Moře klidu

• Jižní Korea 고요의 바다 (více)

Epizody(8)

Vědkyně se vydá pro záhadné vzorky na opuštěnou vesmírnou stanici u Měsíce, na které při nehodě zemřela celá posádka včetně její sestry. (Netflix)

Recenze uživatele kenkaku k tomuto seriálu (9)

Lunární výzkumná stanice Palhe (2021) (E01)

Vypadá to dobře a začíná to také relativně dobře. Čeho se trochu bojím jsou ta nastavená pravidla "blízké budoucnosti". Tam se bojím, že se vytvořilo podhoubí na několik rádoby logických zvratů, které se mi nebudou líbit. Také tempo je zatím mírně rozvláčné... no uvidíme, ale optimista zatím nejsem. ()

Tři úložiště (2021) (E02)

Na můj vkus se to rozjíždí celkem pomalu. Má to pár epizod a pořad se hraje na děsné tajemno. No uvidíme. ()

Příčina úmrtí (2021) (E03)

Tak nevím. Ten vývoj začíná malinko “debilnět”. Chvilkama mi to přišlo jako parodie. Navíc chování postav nemá logiku (jako to si nemohla posvítit ať vidíme co to je?). Také mě celkem štvou ty dlouhé pohledy nikam a o ničem bez vysvětlení. ()

Pravda vychází najevo (2021) (E04)

Krom té ho Adina jak se dostal velitel tak rychle nahoru, luxusní epizoda plná odpovědí. ()

Tajné úložiště (2021) (E05)

Je jasné, že evidentně každý člen posádky má svůj úkol. Škoda že jen to tempo ještě malinko nezrychlilo. ()

Klíč ke spasení (2021) (E06)

Tak jasně, ta inspirace Vetřelci je znát. To lezení tunely a Newt se v tom prostě nezapře. Oceňuji posun dopředu (“vybavení” postav) a že se nepokládají další otázky. Jen se servírují (ano, pomalu) odpovědi. ()

Luna (2021) (E07)

Příliš retardovaných rozhodnutí najednou (o chování postav nemluvě). ()

Moře klidu (2021) (E08)

Vizuálně hezké, ale tak debilní. Tolik “proč” najednou zase… a úplně zbytečně. ()