poster

Red Rock West

 • USA

  Red Rock West

 • slovenský

  Red Rock West

Krimi / Thriller

USA, 1992, 94 min

Režie:

John Dahl

Scénář:

John Dahl, Rick Dahl

Kamera:

Marc Reshovsky

Hudba:

William Olvis

Producenti:

Steve Golin

Střih:

Scott Chestnut

Scénografie:

Robert Pearson

Kostýmy:

Terry Dresbach
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Laxik
  ****

  No jo, Cage je prostě můj oblíbenej herec. A tady dokazuje proč. Red Rock West zpracovává klasické téma zabít či nezabít, když mě to vytáhne z finančního průseru? Jenže tady se průseru nezbavíte, jen spadnete do ještě většího. A pak do většího a většího a... Mému hodnocení možná i trochu uškodilo, že jsem 2 týdny nazpět viděl U-Turn. A ten je prostě lepší.(17.9.2010)

 • Lyžař
  ***

  Welcome to Red Rock a You're leavin' Red Rock pořád dokola a dokola. Zajímavé shody náhod se dějí :-) Nicolas Cage je dostatečně charismatický, aby to odtáhl z velké části sám. Ač Red Rock West pro mě není bombou roku či tak něco, tak takových pohodovek uvidím rád víc. Herci: ***; Hudba: ****; Scénář: ****; Režie: ***(4.1.2014)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Nenapadá mě pitomější označení než pohodovej thriller. Tak na mě ten filmek působil. Pořád se snažím vzpomenout na vtipné momenty, jenže ony tam nejsou. I tak mám pořád pocit, že jsem sjel černou komedii. Nevím kvůli čemu. Možná kvůli Hopperovi a Cageovi, možná kvůli množství náhodných setkání a situací. Podivná žánrovka, která mě bez problémů pobavila, ale na nějaký velký doporučování to zas není. 70%(3.1.2014)

 • Riddick77
  ****

  Nicku, Nicku, kde tyhle staré = dobré časy jsou? I ten účes ještě za něco stál :-) Fajnový, i když malinko průhledný, příběh, skvělé obsazení v čele s ještě charismatickým Cagem a pohlednou Larou Flynn Boyle, pohodová muzika a svižné tempo. Lehce sarkastické, prachem zaváté, občas zlomyslně ironické dobrodružství s trochou toho černého humoru - ideální kombinace na unavený letní večer před televizí s kapkou nějaké té levné whiskey. 7/10!(24.3.2012)

 • VanTom
  ***

  Aneb takové: "S poctivostí nejdřív pojdeš." Válečný veterán, poctivec a gentleman se v městečku Red Rock zaplete do lokální krimihry křivého šerifa, jeho nevěrné manželky (na zabití) a pošahaného nájemného vraha. Perfektně zamotaný děj žel spíš jen tak proběhne kolem a přes snahu o řádnou "kovbojskou" stylovost úplně nevtáhne.(21.11.2017)

 • - Pôvodne chcel režisér John Dahl odsadiť Dennisa Hoppera do role Wayna Browna (J.T. Walsh), ale ten trval na tom, že chce hrať Lylea z Dallasu. Hopper nakoniec presvedčil producentov, ktorí boli s konečným výsledkom nadšení. (lepo)

 • - Dwight Yoakam (vodič nákladiaku) použil vo filme svoju vlastnú pištoľ. (m.a.t.o.)

 • - Režisér John Dahl pomenoval postavu Dennisa Hoppera (Lyle) podľa svojej prvej gitary. (lepo)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace