Reklama

Reklama

Zpátky do divočiny

  • Austrálie Back to the Outback (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Na první pohled z nich jde sice strach, ale ve skutečnosti mají srdce ze zlata. Právě utekli ze zajetí a hledají domov. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (36)

honajz2 

všechny recenze uživatele

Je to hrozně divně koncipované. Už jenom to, že Australané udělají animák, ve kterém jsou v hlavní roli roztomilá hodná smrtelně jedovatá zvířata je hrozně divné, kór když u nich zakazují takové pohádky, ve kterých je tenhle typ zvířat představován jako nijak nebezpečný. A tady kromě té koaly Hezounka (který se k nim stejně připojí omylem a brát je jako přátele/rodinu je začne brát až o dost později) jsou smrtelně jedovatí a nebezpeční všichni a přitom jsou uděláni co nejvíc roztomile, u některých postav až moc (Nigel). I ta jejich cesta ze zoo do divočiny obsahuje podivně vedená místa - třeba to s motorkáři do toho moc nepasovalo, působilo to spíš přehnaně a ta pomsta hovniválů s krátkým prolomením čtvrté stěny je taky dost diskutabilní. Ale když pominu tohle, žáby a přehršel fekálního humoru (kterého tam sice celkově nebylo tolik, ale v jedné části je ho skutečně požehnaně, takže to na částečně pokažení mých dojmů postačilo), tak je to celkem fajn a přiznávám, že v některých místech jsem se u toho i celkem bavil. A líbilo se mi na tom i to, že to není černobílé a jak ze zvířat, tak z lidí se to nesnaží dělat jen kladné nebo jen záporné bytosti. V tomhle je to vyspělejší než drtivá většina českých filmů, minimálně :D Btw, nejlepší postava je bezkonkurenčně Frank. Toho jsem si zamiloval hned jak se tam objevil. 3* ()

ArsenalEagle 

všechny recenze uživatele

Roztomilá jízda pro nejmenší, kteří BttO ocení určitě nejvíce. Jde o milou, roztomilou a akcí nabušenou bláznovinu. Takový australský Madagaskar, který díky střímné stopáži nezačal nudit. Cením i animovanou verzi národního pokladu, Stevea Irwina, kterým se hlavní "padouch" inspiroval. Hlavní dvojice skládající se z Taipanky a Hezounka je fajn a jejich společné scény někdy dokonce i baví. Film jako takový se pohybuje jen lehce nad průměrem. ()

Reklama

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Silnejšie tri hviezdy, bolo to síce prepchané vecmi, ktoré sme už niekde videli a bolo to neskutočne nerealistické (jasné, viem, je to rozprávka, ale predsa, dobre to trafil užívateľ Trajektt), ale bolo to slušne animované, malo to spád, akciu, občas aj dobré pesničky, takže lepšie tri hviezdy určite. Dcérke sa to páčilo, ja som pri tom zaspal, ale pozrel som si to kvôli hodnoteniu neskôr, takže fajn. ()

Víteček 

všechny recenze uživatele

Úplně pohodová podívaná cílená hlavně na mladší publikum. I tak dokázala ale občas docela pobavit. Hraje to dost na jistotu a nepřináší to nic speciálního ani objevného, ale zabaví to dobře. Dost to kopíruje jiné filmy, hlavně samozřejmě Madagascar, ale v některých případech to zvládal lépe, než vykrádaná předloha. Konec byl příjemně sladký. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednoduchý animák s neprekombinovaným príbehom (metafora je pekná, avšak miestami s klišé), bez zbytočného grafického prehnania. Jednotlivé zvieratá (nebezpečné živočíchy) sa vám rýchlo dostanú k srdci. Zábavné scény na úrovni „grandiózne“ nečakajte veľa, avšak to neznamená, že momenty s dobrým humorom tu nenájdete. Občasný väčší počet vedľajších postáv nevadí, pretože pôsobia v krátkom časovom horizonte a efektívne. P.S.: Aj ja by som chcel byť člnom Ugly Secret Society (USS). Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Postava Chaze Hunta (Eric Bana) je z velké části vzhledem i profesním zaměřením inspirována známým australským lovcem krokodýlů Stevem Irwinem. Ten se zde ve své animované verzi dokonce objeví. (ArsenalEagle)

Reklama

Reklama