Reklama

Reklama

Recenze (9)

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

jakožto bílý heterosexuální muž jsem víc triggered z týhle debilní anti-woke pičoviny než z kdejaký politicky korektní sračky od Netflixu...... ne, tohle se fakt nepovedlo. ()

Wyrdas odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Možná, že si to jednu hvězdu zaslouží, ale... prvnímu dílu jsem dal čtyři hvězdy s tím, že nadhodnocuji pro odvahu ukázal zvrácenost a zkaženost dnešní doby. A zde naopak dávám odpad, abych vyrovnal karmu. Ano, stále se nám snaží ukázat nemoc, jenž postihla naší společnost. Ale... ALE... nemohl jsem se zbavit dojmu, že víc než cokoli jiného se nám snažili prodat propagandu k Ukrajině. Té mám dost z televize, rádia i novin. Občané jsou už dávno unavení (ne-li znechucení) touhle společensky nucenou solidárností a cpát to i sem, kam se to absolutně nehodí... a ještě takhle průhledně. Nah... Teď mě mrzí, že jsem po jedničce poslal kačky. Ruším vám odběr a další peníze si shánějte jinde. ()

Reklama

kwoky 

všechny recenze uživatele

Nějak tomu nemůžu přijít na chuť. Scéna s písemným souhlasem neměla chybu, ale závěr v soudní síni mě nezaujal. Čtvrtníček je tu spíš na efekt, ale za mě dobré zpestření. Krásně jsem se vysralo :) ()

Hellierer 

všechny recenze uživatele

Ještě více marné než první díl. Snaha o hyper-anti-koreknost křečovitá, tah na branku nulový, karikatury nezábavné a podání vtipů vyloženě unylé. ()

InJo 

všechny recenze uživatele

Snaživá, přesto stále strašně málo vtipná a často křečovitá kritika současných progresivistických sociálních myšlenek a postojů. Chápu, co Skórkovi s Kolečkem na některých aspektech politické korektnosti vadí a připadá absurdní (či rovnou nebezpečné), zatím to ale nedokážou prodat tak, aby diváky skutečně bavili a rozpoutali relevantní diskuzi. Občas se strefí do černého, častěji ale minou. Zatím tak spíše dávají munici těm, z nichž si chtějí dělat legraci. Po prvních dvou dílech to dobré opravdu není, přesto jsem na další epizody zvědav. Moc mě totiž zajímá, k čemu vlastně chce tvůrčí duo dojít. Druhý MOST z toho ale asi tak jako tak bohužel nebude. ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama