Věříme v Boha

(neoficiální název)
  • USA In God We Trust
všechny plakáty

Robert (Speight) je sražen džípem a zemře. Ocitá se v místnosti s počítači, kde jsou vedeny pohovory s mrtvými. Každý člověk je totiž za svoje skutky během života hodnocen body, které se mu buď přičítají nebo odčítají podle povahy skutku. Byť nespáchal za dosavadní život nic zásadního, dostal se Robert poměrně výrazně do záporných čísel a jeho další osud je zpečetěn. Podaří se mu však využít nepozornosti „operátora“ a unikne do výtahu. Vrací se zpět na Zemi, ale uvědomuje si, že jeho čas zde je díky pronásledovatelům velmi omezen. (J.Connor)

rottik-cb

Skvělé! Svižné, neotřelé, nápadité... Jason Reitman uměl tvořit již ve svých začátcích, a co teprve později! PS Kriticky jsem zhodnotila svůj život a zatím bych se měla pohybovat v plusu, doufám :) ()

maruli

Ha! Minimálně za Rickyho a do-rána-tanečky mám jistojistě nasbíráno dopředu, uf, to se mi ulevilo :-) Geniální malý filmek k pobavení /a móžná i zamyšlení/. ()

Judy24

Rozkošná věc. Strašně mě nadchlo to skore i jak mu nabíhá za všechny ty blbosti. Je to promyšlené, plné roztomilých vtipů a se zajímavým koncem. Naprosto úžasná postava je potom Gil ("Zabij ho!") a vtip na Microsoft. Jason Reitman dokázal, že umí. ()

boombang

"Máme chlápka na útěku, a není to Ježíš." :-) Až na ten nemastný neslaný vizuál je to výborné zpracování tisíckrát zpracovaného tématu... a patří k těm originálnějším. A rozhodně to zlepší náladu. I když.... asi si půjdu koupit kalkulačku... ()

jack_scott

Neskutečně chylavý příběh a skvělé provedení, jen jsem měl strach že tu andulku skutečně pustí ven...ono to skutečně není dobrý skutek nechat jí zahynout venku. ***** a 95% - těch 5% dolu za andulku :-) ()

Via

Z hlediska krátkometrážního filmu a z hlediska výborné vtipnosti - excellent :) Ale kolik bodíků bych někdy posbírala, toť ve hvězdách... ()

benny159

"Sorry, ešte stále používame Windows." :D Príjemné krátke nadýchnutie pri tejto jednohubke. Malo to vážnosť, malo to aj vtipnú stránku, a tieto dve veci sa v tomto snímku nádherne dopĺňali. ()

m.zales

film o tom, co všechno člověk může udělat pro to,aby si na své nebeské konto připsal pár bodíků navíc...;D těch 16 minut nadchne a pobaví snad každého :))) ()