Historie jedné loupeže v českém kriminálním filmu o ukradeném milionu a cestě, která vedla k dopadení lupičů. Lupiči ukradli z družstevní dodávky milion korun! Zlodějská banda se však nepohodne a tak není jisté, kde peníze skončí... (oficiální text distributora)

rytir1

Proč maj uživatelé potřebu tahat politiku do každé staré dobré kriminálky vážně někdy nechápu. Jako by dnešní super lepší doba byla schopna točit lepší kriminálky. Hodnoťte sakra filmy a ne dobu, v ní prostě to jinak točit nešlo. ()

brasek

Silne plytká kriminálka, bez gradácie deja. Nezáživní vyšetrovatelia, náhodné udalosti podávané ako policajný inštinkt odhalil... ()

jiricek86

Normalizační film u nás má v dnešní době velkou oblibu pro autentické dobové výpravné scény, kterých můžeme v současné produkci českého filmu vidět jen málo. ()

Salvator

Hlavní vyšetřovatel s absencí charisma a padouši udávající se navzájem při prvním náznaku prozrazení. Vedle toho tradičně skvělý Josef Vinklář. ()

wrong3

Šedivé,průměrné,nezajímavé.Krimi kde je nouze o atmosféru a herecké výkony taky nic moc.Ale jako film na sobotní nedělní odpoledne to funguje dobře. ()

moorks

Hodně průměrná, dějově málo zajímavá krimi. Dvě hvězdičky jen za vynikajícího Vinkláře a sexy Ivanku Devátou. ()

vinducha

Náčelník I. Prachař mi přišel , že v průběhu natáčení zkoušel nějakou novou psychedelickou drogu . Jinak film jako na houpačce . Nahoru  dolů. ()

Bohdy67

Spojte několik geniálních detektivů, pět debilně se chovajících lupičů a obrovskou porci náhody a dostanete tenhle krimi paskvil...Staci jeden recidivista co ukradne "sve pracovni nezamcene auto" ( to by mohlo napadnout jenom uplneho idiota ), který ikdyz protrelej lotr, se sesype jen kdyz vidi policajta, K nemu druheho co vypada ze nedodelal ani osmiletku a chce tak moc sveho Fiata, ze da vsechny svoje penize do zastavy, ikdyz vi, ze svuj podil dostane az pozdeji. No a kdyz si genialni policajti daji vse dohromady, maji najednou vlastne celou bandu, kde ac se kapo s lotrama nikdy nevidel, stejne je spojka tak blba ze je propoji... Jo a 30x trestanej kapsar co ochotne vybali jen za dobre kafco, panu komisari vsechno co by rad vedel... A to je jen zlomek hovadin ktere zde byli....Ouch....15% ()

McIron

Ano, všichni ti Brynychové, Balíkové, Kachlíkové a Sequensové...je to hrůza, co se za normalizace objevilo za režisérské neumětely. Nebo objevilo - přesněji řečeno více vyplavalo na povrch. Ale na druhou stranu dávám dvě hvězdičky za jistý těžko definovatelný půvab. A možná i za nostalgii, viděl jsem to poprvé jako dítě. A určitě za Pepíčka Vinkláře, který, ač bych k jeho životním postojům měl tisíc výhrad, uměl zahrát skvěle, a toto je důkaz. (Na druhou stranu ten šumlující hudrající huhlající Švorc je samozřejmě děs!!!) Malá zajímavost - na místě, kde stál ten starý pavlačový barák, kde nakonec Vinkláře chytnou, je dnes Hotel Josef, prapodivná stavba, s bílými, a tudíž okamžitě špinavými plochami a s neergonomickými sedačkami, která dostala tisíc architektonických cen zřejmě proto, kdo ji navrhoval... ()