Epizody(13)

Paity

Tenhle polský animovaný výtvor jsem kdysi miloval, postupně se mi lae nějak zprotivil a ani vlastně nevím proč. I tak dávám vysoké hodnocení. ()

ondrula

Jako malé děcko jsem u toho uchcával, jako dospělý rozumbrada vím, že máme spoustu lepších českých animáků. Nevím proč, ale dokonce i tenhle seriál mi zapadá do bonmotu, že celý svět nenávidí Poláky. ()

waska

Jako malý jsem tenhle seriál miloval. Tahle série není špatná ( je první ), ale vedle ostatních působí maličko nezajímavě. ()

josieaddms

Hodně mi to připomíná mé útlé dětství. Všechny ty večery. Možná to není zrovna výkvět inteligence, ale Bolek s Lolkem jsou pro mě určitým symbolem, nebo připomínkou něčeho, co jsem zažila. ()

Rozinek12

Warf to vystihl přesně. Dvě hvězdy dávám za kazetu, na které jsem měla jejich dobrodružství v kouzelném kufru, ty byli dobré. ()

Margerie

Bolek a Lolek je některými vynášen do nebe, některými naopak zatracován. Já patřím spíš k té druhé skupině - ani jako dítě mě nebavily jejich příběhy a vadila mi odfláknutá animace. 40% ()

beso74

Poliaci vracajú úder Hollywoodu a servírujú svoju predstavu o animovanom filme a hrdinoch v ňom. Osviežujúca lahôdka pre všetkých, ktorým sa prejedli Disneyho a Hanna-Barbera rozprávajúce zvieratka. S poriadnou dávkou nostalgie, ale úplne zaslúžene jeden z najkrajších animovaných seriálov pre deti. ()

PlayEasy

Ostatní večerníčky tohto typu jsme měli rádi, ale tento nás tak trochu minul i v dětství. No ... když to srovnáme s masem "Made in Poland", tak je to ještě skvělé :-) ()

peeteno78

Toto byl s mým bráchou náš oblíbený večerníček. Rodiče si z nás vždycky dělali srandu, že je to jako by to natočili o nás. Neustále jsme se pošťuchovali, jako ti dva. Pamatuju si, že jsem na to rád koukal. Nedávno jsem v televizi také jeden díl viděl a musím říci, že i když už jsem dávno dospělý, docela jsem se při sledování bavil. ()

ostravak30

Bolka a Lolka si z dětství samozřejmě pamatuju. Ovšem zatímco na jiné seriály z devadesátek často vzpomínám, tak Bolka a Lolka teď po letech hodnotím tak, že dnes už mě moc nebrali. Pořád je to ale milá vzpomínka a myslím, že řadu dětí by seriál pořád ještě chytil. ()

Danulinda

Jako malý bych dal určitě plný počet, protože se člověk soustředil zejména na postavičky, které byly moc fajn, ale ze scénáristického hlediska je to slabší, takže proto čtyři kusance a dost. ()

kedluben

Tolik let jsem neviděl Bolka a ani Lolka. Tak jsem je sehnal: "To se Vám děti bude líbit!" Moc jsem v to ale nedoufal. Ani já jsem si nebyl úplně jistý. Přeci jen opar času mohl zastínit nějaké ty nedostatky či trapnosti. Míra nostalgie není zrovna měřítkem kvality. Ale nakonec docela jo. I ty děti se dívaly rády. Nenene, nechte Bolkololka na pokoji. Kterej je vlastně Bolek a kterej Lolek. Ví to vůbec někdo? Bolek jako že bolšoj, takže ten větší? Ach jo. Je to stejný jako s Křemílkem a Vochomůrkou. ()