Co zbývá manželskému páru duchů (Geena Davis a Alec Baldwin), když se do jejich obrovského domu v Nové Anglii nastěhují módní Newyorčané? Samozřejmě najmout "bio-exorcistu” na volné noze, aby vetřelce vyděsil. (oficiální text distributora)

ariari

ups! nudné a detinské , dokonca aj na ten rok 1988 sa našli lepšie duchárske komky. Myslím, že z ľudí tu hodnotiacich hovorí skôr nostalgia za rokmi ich mladosti , ako od srdca vzdychnutie.Bóoože, taká hlúposť. ()

Maki.K

Film vnímám už od malička a ani tehdy, ani teď se u něj rozhodně nenudím! Poměrně jednoduché efekty jsou natolik excelentní, že se vyrovnají počítačovým. Klasika od Burtona nezklame!!! :) :) ()

Anetulicek

Beetlejuice, Beetlejuice, Beetlejuice...ani neviem čo vyzdvihnúť.. temná Winona? alebo uškriekaný pán Keaton, ? Každopádne, tá doba keď sa točili takéto SRANDY mala dačo do seba ... Keby som tento film videla prvýkrát ako dospelá, nešla by som snáď, ani na 1 *, ale keďže v tomto prípade zavážila veľká nostalgia tak za 3*.. ()

tomino28

Bláznivá komedie, která už něco pamatuje (stejně jako já), která mě nepřestávala udivovat svými efekty, a to i přesto, že zub času se na snímku podepsal. Při sledování to vůbec nevadí, film má tu správnou retro atmosféru a kulisy. Komedie divákovi servíruje spoustu parádních nápadů a vtípků, jen pár z nich už na mě působilo až moc přehnaně. Ale jinak vskutku originální počin! ()

zigy

Odporné! - přesto doporučuju nahlédnout, aspoň na chvíli - ve filmu je krásně vidět rozdíl mezi americkým humorem nehumorem, (a taky americkou filmovou "poetikou") a decentním evropským humorem. Zlatá Evropa. Toto je šílenost. ()

kamigava13

Po letech jsem si tuhle šílenost pustil hlavně díky kouzelné Winoně, kterou kvůli této roli dokonce šikanovali ve škole a prý jí říkali čarodějnice. Chudák, ale pro mě zůstává výjimečná, stylová, má prostě své kouzlo. To je asi holt úděl outsidera, zatracení většinovou společností je cenou za jeho originalitu. Lepší je být ale ostatním pro smích, než být sám sobě k breku. Nenarodili jsme se, abychom zapadli, nýbrž jsem se narodili, abychom vynikli. ()

MrKrahujec

Moje hodnocení, uznávám, je dáno především tím, nakolik se mi tento film strefil do vkusu, který zajisté nemusí sdílet každý. Ale mne si to získalo především tematikou, atmosférou a promyšleností gagů, které (podle mne) jasně připomínají mého velkého literárního oblíbence Ladislava Klímu. Navíc to u Tima Burtona není nic výjimečného, téměř pokaždé u jeho filmů lituju, že pravděpodobně nic od Ladislava Klímy nečetl a rád si představuji, jak by asi s jakýmkoliv Klímovým textem režijně naložil (ale je to asi opravdu čirá fikce). ()

Belerofonu

Tenhle film je krásnou ukázkou nadhledu a pochmurnoé nálady, kterou Burton do svých snímků vnáší. Mě tenhle film přijde jako dětské loutkové divadlo na promítacím plátně. Záhrobní humor, brilantní Keaton, kouzelná Ryder. SKvěle udělaná duchařina. ()

llollita

Na tomhle filmu jsem vyrůstala - pouštěli jsme si ho s rodinou na jedné ošoupané VHS pořád dokola. Miluju tu Burtonovskou záhrobní tématiku a atmosféru. Dokonalá výprava - městečko i ve skutečnosti vypadá jak na papírovém modelu s miniaturníma pokřivenýma stromečkama. Beetlejuice mi příjde ve skrze originální, vtipný a Michael Keaton je tak oplzlý až je to krásný. Vynikající je i Catherine O´Hara coby protivná matka a nezanikne ani ponurá dívčina Winona Ryder. ()

x-tony

Celkem kvalitní film, ale chybí mu jiskra pozdějších Burtonových filmů. Děj je slabší, ale vynahrazuje to skvělý humor a taky herecký výkon Michaela Keatona ()

Fill16

Ne, ne, tomuto filmu prostě tři čtyři hvězdičky dát nemůžu. Je to velký úlet, který ještě stále překousnout nelze, i když některé scény jsou opravdu skvělé. Jediné co je geniální je hudba Dannyho Elfmana – nemám výhrady. Výhrady mám ale ke zpracování – všechno mě to přišlo takové ,,umělé“. Tim Burton umí lepší filmy.. ()

jjituska

Moje první BURTONovka. Nutno dodat, že v těch osmi letech to na mě bylo moc, ale s postupem času se na ní člověk dívá rád a vždycky se znovu zasměje. A ten Burton mi už zůstal:) ()

epsyn5

Starý Burton, většina jeho zvláštně střižených filmů se mi líbila, ale tahle divná fraška byla už přetaženou strnou. ()

Krásné svátky a PF 2024

Krásné svátky a PF 2024

24.12.2023

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

Beetlejuice 2 bude spoléhat na praktické efekty

06.06.2023

Právě v těchto dnech probíhá ve Velké Británii natáčení nejnovějšího snímku populárního amerického režiséra Tima Burtona a zároveň pokračování jednoho z jeho raných děl po více než 35 letech,… (více)

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

Beetlejuice 2 přidává Jennu Ortegu

10.05.2023

Je to oficiální, studio Warner Bros. schválilo legendárnímu Timu Burtonovi (Ospalá díra, Střihoruký Edward) sequel k jeho kultovní hororové komedii Beetlejuice, v němž se vrátí jak Michael Keaton,… (více)

Ztratí studia práva na slavné značky?

Ztratí studia práva na slavné značky?

04.10.2019