Reklama

Reklama

Sweet Tooth: Chlapec s parožím


Ven z lesů (E01)

(epizoda)
  • USA Out of the Deep Woods
Akční / Drama / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi
USA, 2021, 53 min

Obsahy(1)

Gus žije s tátou v chatě kdesi v lesích a učí se, jak přežít a překonat nebezpečí, která číhají ve světě za jejich plotem. (Netflix)

Recenze (4)

warrenur 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Pekny farebny filter, vypravna kamera, este lepsi soundtrack. Herci uz pomenej a scenar ocakava, ze ho "zhltnete" a nespochybnite a o dialogoch pomlcim. Pokusil som sa, kedze fantasy zaner to tak trochu predpoklada :) ....viac-menej sa to podarilo, hoci s vyhradami. Pripisujem to na vrub tomu, ze tatino naivne vystaval rozpravkovy svet, plus samotna chlapcova predstavivost. Nic moc, ale dam sancu dalsiemu dielu. 45% ()

Ajinka126 

všechny recenze uživatele

Při sledování úvodní epizody jsem ukrutně trpěla. Příšerné dialogy a herci. Celou dobu jsem si pokládala otázku, jestli to myslí vážně a nebo na mě každou chvíli vyskočí hláška jebaited, LOL. ()

Reklama

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Po prvním díle mám jasno, tohle není nic pro mě. Člověk se těší na další Postapo s poměrně zajímavým nápadem hybridů a dostane drama s fantasy prvky bez Fantazie ? ! Ten rodinný- dětský nádech se zde vůbec nehodí. Kéž by hybridi vyrostli a mohl začít pořádný lov, tohle se bude držet hodně stranou snad všeho.  Natočeno celkem hezky, ale to každý seriál od NF. Pro rodiny s dětma budiž, ale já tohle vynechám. 5/10. ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama