Kdo přežije - Návrat hvězd

(série)

Natáčelo se na Perlových ostrovech poblíž Panamy. Osmnáct soutěžících, kteří mají zkušenosti z předešlých řad, je rozděleno do tří kmenů – Saboga, Chapera a Mogo Mogo. V následujících dnech budou tyto týmy bojovat o odměny a hlavně o imunitu, která zajišťuje setrvání v soutěži. Posledních devět hráčů se sloučí do kmene Chaboga Mogo a právě v tomto okamžiku začíná každý bojovat sám za sebe. Kdo se stane „posledním trosečníkem“ a vyhraje hlavní cenu v podobě milionu dolarů? (Deco.20)

Yarwen

S řadou komentujících sdílím pochyby, zda výběr "stars" byl opravdu vydařený, ale je to věc tvůrců, kteří volí hráče patrně dle toho, aby byla hra atraktivnější. Já fandil opět Rupertovi. Co se vítězů týče - v okamžiku, kdy hráči byli v pěti, měli slušnou šanci dvojici pozdějších finalistů rozbít, vítězem by pak byl s největší pravděpodobností někdo jiný... ()

longercz

Začátek byl pro mě naprosto úžasný, a když si vzpomenu, jak si Colby očima nedůvěřivě měří svoje spoluhráče a pak pronese jednoduše geniální větu: I donť trust any of you sons of guns! a všichni se začnou smát: Nádhera. Bohužel se pak ale vyloučili ti zajímavější hráči relativně brzo, do popředí se dostala věci jako aféra se Susan, kterou už od Bornea nesnáším, a úroveň trochu klesla. U finálové dvojice si myslím, že máme klasický rozpor. Dát to radši tomu kdo si vytvářel vlastní osud, zároveň tak ale ničil lidské city nebo to dát raději tomu, se kterým máte lepší vztah, tomu kdo seděl trochu v pozadí a nechal svého partnera dělat za sebe tu špinavou práci. Podle mě je asi důležité položit si otázku, do jaké míry věděla Amber, co dělá, což se ale asi nikdy nedozvíme… ()

towstit

Rob M. , Jerri, Rupert, Shi Ann.. Velmi neoblubena postava : Jenna. Tak all stars priniesli nieco nove do survivora, a cela tato seria by sa mala premenovat na Survivor Rob mariano, vzhladom na to ze on kontroloval celu hru a dostal sa az do Top dvojky. Vitaz uspokojivy. ()

Moly

Neskutečně jsem se těšila. Kvůli téhle řadě jsem se podívala i na Thajsko (a celé ho vytrpěla až do hořkého konce). Stálo to za to? Rozhodně! All Stars, ať už se nám to líbí, či ne, přináší určitě to nejlepší, ale také to nejvyhrocenější, nejsilnější, nejzajímavější a nejnehoráznější. Pro někoho bylo možná těžké sledovat své dřívější oblíbence vyvíjející se ve hře, ale často také degradující. Pro mne to byla až do sloučení neuvěřitelná (vyjma dvou incidentů), koncentrovaná zábava. Po sloučení se průběh hry stal poněkud monotónějším, ovšem za tento můj pocit možná může i to, že jsem znala finálovou dvojici a vítěze/vítězku předem. Zato závěrečná kmenová hra jakýkoliv náznak nudy zahnal jako kouzelným proutkem (a částečně jej nahradil silným znechucením z dříve v mých očích důstojných hráčů, kteří prodělali regresi ve svém psychickém vývoji asi někam do první třídy základní školy, kdy by se už měli začít stávat samostatnými jedinci, kteří chápou, že pomstu za rozkopané bábovičky a vlastní hloupost požadovat nemohou). Dostavilo se zklamání? Částečně. Snad bych totiž čekala, že jde-li o all stars řadu, soutěžící už vědí, jak hrát, vědí, co je hra a co je dovoleno, co je přátelství a co je business (Lexi!) a že si nebudou nalhávat do kapsy. Někteří to zvládli. Jiní ne. Favorité: Boston Rob, Amber, Richard, Ethan, Rupert, Shi-Ann, Prudiči: Jenna L., Sue, Tom, Lex, Kathy (částečně). //Tom Riddle: Ač by mi nevadilo, kdyby se někteří hráči v této sérii vůbec neobjevili (že, Sue!), volba produkce byla poměrně jasná. 8. série se natáčela příliš brzy po skončení 7. série a spousta kvalitních hráčů z ní se nemohla zúčastnit ze zdravotních důvodů (př. Sandra), alespoň Rupert to zvládl. To znamená, že je třeba vybrat 18 lidí (tedy už 17) ze 6 sérií, přičemž by bylo záhodno, aby každá ze série měla svého zástupce (Shi-Ann je jedinou rozumnou volbou, uvažovatelným by byl Brian, kdyby neměl příliš velké finanční nároky). To máme 5 sérií a 16 lidí. Ačkoliv měla 1. série silné početní zastoupení (Richard, Sue, Rudy, Jenna), je pravda, že po 3 letech od poslední klapky nechtělo mít se Survivorem dost hráčů z Bornea nic společného (Greg, Colleen, Kelly). Austrálie byla vybrána dobře, možná by někteří upřednostnili Elizabeth nad Amber, ale ta také neměla zájem (pokud vím). Za 3. sérii je vybráno rovněž poměrně dobře. Lex byl zajímavý a dost lidí mu přálo lepší umístění, Ethan vyhrál a je to sympaťák, Tom byl bavič (znemožnil se až tady, na to nezapomínejme). Osobně jsem postrádala Theresu, ale co se dá dělat. A konečně tu máme 4. sérii, Markézy. Tam děkujme za účast Boston Roba, který byl spolu s Kathy tím nejlepším, co nám tahle série přinesla. A abych nezapomněla, za 6. řadu byla pozvána i Heidi, ale ta odmítla (po návratu z Amazonie trpěla problémy s ledvinami). Rob a Jenna jsou uspokojiví, snad mi tu chybí Matthew či Deena, ale kde je těm dvěma konec... ()

