věřil, že Cruise sní..(3.5.2010)

Dvojka už neni tak dobrá jako jednička, hlavně v příběhu, který je skoro pořád snadno předvídatelnej, ale to co se ubralo na příběhu, to se zase přidalo do akce a ta se opravdu povedla, bohatě stačí na to, aby se člověk ani chvilku nenudil a do toho ještě hraje super hudba, co jinýho se taky dalo čekat od mistra podobných filmů, jakým je John Woo a ty jeho skvělý stylový akční záběry nemaj chybu. Samozřejmě, že tam je spousta nesmyslnejch a občas nechtěně směšnejch scén a dialogů, ale pokud se to nebude brát jako film k zamyšelní, ale jako perfektní akce s dostačujícím příběhem, tak se u toho dá královsky pobavit(1.5.2005)

Pozlátko a pozlátko. Brutálny hype, ktoprý so okolo toho filmu spustil bol skôr na škodu a nedivím sa celkovému hodnoteniu, ktoré tu vidíte. Predsa len by človek od Woo-a čakal niečo trošku iné. Aj keď to v globále nieje zlý film, ale darmo keď sa sľubuje a sľubuje a slutek utek. A tu utek mrte ďaleko. Škoda preškoda, ja som k trojke dosť skeptický.(24.6.2005)