Táta na plný úvazek

• USA Jersey Girl (více)

Oliver Tinke má nastartováno k úspěšné kariéře v hudební PR agentuře. S manželkou Gertrude čekají první přírůstek do rodiny. Narodí se holčička, ale matka při porodu zemře. Ollie se s pomocí svého otce Barta snaží starat o dítě a zároveň dostát svým povinnostem v práci. Ve stresu urazí shromážděné novináře a musí z agentury odejít. Odstěhuje se k otci do New Jersey. A hledá práci. Začne pracovat v komunálních službách města jako jeho otec. Když je malé Gertie sedm let, připravují ve škole besídku a Ollie slíbí Gertii, že s ní zazpívá písničku z muzikálu Sweeney Todd. Ollie se seznámí s Mayou Hardingovou, která pracuje ve videopůjčovně a zároveň studuje. Když Maya zjistí, že si vypůjčil pornofilm, chce si ho vybrat jako studijní objekt pro svou diplomovou práci, která se týká pornografické fixace. Sejdou se a Maya se dozví, že Ollie od smrti své ženy, kterou stále miluje, neměl sex. Nabídne mu nezávazný styk. Doma je přistihne Gertie, která se vrací ze školy. Kvůli havárii potrubí musejí ve městě uzavřít silnici. Lidé se bouří a Ollie je dokáže uklidnit. To mu dodá odvahy, chce zpět svůj dřívější život a vypraví se za svým bývalým kolegou Arthurem Brickmanem, který pracuje pro PR agenturu. Arthur mu domluví schůzku se šéfem. Ollie doma oznámí, že se budou stěhovat  zpátky do New Yorku. Gertie však nechce a s otcem se pohádá... (TV Prima)

Bobek15

Pre niekoho môže byť Jersey gilr len ďaľšia tuctová rodinná komédia, IMHO bola niečo viac. Obsahovala niečo, čo ani neviem pomenovať. Jednoducho to tam bolo a robilo to celkový finálny pocit z filmu o triedu lepším, ako pri niektorých jeho iných spolužánrových kolegov. Takisto som sa najsôr obával aj Bena Afflecka v hlavnej úlohe, ale nakoniec ma milo prekvapil a dobre sa s rolou popasoval. Nadpriemerná oddychovka pre celú rodinu na pekný, spoločne strávený, večer! ()

Wally

Laciná americká romantická komedie, která neurazí, ale ani ničím víc nenadchne. Prostě tuctová záležitost s hvězdným B. Affleckem. ()

Lukoboss

No je to taková ta americká sladká pohádka, kde se jeden nabubřelej manažer snaží najít cestu ke svojí dceři (nebo ona k němu?). J. Lopez se naštěstí ve filmu moc neohřeje, takže to je jedno z pozitiv. Nicméně není na tomhle snímku nic moc překvapujícího nebo ohromujícího, je to takový to "viděl jsem to a už to asi nikdy neuvidím". A vůbec mně to nevadí... ()

joshula

Trošku povedená komedie. Jediné co mě ale hřálo byl úsměv Liv Tyler, která s pár komediálními scénkami nenechala tento film klesnout až na dno. ()

cab

Tvurce dekuje svemu nedavno zesnulemu tatinkovi v romanticke komedii o uspesnem publicistovi, ktery po ztrate manzelky pri porodu dcery je donucen ji vychovat sam a prehodnotit svuj zivot. 40% ()

noby

Nic proti standardním počinům Kevina Smithe, naopak, ale jsem rád, že umí natočit i něco jiného. A i to umí dobře. Příjemný sentimentální kousek s klasickým schématem, ale umně uplácaný. Obzvlášť camea Jasona Lee, Matta Damona a Willa Smithe pobaví. ()

I.AM.NOT

Trošku šablonovitý děj, přes růžové brýle vykonstruovaný film téměř bez zvratů. I přesto to není takový průšvih a koukat se na to dalo, když jste našli nějaký moment, který vás vytrhl ze sledování zdi. ()

Mičl

Příjemné Smithovo vyplnění romantickou vsuvkou dlouhé čekání na pokračování Clerks plné známých, sympatických a "starých dobrých smithovských" herců. ()

Paity

Další z neúspěšných pokusů Bena Afflecka, i když ne už tolik co v minulých případech, zaujmout také v roli romantika. ()

kolemjdouc

Tvarohovatý unylý Ben Affleck,od té doby natočil pár dobrých ,ne skvělých filmů.buď má smůlu na scénáře nebo se sám celou hereckou kariéru hledá.Film ale naštěstí nijak neurazí.Buď ho dokoukáte anebo ne,máte volbu ()

aquiver

Smrt matky malého dítěte, které tak zůstane jen s milujícím otcem, je nesmírně silné téma, v tomto případě je ovšem zasazené do až příliš sentimentálního a ve všech směrech prvoplánového snímku. 40 % ()

Arach.No

Jak se mohl geniální Smith zaprodat k něčemu takovýmu? Jistě, už ve Strike Back jsme od něj slyšeli, že člověk občas musí udělat něco pro prachy aby potom mohl dělat umění, ale co je moc, to je moc. Když jsem se na Jersey Girl díval, netušil jsem že je od Kevina Smithe, o to horší bylo moje zjištění. Tohleje naprosto (pod)průměrná mainstreamová hollywoodská rádoby-zábava. Kde je Smithův klasický rukopis, kde je Jay a Mlčenlivý Bob, kde je všechno to co tak milujeme? Jak řekl Stan potom co shlédl Passion of Christ - "Dude, this movie sucks!" ()

Káronoš

Krásná Smithovka, sympatičtí představitelé a příběh, který měl pravidelný tep a příjemný nádech. Humor sice nepřekračoval morálku a určité zásady, které Kevin ve většině svých filmů porušuje. Přesto jsem cítil v příjemném příběhu občasný záchvat Kevinovi "tradice" (né moc troufalí, ani příliš vyzívavý, pouze jemnou příchut, která ladila k námětu). Shnuto, jako velice líbivá a poutavá romantická komedie, kterou si většina diváků určitě oblíbí. Hodnocení: 7.5/10. ()

Standito

Affleck je fajn, ale ako herec ma nikdy extra nebavil, zato Liv Tyler áno. Smitha v tom tentokrát veľmi nevidím, tuším nejak vymäkol (v titulkoch sa vysvetlí prečo). Pár sympatických momentov (poďme si zašukať), ináč priemerná skôr-dráma-ako-komédia s rodinným klišé na konci. ()

Prochy38

Tradiční rodinné drama zavánějící komedií. Na city to má celkem solidní tlak, závěr byl hodně očekávaný. I když lovestory se přecejen nekonalo. Neurazí, ale ani nijak nenadchne... Pěkné výkony všech hlavních protagonistů, škoda že J.Lo neměla toho prostoru trochu víc... ()

Mlčenlivý Bob zabijákem?

Mlčenlivý Bob zabijákem?