Skupina mladých lidí z České republiky a Slovenska si bude ve vile na Kanárských ostrovech nejen užívat slunce, moře a společných úkolů a her, ale pod dohledem televizních kamer hlavně hledat lásku svého života. A když se k tomu na konci přidá i pěkná výhra, je jasné, že bude o zábavu postaráno. Diváci v “přímém přenosu” sledují, jak se lidé zamilovávají se všemi vzestupy a pády, se všemi emocemi, které s sebou láska přináší. V každé epizodě jsou jejich vzájemné vztahy testovány, protože tomu, kdo není spárovaný nebo je spárovaný jen účelově, hrozí, že bude muset luxusní vilu opustit. Love Island je žhavá reality show plná zábavy, slunce, romantiky a hledání lásky v ráji! (TV Nova)

trickmaster odpad!

Tak co jste čekali? Upřímně, takové hovno pořady typu VyHolení, BigBruda, Hotel Nasratdajz a další hovno pořady, ovšem tohle nemá absolutně žádnou úroveň. Hotel paradise s Leo Berankem bylo úplně na stejný brdo. 10 holek z 10 jsou vyjebaný playmate, influencerky, modelky, které mají v hlavě víc nasráno, než co se do kravína vejde. No a co kucí? Modelové s plešatou a vyholenou prdelí, kteří mají vyjadřování 16 letých kidů základních škol, kterým je i nejspíš tenhle pořád určený. Zamilované 15ky si budou masírovat své rodidla a kluci začnou chodit do fitka, ale nic víc s nikým oduševnělým tento pořad prostě neudělá. Pořad pro autisty a dement 🤷‍♂️ ()

fafejt001

TVL   celkem  síííla.  Jednu  dám  za  kozičky  a  prciny . Jinak   zřejmě  s  tím  mozkem  to  bude  horší , myslím  tak  všeobecně - holky  i  kluky , některé . A  budou  tam také  prc...t ,  tedy  mít  nějaké  mechtle ??  To  by  bylo  fajnove , dal  bych  něco  navíc  , jako  * . Ale  mušííí  bejt  detajly , jinak  se  na  to  už  nebudu  dívat . Jo  a  jazyky  hluboko  do  krku , prostě  DEEP . A  nyní  vážně   , tohle  je  zábava  ??? TVL  MTF ,  sorry   fakticky . To  i  ti  v  tom  baráku  či  vile   , nebo  kde  to  bylo  s  tím  Vladkem ,  byla  krasojíízda . Ale  jak  říkám  ,  viděl  jsem  to  ze  záznamu  po TV  novinách   na  té  Novéé  , takže  prciny  a  kozičky  nááádhera . To  zase  jo  . Takže  holky  díííky . ()

phil22 odpad!

Pořad má spoustu mezer a chyb, ale ta hlavní je příšerně nudná propagace na TV stanici. Více než 14X vidíme ubohou upoutávku na projekt který je sám o sobě propadákem. Jediný bonus je že se zde ukazuje úroveň TV Novi, obsadit soutěžící který vypadají jak z katalogu je problém, ale zakončit to přidáním účastníka černé pleti......to je ohromný průser. Ale co se dá čekat, když Prima má Like house tak Nova udělá něco horšího. ()

maluti

Ja vám nevím. Dával jsem tomu šanci. Po dvou dílech jsem zjistil, že ten pořád je vlastně o ničem. Vše předem domluvený, o čem a s kým se budou bavit, nudné challenges a ještě horší výběr soutěžících. Za mě o byl o hodně lepší Hotel Paradise. ()

Dvorik

Super serial. Pokud mate deprese ze sveho zivota, doporucuji si pravidelne davkovat tuto medicinu. V te zaplave tupych a naivnich uvah, bude vase ego plesat blahem a zjistite, ze vas zivot je naprosto uzasny! ()

brasek odpad!

Z tohto seriálu bude o sto rokov skvelé kultúrne dedičstvo. A možno sa ľudia toho obdobia od nás dištancujú. ()

DAJAAAA odpad!

Přehlídka nefachčenků,rozmazlených, snobských smradů,fiflen,šampónků,cikánů a mixnutých arabů, které plně podporuje partaj zkorumpovaných zločinců EU a USA. ()

nikinikiniki odpad!

Naprosto zbytečná reality show, kde divákovi extrémně klesá IQ, když poslouchá ty "duchaplné" rozhovory a diskuse... Šílenost! To se nedá! ()

kreion

Je to takmer dokonale, ale musím jednu zo 7 hviezd ubrať za to, že chýba odkaz na LinkTree pre OnlyFans free / paid obsah.  Výsledok 7-1/5 = 5/5  #jaToFeelujem #podmeSaCouplovat  #kdeMamBBcream #akoSaToZrkadloOvlada #bozeeeeToCoSaMaPytas #neviesAkyJeKodOfTelefonu? #siStupid?Ved1234 ()

belinko odpad!

