Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Iveta má nového přítele Josefa, svou vlastní televizní show a nevzdává boj o syna Artura. Vše ale komplikuje její závislost na alkoholu. Josef chce, aby se léčila, ona chce klid a moře. Rozhodne se pro radikální krok a zavolá člověku, který jí kdysi nabídl pomoc. (Voyo)

Recenze (9)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak tady už jsem jako doma. Jak je tu trefně řečeno, sledovali jsme to všichni. Taky si pamatuju, jak jsme to na střední sjížděli, a zároveň tím opovrhovali, jak je to pod naší úroveň...Džambulka výlet do Itálie, asi mediální a morálně odpadní vrchol našeho bulváru s legendárním polonahým Rychtářem mlátícím na dveře u Martucciho. Bartošová už byla v týhle době úplně v háji a vesměs asi bylo jasné, že to už s ní dobře nedopadne a že případný comeback je naprosto nereálný. Překvapilo cameo Brzobohatého, už jsem ho v téhle řadě nečekal. Pořád mi ale připadá, že tu jakoby jedna řada chybí, takhle ten přerod z druhé řady, kdy byla ještě vcelku OK, když po jednom díle je úplně v háji. ()

Matteo_ 

všechny recenze uživatele

V druhé epizodě třetí řady už začíná jít opravdu do tuhého. Opět se tu ale vyskytuje problém, který bohužel seriálu, i přes nepopíratelné silné vlastnosti, láme vaz. Tím největším problém seriálu Iveta je bohužel jeho krátká stopáž nebo spíš málo epizod. Opět sledujeme Ivetiny životní karamboly, které jsou napasované do hodinové epizody. Umím si tak představit, že divák, který se až tak dobře neorientuje v Ivetině minulosti, je znovu zmatený a uniká mu několik souvislostí. Kvalitativně je na tom ale zase o fous lépe. Obecně musím pochválit výběr herců, především Anny Fialové...z první série jsem byl poněkud v rozpacích z hereččina výkonu a obecné podoby. Na konci druhé série si mě už ale získala a aktuálně jí věřím každou mimiku, každé povzdechnutí a slzy. Troufnu si říct, že jsou chvíle, kdy při normální běžné mluvě má Anna intonaci hlasu takřka 1:1 s Ivetou. Dramatické scény jsou ty, ve kterých herečka Exceluje a vlastně si celý seriál krade pro sebe (v druhé sérii o mojí pozornost zápasila s Ondřejem Brzobohatým, který Štaidla zahral opravdu skvěle). David Prachař v roli Rychtáře je střídmě zvolenou volbou, jsou místa, kde mu to nesedí, ale převažují momenty, kdy hraje fakt ze všech sil a nutno podotknout, že vizuální podobu trefil taky poměrně věrně. Krajčo v roli Macury? Tam už se ve mě perou osobní antipatie s Krajčem a jeho působením na soc. sítích a obecně na veřejnosti...nechci tvrdit, že je v roli Macury vyloženě špatný, ale práci tu má takřka minimální, pokud mi rozumíte :) . Oproti tomu Filip Rajmont se role nechvalně známého Novotňáka ujal na výbornou...místy (i na Novotného) trošku zbytečně přehrává, nicméně celkový dojem je uvěřitelný a je stejně slizký jako reálná předloha. :)Poslední díl bude jízda v tom nejhorším možném významu, co do událostí...Máme se na co těšit si myslím. ()

Reklama

Sfaxia 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Prd princezna. Sobecká, nevděčná, manipulátorka a primadona. Komu vstoupila do života toho měla tendenci využít a pak odkopnout. Chytřejší utekli sami. Ani kvůli synovi nepřestala chlastat a cpát se práškama, to byl ten její boj o syna. Pro Artura byla máma víc Golda, než Iveta, nebýt jí, měl by s vlastní mámou očistec. Svádění všech problémů na ostatní i když si je udělala z 99% sama, je pro ochlasty typické. Její druhá svatba s primitivem a magor Macura to byla její konečná. Koho v životě Ivety Bartošové lituji, je Artur, Bartošovou ani za mák. Dětství toho dítěte, muselo být příšerné. Jediné...byla krásná, z mého pohledu překrásná. ()

bubun 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Proč se do prčic ta kamera pořád tak třese? Tenhle postup byl debilní už v tom roce 1999, když to byl trend, ale proč to používat ještě o 25 let později, to fakt nechápu. Za to hvězda dolů. Za šílenýho Prachaře, pobíhajícího v Itálii při "zachraňování" Bartošový hvězda nahoru, fakt jsem se pobavila. Suma sumárum, nula od nuly... ()

Galerie (31)

Reklama

Reklama