Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Maya Lopezová prchá z New Yorku poté, co se pomstila Kingpinovi. (Disney+)

Recenze (15)

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

1.díl 1.série. Pokračování příběhu ze seriálu Hawkeye, tentokráte čistě o Maye, nás zavádí do jejího mládí. Do chvil, kdy se musela odstěhovat od své dětské kamarádky Bonnie, s níž si úžasně rozumněla, (poté, co se dvě spřátelené rodiny rozhádaly, jelikož došlo k vraždě v jejich blízkém rodinném okolí) kdy vyrůstala po boku mistra v karate, velice milého asijského muže, a kdy musela sledovat jeho smrt, (rukou Clinta Burtona) po níž se přidala ke svému budoucímu šéfovi/strýčkovi, jenž si ji našel v momentě, kdy chtěla ukrást motorku. Dozvídáme se také o momentě, kdy se, de facto, přidala "na jeho stranu", poté co ve svém vlastním "výcviku" zabila jednoho muže, a ztratila zábrany. A poté i chvíli, kdy ho zabila (později se dozvíme šokující překvapení o jeho přežití) a kdy se vrátila do malé vesničky, kde vyrůstala, za svými bývalými přáteli. Ačkoliv, brzy vyjde najevo, že má i jiné plány, než se v klidu usadit (...). Celým dílem rezonuje i podivná scéna, kdy se v nitru dalekého meteoritu zrodí několik postav, jež se po zhroucení jejich "domova" přesunou na Zemi (...). 80 procent. Úvod se mi líbil, ale uvidíme, jak si bude vést pokračování. ()

66pepo66 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tešil som sa, milujem Marvel, ale toto bolo fakt slabé. Miestami to prišlo ako slabučký odvar toho, či kedysi predstavoval Daredevil či Punisher od Netflixu. Dokonca aj tie bojové scény v tom sklade boli úplne spomalené, doslova viditeľne nahrané a teda Vice nie prirodzene zahrané. Celá časť strašne dlhá a plná pre mňa zbytočných vecí. Polovica vecí sa mohla v úvode zostrihať z Hawkeye ako krátka rekapitulácia a úvod k seriálu a bolo by vybavené. Postava sama o sebe potenciál má, ale do prdele mohol doklepnúť takýto scenár v tom vedeni??? Dokáže mi niekto reálne vysvetliť, prečo dokázal Marvel tvoriť prakticky jeden skvost vedľa druhého cez 10 rokov a potom zrazu išlo všetko do prdele? Teraz dosahuje kvalít Marvelu asi tak každý tretí projekt... ()

Reklama

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl se (například v akčnějších pasážích) snaží navodit pocit Netflixovského Daredevila a seriálů okolo, avšak působí spíše jako levnější kopie z Wishe. Úvod nebyl v žádném případě špatný, ale trochu se obávám co nás čeká v dalších dílech. Jestli je Maya opravdu tak zajímavá postava, aby zvládla utáhnout celý seriál. Laciné cameo Daredevila mi přišlo spíše k smíchu než abych si řekl "oh ano, tohle jsem chtěl vidět". ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Na prvním dílu je moc fajn hned několik věcí. Jak se povedlo smysluplně napojit a vyplnit prázdný mezery z předchozího děje teď viděné z trochu jiného úhlu. Takže první polovina dílu nepůsobí jenom jako "viděli jste minule", byť tak polovina z toho jsou stejný záběry z Hawkaye. Až do bodu, kdy Maya stiskne spoušť. Druhá věc je minulost, která na mě funguje dobře a nemám s tím žádný problém. Jsem zvědavá, jak s tím budou pracovat dál. No, snad to dopadne dobře a budu spokojená i ve zbytku jako v prvním díle. Natočený to je dobře. Mělo to dobrej spád. A fakt jsem se bavila :) ()

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Líbí se mi ta vážnější atmosféra a hned jsem na to tvůrcům skočil. Akční scény prošly zásadní obměnou a konečně se na to dobře dívá. Že by se Marvel poučil? Byl už čas. Možné celé epizodě nejvíce škodí otrocky převyprávěný příběh z Hawkeye, který nás zdrží na půlku epizody. Seriál bude mít volnější ruku až teprve ve druhé epizodě. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama