Reklama

Reklama

Winstonův tým dokončuje plán a je zmítán spory. Winstona uchvátí Cormacovi agenti, i tak se ale podaří rozpoutat nekompromisní útok na hotel. Počet mrtvých roste, Cormac ztrácí zábrany a je ochoten vyhodit všechno do povětří, jen aby hotel nepadl do rukou Winstonovi. (Prime Video)

Recenze (13)

johnsnow 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nemôžem si pomôcť ale hoci bol tretí diel najakčnejší tak priniesol pár až moc veľkých fakapov a trebárs postava policajtky doslova tam nemusela byť, šak ty vole jedna nič extra scéna pre ňu v závere aby akože dačo urobila. No ale stále je to fajn, akurát som čakal, že v poslednej scéne bude Mcshane a že sa objaví aspoň jeden náznak na Johna Wicka. ()

Polux 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

7/10 | Dlouhé čekání se naštěstí vyplatilo a grande finale se jednak vrací zpět ke kořenům série a jednak naplňuje poučku o tom nejlepším až na konci. Všechna dosavadní pozitiva série (typově přesný casting, skvělá retro atmosféra a vynikající dobový OST) jsou přítomna i tentokrát a k tomu hned několik vítaných bonusů navíc. Komu v předchozích dílech chyběla pořádná dávka akce, tak se ve třetí epizodě dočkal v míře vrchovaté. Zdejší nesourodá partička antihrdinů v prostorách hotelu rozjíždí v hodinovém klimaxu slušně explozivní afterparty. Akce a choreografie bitek je sice kvalitativně nadále pod úrovní čehokoliv z hlavní série, ale nabízí více než uspokojující bodycount a zabijácká dvojčata konečně dostávají šanci prokázat, že pořekadlo "činy jsou mocnější než slova" rozhodně platí (v jejich případě, vzhledem k jejich neverbálnímu projevu, to platí doslova:-)). Největší pochvala ovšem míří směrem ke Gibsonovi, který v průběhu děje herecky řádí jako ďábel. S plot armorem se v závěru nešetřilo, přesto celkově velice vydařená odbočka značky, ať už jde o jednorázovou záležitost, nebo se někdy v budoucnu objeví další várka historek z podsvětí, totiž z hotelového provozu:-). | PeZet ()

Reklama

tomik99 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Vše směřovalo k jednomu velkému akčnímu finále, které se v mnoha ohledech povedlo - choreografie, střih a kamera. Příběhově to za moc nestálo a vlastně doteď nerozumím, proč tenhle seriál musel vzniknout. Znovu se vzala jedna věta z filmu, která se roztáhla bez špetky inovace do tří-dílného seriálu. Celé to působí jako zbytečný počin a otravný spin-off Johna Wicka. Abych nebyl ale takový morous, tak ještě vyzdvihnu dobové kostýmy a atmosféru v hotelu. Rád bych byl, kdyby ale příště série stála pevně na svých nohách a nemusela se opírat o hotelovou zápletku, která byla dostatečně vyždímána už ve filmové sérii. ()

kenkaku 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda si vybrala akce za předchozí epizodu a idiocie scénáře za celý seriál. Nebylo náhodou hlavním cílem (seriálu) získat lis? Tak co ten mamlas blbne? Samozřejmě nejen on… veškeré hovadiny se dějí jen proto, aby se později mohl někdo efektně porvat (nebo postřílet). Mimochodem… trestuhodně promarněný potenciál s posledním záběrem. Tam měl být Ian McShane. ()

Rocky88 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Monumentální zakončení. Konečně měla každá minuta drive, akce bylo po strop, stylizace a hudba využity naplno. I ten Mel dostal konečně víc prostoru. V minulém komentáři jsem vyjádřil přání o přehlídce nápadů a tu jsem dostal. Už ona bitka v telefonní budce (zdravím Joela Schumachera) dala najevo, že tenhle díl bude tím nejlepším. Musím ale přiznat, že je jasné, že seriál vznikl nápadem na poslední díl a dvě epizody na ni nějak nabalili. Ne vysloveně špatně, ale stopáž předchozích dvou dílů byla zkrátka přepálená. Celkově to ale určitě za zkouknutí stojí, i víceré. ()

Galerie (4)

Reklama

Reklama