La mujer de la tierra caliente

• Itálie La donna della calda terra (více)

Muž a žena (Whitman & Gemser), oba s pestrou minulostí, jedou společně stopem. Za nějakou dobu začnou konverzovat o svých posledních vztazích. Skrz flashbacky je popsán a objasněn rozpad jejich vztahů a důvod, proč jsou v současné situaci. Na konci cesty si uvědomí, že mají velmi mnoho společného a že se mezi nimi začíná vyvíjet silné pouto. (Karlos80)

Karlos80

Říká se tomu asi osud, potkali se při jedné cestě stopem, oba s velmi pestrou minulostí, společnou cestu si krátí rozhovory o životě, kdy mmj rozebírají svoje poslední vztahy, povídají si o tom, proč se jim rozpadly a proč se nachází v současné situaci, oba chtějí začít nový - lepší život, až téměř na konci cesty si uvědomí že mají mnoho společného, silné pouto se začíná rozvíjet. Decentní soft-erotické dobrodružství s Laurou Gemser a Stuartem Whitmanem, celé odvyprávěné skrz zdařilé flashbacky. Nebylo to špatné (hlavně po příběhové stránce), ale zas se toho tady moc nedělo a spíše mě to nudilo. Krom ty dva uvedené žánry, bych přidal ještě další, a sice komedii, je tam i pár docela vtipných scén (řidiči taxíku, striptýz) etc. Laura zde opět ukáže vše, krom toho zde hrál i její skuteční životní partner a manžel Gabriele Tinti, zde ve filmu jeden z jejích bývalých milenců. Nej scény; sex s mrzákem a finále. ()

Gorehound

Taká zvláštna melodráma s prvkami komédie a tragikomédie. Laure ale úloha pretĺkajúcej sa ženy vôbec nesedela, Stuart Whitman už od začiatku vyzerá na umrenie, každý je taký ušmudlaný, spotený a špinavý. Z počiatku sa v deji aj ťachsie orientovať, a aj potom vám žiadna postava k srdci neprirastie. To v  v tom deji zanikne aj pekná erotika a krásna Laura a jej luxusné telo, aj keď nie celkom... Škoda, prostredie je krásne, Laura tiež, ale Joe D'Amato alebo Jess Franco by takýto námet, myslím, zvládli oveľa lepšie. ()

tenebrae86

Rozvláčný a příliš ukecaný film, kde sledujeme dva nesourodé charaktery, postaršího muže a mladou ženu, bilancujícími nad svými životy, před kterými oba utíkají. Laura Gemser se tu tváří strašně přechytřele, sype ze sebe "životní moudra", jak stará cikánka na pouti a upocený Stuart Whitman jí přitakává, svěřuje se a vypráví o svých problémech... Natočeno je to hezky, nechybí exotické lokace (natáčelo se ve Venezuele), příjemná hudba a několik povedených soft-erotických scén, včetně jedné vtipné sexuální eskapády komické dvojice řidičů. Příběh poskládaný ze vzpomínek taky není uchopen špatně a závěr možná i překvapí, ale ústřední děj mě vůbec nebavil a ty dialogy hlavních postav nakonec i otravovaly. Rozebírání bývalých vztahů, naivní a prostoduché filozofování... Nic moc pro mě, i když věřím, že leckterého fanouška Black Emanuelle a decentnějšího sexploitation, mohou i mírnější žánrové atributy tohoto filmu zaujmout natolik, že půjde s hodnocením výš. Za mě tentokrát 2,5*. ()