Táta na plný úvazek

• USA Jersey Girl (více)

Oliver Tinke má nastartováno k úspěšné kariéře v hudební PR agentuře. S manželkou Gertrude čekají první přírůstek do rodiny. Narodí se holčička, ale matka při porodu zemře. Ollie se s pomocí svého otce Barta snaží starat o dítě a zároveň dostát svým povinnostem v práci. Ve stresu urazí shromážděné novináře a musí z agentury odejít. Odstěhuje se k otci do New Jersey. A hledá práci. Začne pracovat v komunálních službách města jako jeho otec. Když je malé Gertie sedm let, připravují ve škole besídku a Ollie slíbí Gertii, že s ní zazpívá písničku z muzikálu Sweeney Todd. Ollie se seznámí s Mayou Hardingovou, která pracuje ve videopůjčovně a zároveň studuje. Když Maya zjistí, že si vypůjčil pornofilm, chce si ho vybrat jako studijní objekt pro svou diplomovou práci, která se týká pornografické fixace. Sejdou se a Maya se dozví, že Ollie od smrti své ženy, kterou stále miluje, neměl sex. Nabídne mu nezávazný styk. Doma je přistihne Gertie, která se vrací ze školy. Kvůli havárii potrubí musejí ve městě uzavřít silnici. Lidé se bouří a Ollie je dokáže uklidnit. To mu dodá odvahy, chce zpět svůj dřívější život a vypraví se za svým bývalým kolegou Arthurem Brickmanem, který pracuje pro PR agenturu. Arthur mu domluví schůzku se šéfem. Ollie doma oznámí, že se budou stěhovat  zpátky do New Yorku. Gertie však nechce a s otcem se pohádá... (TV Prima)

Blaogranas

Příjemná podívaná podle jasně předem daných kolejí. Ale. Se sympatickým osazenstvem a úžasně roztomilou Raquel Castro. Jediné, co už bylo moc (!) byl stupňovaný potlesk na konci filmu se standing ovation, to se fakt nepovedlo! ()

Miki68

Těšil jsem se na další film od mého oblíbeného Kevina Smitha a on přijde takovýhle "slaďák"... ne, že by film byl nějak špatně natočený, to ne...je to takový Smithův úkrok stranou do mainstreamových vod. jen se mi zdá, že to nějak postrádalo šťávu - a ten ben Affleck je vážně jen průměrnej herec (Liv Tyler jakbysmet). Takže docela milé pokoukání na nedělní odpoledne když venku prší. To jo. Ale víc ne. Pro mě zatím nejslabší Smithův film... ()

darkreider

Ben Affleck už zas lieta za sukňou Liv Tyler. Akurát mu to teraz Bruce nenapere brokovnicou do nohy (ani z odrazu). Dokonca tu ani nevŕtajú dieru na nukleárny piercing asteroidu. Je tu len debata o úmysloch 7 ročného decka a pár vtipných momentov a nevyužitých cameí. Kevin to u mňa zase uhral len na plichtu. ()

Kingjiri

Příjemný překvapení v podobě nadprůměrný romantický komedie. Obsahuje sice všechny známý postupy, který se v danym žánru používaj, ale díky sympatickýmu hereckýmu obsazení, inteligentně napsanejm dialogům a střídmý stopáži jsou všechny ty klišé spolu s patetickou záplatkou (smrt ženy) přece jenom stravitelný. Romantický, komediální i dramatický scény docela fungujou, přesto by ještě bylo co na scénáři vylepšovat. Jason Lee, Matt Damon a Will Smith v cameo rolích hodně potěšili, čtyři slabší hvězdy. ()

Quido

Prumerna a sentimentalni komedie, na konci ktere jsem cekal neco jineho... Porad jsem se nevericne koukal na ten konec a doufal, ze se ozve nejake "Tadaaa" a film skonci nejak jak jsem si predstavoval, ale ocividne ne. Ja bych urcite jeste dotah to s tou praci, nebo myslite ze to byl dobry vyber? O tom tenhle film uz nemluvi. Kdyz budete po tomhle odchazet a budete mit pocit, ze jste meli videt jeste neco, tak budete mit presne ten pocit co ja. ()

Lord Fuck

Ben Affleck je tak trapný jak jen může být. Neoreginální, nevtipná a nezajímavá podívaná. Hraní divákovi na city, alespoň u mě, vůbec nepůsobí. ()

Chauncey

Sice nepříliš originální, nicméně příliš inteligentní a s chytrými dialogy natočený příjemný filmeček na to, aby dostal pouhé 3 *. ()

E lan

Vcelku povedený mix komedie a dramatu, který od exceletních vod strhávají stěžejní americké scény plné patosu, který po minutě přestává fungovat. Jinak ale dobré herecké výkony a slušná podbarvující hudba. ()

haWranka

Dost podprůměrná komedie, kde se kdo ví proč objevilo tolik hereckých hvězd - hlavně Matt Damon potěšil. Ale jinak? Přeslazená nuda. Ovšem nemůžu jít pod dvě, protože scéna ze Sweeney Todda se opravdu povedla. ()

bono22vox

Kevin Smith sentimentální? Kam ten svět spěje... touto komedií s B. Affleckem se K. Smith pokusil dospět. S jakým výsledkem? no... ja dávám tři a dál se nevyjadřuji, vy si udělejte obrázek samy :-) ()

mira.l

Uufff, nudné, snadno zapomenutelné, už x-krát omleté... snad jediná věc, která tu stála za zmínku, byla ta malá holka. Několikrát jsem si říkal, že to snad je opravdu dcera Jennifer Lopez, byla jako by jí z ... odtud:) vypadla. ()

gemi

Není to žádná řachanda, ale vcelku kultivovaná a celkem příjemná komedie, která nemá žádné opravdu silné momenty, ale sympatické postavy vč. George Carlina a jeho party kanálových filosofů. ()

holub109

Kevin Smith trochu vyměknul a naservíroval nám relativně průměrnou komedii, která postrádá spoustu věcí, díky kterým máme jeho filmy tolik rádi. Předně zde chybí Jay a Silent Bob a taktéž trochou drsnější humor. Příběhově se jedná o klasický příběh o otci, kterému zemře jeho manželka a on vychovává svojí dceru. Ben Affleck mě zde ale překvapivě hodně bavil a některá camea (Will Smith byl super) potěšila. 65% ()

Bounded

Na Smithe neskutečně průměrné. Klasický příběh, pouhé náznaky humoru. S režisérovou tvorbou najdeme spojení maximálně ve stále stejném hereckém obsazení. Z obyčejného snímku film vytahuje tak maximálně rozhovor s Willem Smithem a scéna z videopůjčovny. ()

dawid

Já vím, není to žádné veledílo, není to žádná klasická "smithovina", ale stejně... Jakkoliv nemám moc rád romantické komedie a (většinou) Bena Afflecka, tak musím uznat, že se Kevin Smith s tímto žánrem (i s Benem) utkal více než zdařile. Dialogy nepostrádají Smithův smysl pro humor, na mainestreamovou romantickou komedii si dovoluje víc, než dost. Krom toho je zde krásná Liv Tyler, neuvěřitelně roztomilá Raquel Castro a celá řada smithovských herců. Mám pocit, že Kevin dokázal, že není jen originálním režisérem, ale že je i zdatným řemeslníkem. (Dal bych 3 a půl, možná tři, ale 63% - 6. 1. 2009 - je na mě nějak moc málo.) ()

Ogrb

Že někdy bůh nekorektního humoru Kevin Smith natočí sentimentální blábol? Tak to by mě ani ve snu nenapadlo. 5/10 ()

Alojs

Nejsem velký fanda Kevina Smithe a možná právě proto se mi Táta docela zamlouval. Jak dávají tušit zdejší komentáře, tento netypicky nesmithovský Smith nepřináší nijak průrazný humor, ani nijak průrazný děj. Herci jsou příjemní (včetně Afflecka), nastalé situace úsměvné a konec... však víte. Natolik průměrné, až vlastně příjemné? Zní to divně, ale je to tak. ()

Mlčenlivý Bob zabijákem?

Mlčenlivý Bob zabijákem?