Věříme v Boha

(neoficiální název)
  • USA In God We Trust
všechny plakáty

Robert (Speight) je sražen džípem a zemře. Ocitá se v místnosti s počítači, kde jsou vedeny pohovory s mrtvými. Každý člověk je totiž za svoje skutky během života hodnocen body, které se mu buď přičítají nebo odčítají podle povahy skutku. Byť nespáchal za dosavadní život nic zásadního, dostal se Robert poměrně výrazně do záporných čísel a jeho další osud je zpečetěn. Podaří se mu však využít nepozornosti „operátora“ a unikne do výtahu. Vrací se zpět na Zemi, ale uvědomuje si, že jeho čas zde je díky pronásledovatelům velmi omezen. (J.Connor)

rodier

Vice takovych ;-D Nejradsi mam komedialni a scifi kratkometrazni. Bohuzel ty scifi se temer nedelaji :-( btw.. nerad tancuji.. prijdu do pekla? ()

Cinik

Speciální místečko pro Mameta, Bobby jr. a boj s organizovaným zločinem mne položili... :-) plný počet ()

gezper

Krátké, úderné, vtipné a originální. Komu je to málo? No dobře, pointa očekávatelná, ale vtípek s windows a pak s Ricky Martinem, to jsou jasné body nahoru i u mne! [80%] ()

jonny.net

No, musím uznat, že tenhle 16 minutový kraťas Jasona Reitmana je asi nejlepší co jsem od něj zatím viděl. Na tak krátkou metráž jsem se opravdu pobavil až až. ()

StressMode

Úžasný, nic tak chytlavýho sem dlouho neviděl. Pobavilo mě to i dojmulo. Mám pocit jak kdybych viděl dobrej celovečerák, 16 minut tohohle mi ho v pohodě vynahradilo a ještě sem ušetřil čas :D ()

Rado1988

Lepší krátký film jsem ještě v životě neviděl, úžásný scénář. Jde vidět že scénárista má skvělou fantazii. Smál jsem se od začátku do konce a nejvíc mě "rozsekaly" záporné body za poslání zvratek v krabici bývalé přítelkyni :-D Od teď se budu asi více snažit :-) ()

ghoston

Pecka, zbožňuju tohohle chlápka. Má fakt talent, umí dát filmu skvělé tempo, které vám dělá dobře (mám na mysli hlavně Děkujeme, že kouříte). ()

dawexx

Vynikající malá komedie o tom, že naše hříchy na Zemi nás pak v Nebi doženou (a že je to zatraceně high-tech nebe :-). Reitman má talent, snímku nechybí nic, co dělá správnou řachandu správnou řachandou (uh?). ()

stepni.vlk

Vynikající krátkometrážní komedie o tom co se stane, když se to přežene se sprostými slovy na rodinných oslavách a s masařkami v boji s nebeským zločinem. Kdo neviděl, nebudou mu tahle slova dávat příliš velký smysl a pravděpodobně si řekne, že tenhle film bude pěkná slátanina, ale věřte nebo ne, není. Za tu čtvrt hodinu zábavy to jistě stojí. O nějakém hlubším poselství tu nemůže být ani řeč, ale jako kostra příběhu funguje skvěle. Doporučuju sebevrahům před vystřílením celé školy. Místo toho dejte s babičkou čaj o páté, prožeňte si kulku hlavou a nebe máte jisté :). ()

Phoeniyx

Ježiši co děláš ty vole?:)) Zatím nejlepší krátký film co jsem viděl je to skvělý vtipný a miluji tento filmík, vždycky si ho rád zoopakuji. ()

Reyak

Jak rychle se normální člověk 21. století, tedy člověk nemorální, změní, když jde opravdu do tuhého a má skončit v pekle, byť žádný větší prohřešek nespáchal. Choval se prostě jen jako každý dnešní člověk, který kouká jen sám na sebe. Hodnotím nápad a "vyčůranost" hlavního hrdiny 5ti hvězdami. ()

TadashiCZ

Děkujeme, že kouříte a Lítám v tom jsou opravdu skvělé filmy a tenhle taktéž. Skvělí úředníci a i hlavní hrdina. Škoda předvídatelného konce. ()