Reklama

Reklama

Zpátky do divočiny

  • Austrálie Back to the Outback (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Na první pohled z nich jde sice strach, ale ve skutečnosti mají srdce ze zlata. Právě utekli ze zajetí a hledají domov. (Netflix)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (36)

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Jednoduchý animák s neprekombinovaným príbehom (metafora je pekná, avšak miestami s klišé), bez zbytočného grafického prehnania. Jednotlivé zvieratá (nebezpečné živočíchy) sa vám rýchlo dostanú k srdci. Zábavné scény na úrovni „grandiózne“ nečakajte veľa, avšak to neznamená, že momenty s dobrým humorom tu nenájdete. Občasný väčší počet vedľajších postáv nevadí, pretože pôsobia v krátkom časovom horizonte a efektívne. P.S.: Aj ja by som chcel byť člnom Ugly Secret Society (USS). Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

iXtr3m3 

všechny recenze uživatele

Silnejšie tri hviezdy, bolo to síce prepchané vecmi, ktoré sme už niekde videli a bolo to neskutočne nerealistické (jasné, viem, je to rozprávka, ale predsa, dobre to trafil užívateľ Trajektt), ale bolo to slušne animované, malo to spád, akciu, občas aj dobré pesničky, takže lepšie tri hviezdy určite. Dcérke sa to páčilo, ja som pri tom zaspal, ale pozrel som si to kvôli hodnoteniu neskôr, takže fajn. ()

Reklama

vimluk_CZ 

všechny recenze uživatele

40 % Animáky mám povětšinou opravdu v oblibě, ale tenhle nedopadl na úrodnou půdu. Animace neurazí, nenadchne. Příběh neurazí, nenadchne. Zvířátka neurazí, nenadchnou. Vtípky neurazí, nenadchnou. Je to celé hodně umělé - bez sebemenšího kouzla, jiskry, něčeho nového, nebo alespoň neokoukaného. U nás už se tohle pouštět znovu nebude - je spousta animáků, které vám předají totéž, ale lépe... ()

Cermicek 

všechny recenze uživatele

Nebudu lhát, dali jsme si to z nostalgie kvůli australský fauně a outbacku s nadějí, že oprášíme cestovatelský vzpomínky a nakopne nás to k novým! Účel to splnilo tak na půl. Vzpomínky přišly, ale tim to taky skončilo. Animák je po grafické stránce zase o krok dál. Zvířátka jsou roztomilá... a tím to taky končí. Příběh neoriginální, spousta věcí předvídatelných (krokodýl Dundee vlastně v životě žádnej hrdina nebyl, aby se nakonec z něj "jakoby" stal v očích svého syna...nebo ten, jak pravej crock vlastně stojí za celou organizací ošklivejch/nebezpečnejch zvířat...to jsem teda skutečně nečekal!!!😱). Mno nic, průměrnej animák, kterej zachránila grafika a hlavně melancholie k protinožcům. ()

oveckaoa 

všechny recenze uživatele

Hadice, molochyně (nevím jak se píše samička od molocha tak to zkusím takhle), škorpion a pavouk utíkají ze zoo do divočiny a po cestě přiberou teplou a metrosexuální koalu .    Snaží se je chytit chlápek ze zoo s jeho synem a to je celý film.  Bohužel je to krátké a chybí tomu humor i hlášky. jedna z mála je vtipných je koleso hovínek se roztočilo.  80 procent ()

Galerie (10)

Zajímavosti (1)

  • Postava Chaze Hunta (Eric Bana) je z velké části vzhledem i profesním zaměřením inspirována známým australským lovcem krokodýlů Stevem Irwinem. Ten se zde ve své animované verzi dokonce objeví. (ArsenalEagle)

Reklama

Reklama