Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(6)

Obsahy(1)

Řetězová reakce v evropské elektrické síti způsobí výpadek proudu na celém kontinentu. Hacker Pierre Manzano si uvědomuje, že je na vině kód, který napsal. V Německu vede národní krizový tým Frauke Michelsenová. Blíží se katastrofa. (HBO Max)

Videa (1)

Trailer

Recenze (19)

bearmeedek 

všechny recenze uživatele

Námět docela zajímavý, německé podání je trochu jiné, než jsme u podobných thrillerů zvyklí. Trochu to kolísalo na polické sféře. Ale snažili se dost a neměl jsem problém to absolvovat. Pracovnice ministerstva vnitra mě nebyla moc sympatická coby herečka a klidně mohli vybrat ženu s normálním nosem. Dobře předhozené téma aktivistů "bojujících" za lepší klima planety, spojené s bojem proti byznysu, bohatství a za "rovnou" společnost ... bla bla bla. A závěrečné odhalení pravého problému blackoutu bylo docela originální. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

adaptace knížky Marca Elsberga (kterou sem taky nečetl ač jí mám v knihovně už nějakou dobu) je ucházející polo postapo, které sice vyloženě nenadchne a klidně by si mohlo odpustit různá rodinná dramata se ztracenými dětmi atd. , ale díky tomu, že je v mnoha ohledech celkem uvěřitelné se dá zkouknout bez většího přemlouvání. Jediné co mi lehce nesedělo a přišlo mi to trochu naivní je ona možnost, že by se dala takto položit celá evropská síť na "jedno kliknutí". ...60% ()

Reklama

Mamlas odpad!

všechny recenze uživatele

Německý výtvor kanadského typu, tzn., že máme pár neznámých a nezajímavých obličejů, které si sterilně a ultimátně vážně vykládají o tom, jak je to všechno hrozné, a jinak se neděje vůbec nic. Naivní, hloupý serál, který by byl odpadem, i kdyby to byl jen celovečerák bez těch tun nudného balastu. (3%) ()

fixaman 

všechny recenze uživatele

Škoda, že se tvůrci rozhodli pro tolik změn oproti knižní předloze. Prakticky všechny totiž byly k horšímu a celé způsobení Blackoutu kvůli nim působilo dost neuvěřitelně a naivně. I tak to ale mělo napětí, tempo a slušné herecké výkony. Jen doufám, že nedojde na druhou řadu, ke které si taky zcela nesmyslně nechali otevřená vrátka. ()

Tipko 

všechny recenze uživatele

Trochu to pripomína scenár s nedávnou, kontroverznou coronou a často tvrdými, až absurdnými obmedzeniami na Slovensku a inde. Bývalý krízový štáb, zákaz vychádzania, black out Slovenska, zomieranie ľudí, lebo mnohí lekári ich odmietli liečiť a zabezpečiť operácie, atď... akurát v seriáli vypnutie spoločnosťi nastalo krachom  elektriny a to nie zo strany vlád, ale anti globalistov, anarchistov. Žeby sme v blízkej budúcnosti mali opäť niečo také zažiť? Nie je aj zrejme v nastávajúcej dobe chystajúce sa obmedzenie kúrenia, či nedostatok potravín prípravou na ďalšiu vlnu podrobenia si verejnosti predovšetkým zo strany svetových vlád, alebo aj anti globalistov, ktorí sú však v podstate spojení s elitami? ()

Galerie (56)

Reklama

Reklama