Rezencia pre všetkých hejterov odpadových rezenzentov - áno, dávame tomu odpad. Prečo? Prečo sa na to pozeráme, keď je to odpad? Prečo tomu dáme odpad po pár častiach? Prečo tomu niekto dá odpad, aj keď to nikdy nevidel? Skúsim na tieto 3 hypotetické otázky odpovedať - reality show je sama o sebe a v akomkoľvek prípade len "finančný" projekt televízie. Nemusia platiť hercov (výhra, resp. peniaze za účasť účastníkov sú iba drobné v porovnaní s vyplatením hercov), nemusia platiť scenáristov (scenár si vlastne píšu účastníci svojím správaním, konaním a hlavne INTRIGAMI samí) a ostatným ľuďom dávajú najavo, že sa ich to týka - vyberajú síce pekných, mladých a kontroverzných súťažiacich, no snažia sa poukázať na to, že tam "mohli byť aj oni". Takže, to máme bod č. 1 - súťažiacich: Vo väčšine prípadoch sú to ľudia, ktorý trávia viac času pred zrkadlom, ako zahľadený v knižkách. Ľudia, ktorých keby sa zombík pri nich živí mozgom, zomrel by od hľadu. Ľudia, ktorí sú ochotní urobiť ČOKOĽVEK, kvôli výhre.. lebo, ruku na srdce - môžete si to nájsť na internete - koľko párov vytvorených podobnými reláciami vydržalo aj po natáčaní spolu... ?.. myslím, že odpovedať nemusím.. takže, už tu máme hercov - pekný, no hlúpy, otázka financií - jedna "lákavá" výhra, ktorá je ale zlomok toho, čo by dostali herci, scenáristi a režiséri, pri točení niečoho zmysluplnejšieho... a čo je tretia časť, ktorú tieto blbosti živia? TELEVÍZNY DIVÁCI... áno, vy (my), ľudia, ktorích proste baví osud "obyčajných" ľudí, radi sa pozerajú na kontroverziu a radi riešia život niekoho iného, ako svoj vlastný.. aby som to povedal v jednej vete - "Reality show sú sračky a budú tu s nami dlho, lebo ich sračky pozerajú a tým ich ďalej živia". Áno, či sa nám to páči, alebo nie, i takéto bezduché a trápne pokusy o vyplnenie voľného času sú niečo, na čo sa ľudia pozerajú dobrovoľne a nie pod nátlakom, ako keby sa jednalo o niečo príjemné.. no ono sa nejedná.. priateľka, ktorú síce veľmi ľúbim, no niekedy nepochopím - sa na to pozerá a občas, keď pracujem na PC (a telku mám vedľa seba) počujem dej.. nedá mi nepootočiť hlavu a zapozerať sa do nasledujúcich záberov, či som dobre počul - hádzanie piva po sebe, krúžky na drevenné tyčky pripevnené okolo rozkroku, hádzanie loptičky do fotiek a koho trafím, tomu dám bozk a ďalších plno, plno, plno úchylných a divných súťaží, ktoré ale so súťažou nič nemajú, pretože tam nikto nevyhráva.. ako som už povedal priateľke - takáto šou by sa v dobách, keď naši starí rodičia boli mladí neuživila, ani by ju nepochopili.. a asi som staromódny, ale ani ja nechápem tomu, prečo by som sa mal pozerať takmer hodinu na dievčatá v plavkách, čo sa špacírujú medzi chlapmi, ktorých poznajú 2 dni, ale nerobí im problém spať v jednej posteli a celú noc sa k sebe túliť.. možno je taká doba.. možno len ja som staromódny.. ale ak je toto zábava mladých, som rád, že už mladý nie som ()

Heso odpad!

Možná jsem na tohle už moc starej, ale tyhle ty reality show mě opravdu nikdy nebraly. Naštěstí podle hodnocení vidím, že v tom ani zdaleka nejsem sám. Nemusíte vlastně vůbec nic umět, stačí bejt hezkej, rádoby vtipnej a publiku se líbit a pak máte o slávu postaráno. Takže kdo je línej a moc toho neumí, tak sem určitě běžte a vše máte už zajišťeno. ()

Teachman odpad!

Tato reality show byla vytvořena a natočena z pro mě nepochopitelných důvodů. Je škoda, že se finance neinvestovaly do něčeho přínosnějšího. Chápu ale, že cílovou skupinu si tento typ televizního pořadu jistě najde. ()

R&Bstar odpad!

Viděl jsem USA verzi a musím říct, že jsme se zase ztrapnili. Holky jsou pro tento formát vyhovující, ale výběr kluků = tragédie. Moderátorka by mohla být skvělá, připomíná zahraniční moderátorku této show, ale měla by být víc spontánní, ten začátek byl přesným opakem. Nejhorší na celé show je kamera, střih a hudba. Vadí mi, že se opět prezentujeme jak amatéři. Jeden záběr přesvícený, další špatně osvícený, pak záběr, kde všichni působí bledě až mrtvě a střih z jiné strany, kdy zas celé obsazení zdobí pestrobarevné barvy. Když neumíte natáčet v Česku, nenatáčejte na Kanárských ostrovech, protože tam to vyžaduje schopnosti. PALEC DOLŮ! ()

nudlis odpad!

Horký (a asi i jediný) kandidát na titul "Bizár roku". Přehlídka sanitárního silikonu, dutých hlav, oslího hýkání, prázdných frází, malování obličejů na hnusný xichty, slepičího ječení, vápnem vybělených zubů, počmáraných kůží, budoucích pseudocelebrit, pochybných influencerů a dalších zbytečných figurek. Prostě asi 10 slepic, z nichž některé si myslí, že jsou muži. Brrr! Jako mučící nástroj ano, ale koukat na to dobrovolně? Ani omylem! A kdo že je cílovka? Mládež od týnejdžrů po 20-25 let? A proč? To si fakt tvůrci myslí, že cílová skupina je stejně blbá jako protagonisti tohohle pořadu? EDIT 09/2022: v nový řadě už se to s inteligencí účinkujících trochu zlepšilo, soudě podle ukázek, neustále otravujících ve skoro každým reklamním bloku. Nicméně povrchnost celýho konceptu je neustále tak nízko, že konkuruje pivu na pátým schodu. ()