poster

Mission: Impossible II

 • USA

  Mission: Impossible II

 • Německo

  Mission Impossible 2

 • Slovensko

  Mission: Impossible II.

Akční / Dobrodružný / Thriller

USA / Německo, 2000, 123 min

 • Gemini
  ****

  Když produkce sváže režisérovi ruce věkovým omezením návštěvníků kin, díky čemuž se dílo mistra skrouhne o bratru dvacet minut, není se co divit, že to jaksi není ono. Ale vzato kolem a kolem - máme kvalitní herce (víceméně:)), super efektní bojové scény (podobné ujetosti byly už v M:I, pamatujete si na Eurotunel, že?), nádhernou hudbu a holubice...rozhodně bych M:I-2 nepohrdal. 70%, ale jiných než u jedničky;)(11.5.2003)

 • Cervenak
  ****

  Film, ktorý sa raz bude spolu s Matrixom a Dobrým, zlým a škaredým vyučovať na univerzite akčného filmu na lekciách "ako všetko vygradovať k bombastickej záverečnej nakladačke". John Woo nás zhruba 80 minút kŕmi leoneovsky jednoduchou historkou o troch hlavných a cca troch vedľajších postavách. Vzťahy, romantika, kecy, špionáž pre amatérov. A keď už to vyzerá, že všetko nadobro odíde do priemeru, príde záverečný nástup. Priletí holubica, Tom odhodí masku, chorály plynule prejdú do metalu... a v tom okamihu vypukne jedno z najnadupanejších akčných vyvrcholení filmovej histórie. A potom ešte niečo zamudruje Tony Hopkins a v človeku zostane pocit plnohodnotného žánrového filmu.(13.3.2007)

 • Renton
  *

  Scénář: Robert Towne .. Pokračování M:I si vzal do parády John Woo, pro mnohé prý guru akčního filmu .. jenže výsledek vyústil v jeho nejhorší hollywoodský film a jeden z nejbídnějších akčních filmů. Navíc absolutně postrádá onen špionážní nádech seriálu nebo původního filmu. Akce je sice skutečně hodně, ale je tak tragicky nepřehnaná, bezduchá, samoúčelná a postavena na ubohém scénáři. Zkrátka nic neklape, celek jen skřípe a úpí. To, že tam hraje Tom Cruise či se krátce mihne Anthony Hopkins už úroveň nezachrání.(3.5.2006)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • - Při zavěrečné motorkové honičce si lze všimnout, že v obtížnějším terénu nebo na písku měly motorky terénní pneumatiky. (Illuminare)

 • - Při automobilové honičce mezi Ethanem (Tom Cruise) a Nyahem (Thandie Newton) si lze v jednom záběru všimnout, jak se Ethan připoutává pásem. V dalšim záběru zas není připoután, pak zas je a opět není. (Beo.wulf)

 • - Odpověď Luthera Stickella (Ving Rhames) "Tak jednoduché?" na vysvětlení Ethana Hunta (Tom Cruise) ohledně viru Chiméra je narážkou na mnohé kritiky ohledně příliš složitého děje prvního dílu. (HellFire)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace