Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Do Tamahy dorazí Fiskova nelítostná armáda a nastanou potíže. (Disney+)

Recenze (11)

William_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Když si čtu některé komentáře ostatních uživatelů, tak si říkám jak málo stačí některým Mrvel ovečkám k 5 hvězdičkovému hodnocení. Ale co už... Seriál si stále drží tu stejnou laťku jako na začátku, baví mě to sledovat, ale to je asi tak všechno. Do 3 dnů od mého binge-watchingu na ten seriál zapomenu, a ten poté (jako většina MCU tvorby v posledních letech kromě Lokiho) spadne do propadliště seriálových dějin. Akční pasáž v bruslařském centru byla působivá, ale že bych si z ní sedl na zadek to zas ne. Ten konec byl pro mě až směšný, jak tam na sebe čuměli jak Bulhaři do mlátičky. Takže jak hlásal nápis na zdi: MAKE AMERICA SKATE AGAIN! ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Co to zase bylo za zbytečný úvod? Agitka jak další silná žena zachraňuje 4 neschopné muže… a zbytek epizody pokračuje ve stejném duchu. Prostě další členka M-SHE-U co na sebe může být právem hrdá. Mimochodem, z celé epizody má smysl jen poslední minuta… jinak prakticky končí tam co začala (celá scéna v aréně byla jen na efekt - přišli a odešli). Kdyby se ta minuta přilepila na předchozí epizodu, ničemu by to neublížilo. ()

Reklama

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Stále mi přijde, že se to děje v seriálu proklatě málo. Nicméně pojďme si shrnout to dobré - akční scény jsou na slušné úrovni, pochválit lze i vkusně vybranou hudbu a máme tu pár dobrých dialogů s Echo. Stále tomu ale nemůžu úplně přijít na chuť. A Kingpin v závěru? Jsem rád, že tam je, ale přišlo to jenom mě, nebo byl celý nějaký digitální (možná kvůli postavě)? ()

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ty úvody, které se zabývají indiánstvím, resp. tajemnou mocí předávanou první superčoktkou, jsou zatím dost tragické. Patosoidní příběh o první Jezdkyni světla ve stylu starého filmu...to mi nesedlo. Když si odmyslím ten atraktivní kabátek v podobě zajímavějších herců a prostředí, je to obsahově dost chudé. V této epizodě má sílu jen posledních 5 vteřin. ()

Tom10000 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

3.díl. Dozvídáme se nemálo věcí o minulosti Tukly, dávné předkyni Mayi ze začátku 19.století. O dívce, jež se naučila se zbraní, a pomohla svému otci v boji s nebezpečnými kolonialisty. A o další z mnoha těch, jež nyní pomáhají Maye ve válce s mocnými gangy. V současnosti se mladá němá holka mezitím střetává s armádou Fiska, muže, podřízeného jejímu strýčkovi, jež zradí, jelikož usiluje o peníze. Maya zpočátku vyhrává, ale nakonec skončí uvězněná ve skladišti. Tam se velmi brzy setká i s Bonnie, kterou její nepřátelé též svážou. Pomohou si, vyříjakí dávné nesrovnalosti, ale i přesto, převaha je stále veliká. Hlavního velitele svalnatých mužů však vyruší telefonát, (zřejmě od bývalého, údajně zemřelého Šéfa Mayi) a proto ji, ani jejího strýce nezastřelí (...). Černovláska se rozloučí s Bonnie, popovídá si s dědou, a nakonec jede za babičkou. Tam však potká toho, jež zabila. Svého šéfa (...). 35 procent. Neuvěřitelně slabý díl. Neměl v sobě téměř nic zajímavého, snad kromě Bonnie a trochu většího postupu v ději. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama