Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Doktor Sullivan Travis je velmi oblíbeným gynekologem vyšší společenské vrstvy v Dallasu. Jeho ordinace je neustále plná brebentících žen. Sully si žen váží a má k nim velkou úctu. Po práci ho doma očekává manželka Kate a dvě dcery, Dee Dee a Connie. Dee Dee má před svatbou s Bartholemewem. Connie pracuje v Muzeu věnovaném J. F Kennedymu a provází turisty na místo atentátu. K Travisovým se navíc přistěhuje jeho švagrová s třemi holčičkami. Své volné chvíle tráví Sully s třemi kamarády v golfovém klubu nebo spolu chodí na lov. U Kate se náhle projeví psychická porucha a je internována v psychiatrické léčebně. Ošetřující psychoterapeutka řekne Sullymu, že Kate trpí Hestiiným komplexem, který mají obvykle příliš milované ženy, které mají všechno. Ztrácejí motivaci a duševně se dostanou na úroveň dítěte. Když ji Sully navštíví, Kate ho považuje za svého bratra. Do golfového klubu přijede nová instruktorka Bree. Ostatním ji představí její kamarád Harlan. Bree Sullyho překvapuje. Je zcela emancipovaná a samostatná, Sullyho bere jako obyčejného muže a nic od něj nechce. Po čase schůzek na golfovém hřišti ho Bree pozve k sobě na večeři a oba se spolu vyspí. Sullyho Bree uklidňuje a vyhledává ji. Jeho dcera Dee Dee všem oznámí, že bude mít svatbu venku u jezera a že za svědkyni jí půjde její kamarádka Marilyn z Houstonu. Sestra Connie zrazuje Dee Dee od konání svatby venku. Podle ní může přijít bouřka a svatba bude zkažená... (TV Prima)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (81)

lesumir 

všechny recenze uživatele

Miluji Helen Hunt! Jediny duvod, proc jsem Doktora "Tí" sledoval byla ona. Richard Gere je sympaticky herec, ale bere taky skoro vsechno a jeho sarm trosicku upada, ale nejsem zenska, nemuzu uplne soudit, takze pokud tomu tak neni, omlouvam se. Ale co vim jiste, ze to neni vubec vtipne a ani dramaticke, proste obrovska slatanina plna klise. 5/10 ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Když jsem byl v kině na tomhle filmu, byl jsem v sále jediný muž. Ze všech stran štěbetaly ženy nejrůznějších věků, zřejmě v radostném očekávání další romantické komedie s Richardem Gerem. Řekl bych, že ani jedna nikdy neslyšela o Robertu Altmanovi a jeho cynickém smyslu pro humor. Postupem času jim tedy mrznul úsměv na rtech a z natěšeného výskání se stávalo pohoršené pokvokávání nespokojených. Ženy se o sobě nerady dozvídají pravdu. ;-) 70 % ()

Reklama

fakáč 

všechny recenze uživatele

Film chtěl pravděpodobně pojmout tolik témat, že to nakonec dopadlo úplně obráceně - nerozvine se zde pořádně vůbec nic. Každé společenské téma film pouze naťukne a jde dál. Je to takový milý film s přirozenými okamžiky i dialogy, který ale v člověku nezanechá téměř nic, pokud nemáte zvláštní smysl pro podobně laděné filmy. Snad jediné, co oproti jiným filmům zaujme, je vyobrazení chování žen v přechodu. Film má problém s publikem - pro ženy je nezáživný ("my chceme opravdové romantické filmy a komedie"), pro muže to je kupodivu o trochu lepší. Pro mužské diváky ale malá rada na závěr - bezprostředně po zhlédnutí filmu si domluvte nějakou pánskou jízdu s kamarády... ()

tempus 

všechny recenze uživatele

46%? Až tak málo? Čekal jsem mezi 57% a 67% Já dávám 4*. Největší podíl má atmosféra pozdních devadesátek, jež jsem delší dobu v žádném filmu neviděl. Pak je tam jistý chaos, který ale má svůj řád (ordinace T) a v neposlední řadě vidím, že je dr. T ze stejného těsta, jako dr. W. Larch (z Pravidel moštárny, jež jsem nedávno dočetl), možná o něco méně moudrý protože se smíří s vlastním údělem v poslední minutě filmu a který si místo éterového opojení jde zastřílet s kamarády (tj jediné vedlejší mužské postavy). Zajímavý snímek dělá i to, že hrají hlavní i vedlejší postavy ženy (více žen na minutu je pouze ve filmech Ženy) např Helen Hunt jež jsem viděl nedávno v Konečně spolu a znám jí se seriálu Jsem do tebe blázen. Průběžně je film komediální tragikomedie s tím, že po svatbě je to silné drama (bohužel se překvapivým wtf momentem) ()

Sarkastic 

všechny recenze uživatele

No, takže u tohoto snímku budu patřit mezi tu menšinu, která ho hodnotí kladně. Musím říct, že v kůži doktora T. bych se asi zbláznil, anebo utekl (pokuď bych se přes ty zástupy štěbetajících žen dostal). Ale sledovat to pěkně z křesla, člověka pobaví. Má to svůj vtip, nápad a navíc výborné herecké obsazení (samozřejmě dominuje Richard Gere). Díky těmto bodům, film už není jen průměrná komedie, ale něco, co si zaslouží zhlédnout a ohodnotit 4*. ()

Galerie (27)

Zajímavosti (10)

Reklama

Reklama