Lucy (Britney Spears), Kit (Zoe Saldana) a Mimi (Taryn Manning) jsou od dětství nerozlučné kamarádky. Žijí v městečku v Georgii. Čas už tak pokročil, že se mohou považovat za dospělé. Zrovna totiž udělaly maturitu. Nad krabicí, plnou dětských tajemství, kterou si kdysi zahrabaly a v níž teď, o půlnoci po maturitním večírku, objevují své dávné sny, uzraje důležité rozhodnutí. Vydají se na dobrodružnou cestu ve starém Buicku, model ´73, do Los Angeles. A jak je to s jejich cíli? Mimi je těhotná, ale chce se stát zpěvačkou a stihnout v Los Angeles konkurs. Lucy navštíví svou matku, kterou neviděla mnoho let. Kit hodlá překvapit svého snoubence; spíš se to ale povede jemu. Posádku oldsmobilu doplňuje ještě kytarista a šofér v jedné osobě Ben, na kterého na cestě čeká láska. (oficiální text distributora)

sa_kra odpad!

Marně hledám dlvod, proč se samozvané zpevačky slash tanečnice slashherečky slash modelky slash cpou i na filmové plátno v bracích jako je tenhle. Pokud je vám více než deset let a nejste zrovna velký fanda sladkobolných písniček Britney, tak se tomuto titulu vyhněte velkým obloukem. ()

iwusha17

som sice zjavne jedina osoba ktoru tento film nadchol ale pre mňa je to jeden z najúžasnejšich filmov je tam to čo mam najradšej a to že sa da zasmiať je tam aj romantika a ten herec bol vtedy naozaj pekny a podľa mňa je to užasny film aj za to že tam hrali dobre pesničky a nesom faninka britney vypočujem ale nič viac lenže mne sa páčil aj ten rock čo tam hrali a preto je to podľa mňa užasny film! ()

Ducii

Film možná nevyniká nepředvídatelnou a neohranou zápletkou, ale to ještě neznamená, že bychom ho měli odsoudit předem. Jako mladší jsem ho zbožňovala a dodnes pro mne má své zvláštní kouzlo. Je ideální na večerní posezení u televize po náročném dni, kdy nemáte chuť přemýšlet nad složitým děje a chcete prostě jen vypnout a relaxovat u nenáročného filmu pro dospívající a mladší ročníky. Ty starší a pány by příběh několika teenagerů přeci jen mohl nudit. ()

Drozdo57

To sa nám tu zasa zbehli erudovaní kritici. Zahejtujeme si na film lebo v ňom hrá Britney Spears a hejtovať Britney je cool. Áno, nie je dobrá herečka. Vlastne, prakticky všetky výkony vo filme sú slabé. Aj scenár je nič moc. Viac ako všetky veci rozpísané v iných kritikách mi vadilo, ako lacne pôsobila produkcia. Zvuk bol nekvalitný, celé to malo skôr vizuál Ordinácie, ako plnohodnotného Hollywoodskeho filmu. Pri pozeraní som sa ale nechcel zabiť, ani si vyšľahať oči šľahačom. Netvári sa to bohvieako super dôležito ako všetky tie filmy súčasnosti. Proste jednoduchý film s jednoduchým obsahom na jednoduchý večer. Rozhodnie nie úplný odpad. Na to tu máme lepších kandidátov. Plus, Britney bola fakt talentovaná speváčka a pekná žena a je mi smutno, ako to s ňou nakoniec dopadlo. ()

chucky odpad!

Bohužel jsem měl možnost tuhle stupiditu vidět. Už ani nevim, co se mi v tu chvíli honilo hlavou, ale vím že po skončení filmu se mi z toho všeho udělal v hlavě pěkný guláš. Britney by měla držet toho co ji aspoň trošku jde a do herectví nezasahovat. No prostě příšerné. Dokud neuvidíte, nepoznáte o čem mluvím...... ()

Katy19 odpad!

Achjo, ona prostě nepřestane!!! Pořád tu bude mezi námi a bude se snažit být slavná! Jinak souhlasím s Krytonem. ()

Zapinka odpad!

tak tohle byl opravdu velký omyl. Britney mi nijak nevadí, ale co tady předvedla? O hraní radši ani nemluvim, chtěla jen zkusit prorazit a získat i plátna, ale chtěla to získat ukazováním své postavy a hitů, které v té době frčeli. Pokud se jedná o film - nechápu co tím chtěli říct? Opravdu tam vše bylo myšlenko vážně? Mě to přišlo jako milion flmů, jejich zápletek, dohromady, aby z toho byl úžasný hit, proslavili se a vytěžili z něj co nejvíc peněz. Co takhle vymyslet nějaký nový orginální příběh? A bez tech růžových přibarvení jak vše skončí vždy dobře. To už přece nikoho nebaví, ()

Martiiiiinka

Tak jsem si říkala, že si zavzpomínám na dětství - barevný brýle, šílený kloboučky, ultrakrátký topy, megavysoký podpatky, všudypřítomnej pop v té nejkrystaličtější podobě a to vše skrze Britney Spears a spol. No a vlastně jsem vůbec nebyla zklamaná - všecko bylo tak nějak přesně takový, jak jsem čekala, že bude - kýčovitý a blbý. Od dialogů přes herecký výkony až po filosofující a naivně optimistický závěr. Ale tak - nostalgie je nostalgie, no a Anson Mount je zatraceně sexy. Jedna a nestydím se :D ()

Kalda69

Jedna hvezda za Britney, asi se vam to bude zdat divny ale prave ona je ten duvod, proc jsem tento film vubec dokoukal. Scenar i rezie priserny, nechapu jak nekdo muze vypustit do filmu: "Odpust, ze jsem kricel. Tys me nenastvala ale ta vec cos provedla." No nic, mozna kdyby Britney hrala v Divokych kockach, tak by se o ni mluvilo jinak ale kdo vi... takhle je z ni jen vycpela hvezdicka popovy sceny prvniho desetileti tretiho tisicileti. ()

Saxos odpad!

Tady bych úplně bez jakéhokoliv rozmýšlení udělil, komplet všem, košík plný filmových malin. ()

kamigava13

Jako malá jsem ségře tajně záviděla tohle DVD. Britney se mi taky moc líbila. Po letech jsem se na to mrkla znovu a už to s filmem nevidím tak růžově jako tenkrát v dětských letech. Je to podprůmeřná oddychovka. Nejradši mám ale píseň “I’m Not a Girl, Not Yet a Woman”. Fakt krásná piano balada. Pro mě bude Britney navždy princezna popu a líbil se mi na začátku filmu odkaz na královnu popu Madonnu, kterou taky miluju. ()

sitans

Dalo se na to dívat, to jsem viděl rozhodně horší filmy. Podle počtu komentářů je vidět, že na Britney si zchladilo žáhu hodně bezvěrců... ()

pogoman77 odpad!

Je krásné být krásnými lidmi v krásném světě kde se všichni mají rádi a pokoj v pětihvězdičkovém hotelu stojí dolar za noc. ()