poster

Až naprší a uschne...

 • Sovětský svaz

  Posle doždička v četvěrg

 • Sovětský svaz

  Posle dozhdichka v chetverg

  (Sovětský svaz)
 • Sovětský svaz

  После дождичка в четверг

  (Sovětský svaz)

Pohádka

Sovětský svaz, 1985, 78 min

 • honz
  *****

  Moc hezká ruská pohádka. Výborný Oleg Tabakov v roli Kostěje Nesmtelného.(7.1.2010)

 • LiVentura
  ****

  Velmi příjemná muzikální skaska..(23.1.2019)

 • Rubicius
  *****

  Pokud si dobře pamatuju, viděl jsem ji někdy v roce 1986-87 v kině, pak ještě jednou v telce a už nikdy poté. Líbila se mi, jak na poprvé, tak na podruhé. Jestli tam byly písničky nebo ne, tak to už fakt nevím. Jen vím, že se mi hrozně líbil Kostěj Nesmrtelný, jak se do něj může zapíchnout nůž a je mu to úplně jedno. A i to vaření polévky bylo skvělý. Byl, nebo nebyl tam létající koberec? :-) Jsou to spíš vzpomínky, než kritika, na to abych mohl kritizovat, bych si to musel vybavovat víc. Ale rozhodně, rozhodně to ve mě zanechalo jednoznačně pozitivní dojem. Do sbírky skvělých ruských filmových pohádek ten rok přibyla další. A moc bych ji chtěl vidět alespoň ještě jednou. 5*. Ano, troška vzpomínek, ale když ten Kostěj byl tak bezva...(31.12.2010)

 • Jezinka.Jezinka
  *****

  Až naprší a uschne, nebo až vám bude koberec lítat, nebo třeba až najdete ptáka, co rozezná pravdu od lži. Běžně nám tenhle film v televizi taky zřejmě budou dávat teprve až naprší a uschne a v blátě pokvetou fialky. Krásná pohádka, skvělá komedie a výborný muzikál. Pokud člověk není z principu odpůrce ruských filmů, tohle se mu musí líbit.(19.2.2012)

 • dopitak
  **

  Hodně stupidní pohádka. Když srovnám s čs dobovou tvorbou - zkratkovitost, absence humoru. Muzikál plný písní. Líbila se šachovnice na dámu a způsob jakým ji hráli, a taky některé pěkně herečky. Ale zbytečně moc postav, zmatenost. Jako by nestačili dva Ivanové, tady musí mít tři.(18.10.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace