Navzdory Donovým obavám o Candyinu duševní vyrovnanost žena vypovídá, že se bála o svůj život. Pat řekne při čekání na rozsudek Candy, že jejich životy už nikdy nebudou jako dřív. (HBO Max)

castor

Naposledy velmi přesvědčivě a intenzivně vypovídal patolog, teď jsou na řadě svědci obhajoby. První půjde samotná Candy, podle žalobce zejména velmi dobrá lhářka, která zmátla policii, Allana, přátele i vlastního manžela. Kromě sebeobrany před útokem je důležité to hrát na odtržení od reality... Násilí ze strany Betty totiž mělo uvolnit zlost, která v Candy dřímala po desetiletí. Náladová, kousavá, zlá… taková měla právě Betty podle přátel být. Jaké verzi asi porota uvěří? Atmosféra fajn, herci také, vytáhla se pochopitelně hlavně Elizabeth Olsen a její minimalistická gesta. ()

jirikzaboj

Finále bylo poutavé, mrazivé a zničující zároveň. Neviděl jsem o rok mladší adaptaci a ani ji už vidět nepotřebuji. I kdyby byla sebelepší. Herci byli skvělí, atmosféra podmanivá a vykreslení celého případu srozumitelné a autenticky odvedené. Ale hit se nekoná, je to příběh komornější a možná by stačil i na dvouhodinový snímek. ()