Trixinka

SPOILERY........Spíše než sérii Survivor to připomínalo telenovelu :) Ale jinak All Stars se vším všudy. Strašně se mi líbila poloha, ve které hrál Richard - už jsem vyhrál a všichni jste mi u ..... Boston Rob konečně předvedl, jak se má tato hra hrát. Škoda předčasných odchodů Jenny (odchod jasný, pochopitelný) a Sue (myslím, že se nad to mohla povznést, prohodit nějakou vtipnou poznámku a zapomenout na to, zase tak hrozný mi to od Richarda nepřišlo). Oblíbenci - Rupert, Richard a Tom ()

Fry

Rozhoduji mezi 3 a 4 hvězdami. Řada, která měla velký potenciál (viz comeback Colby vs. Jerri aj.) byla totálně zničená a unuděná a to díky vítězné dvojce...ty dva mi lezou na nervy a nechápu ostatní, že s tím stále nehodlali nic udělat. Oblíbenci: Jerri, Lex, Rupert. ()

snebka

Komentář bude obsahovat spoilery! Podařená série, Kdo přežije ve které se vrátili vítězové a další populární osobnosti této hry. Po rychlé likvidaci předchozích vítězů začal teprve ten správný boj. Pro mě byl překvapením kola Tom u něhož bych nečekal, že se dostane tak daleko. Rob hrál jako obvykle svou hru mistrovsky a dostal se až do finále, kdyby nad jeho síly jeho budoucí manželka. Hráč kola: Rob Oblíbenci: Rob, Ruppert, Ethan 80/100 **** ()

Flory14

SPOILER: "Jste All Stars tak se starejte" takhle začala první hvězdná série. Na začátku soutěžící dostali jen kotlík a mačetu, nic víc. Čím novější jsou řady, tím více tento krok uznávám a kvituji ho. Řada která dala dohromady opravdu to nejlepší co jsme za prvních sedm sérií mohli vidět. Dočkali jsme se zde nejpevnějšího páru v historii, která vyústila až ve slavnou větu " postarej se o ní a já se postarám o tebe". Jeden kmen zažil asi nejhorší noc co mohl, když chytrák Rupert postavil domeček na pláži kterej si při bouřce sesypal a soutěžící museli strávit celou noc na dešti. Skvělá hra Bostona Roba, hlavně po sloučení to byla krasojízda. Krásná oldschool řada s těmi nejlepšími oldschool hráči. Vítěz je dle jeden ale z nejhorších, nicméně mi to nekazí pocit z celkové řady. NEJVÍCE ZAPAMATOVATELNÝ MOMENT: Big Tomo vyřazení a koukání Robovi do očí NEJKLÍČOVĚJŠÍ MOMENT: Záchrana Amber od Lexe NEJLEPŠÍ HRÁČ: Boston Rob Mariano NEJOBLÍBENĚJŠÍ HRÁČ: Boston Rob Mariano ()

kubeba

SPOILERY! Opět skvělá série, nečekala jsem, že by to nakonec takhle opravdu dopadlo a těm dvěma to vyšlo, dostat se spolu až do finálové dvojky. Tou žádostí o ruku si to Rob pěkně pojistil. Kdo ví, jestli to nebylo celé jenom divadýlko. Každopádně velice dobrá řada, kde všichni moji neoblíbenci vypadli poměrně brzo, a já se nemusela stresovat, že to jeden z nich nakonec vyhraje :D ()

The Graduate

OBSAHUJE SPOILERY: Podle mě zatím nejlepší řada této skvělé reality show. Dalo se tu najít vše, co má Survivor mít, několik perfektních blindsidů, zajímavé výzvy, první opravdová lovestory v dějinách soutěže a samozřejmě skvělí soutěžící. ()

donnovann

SPOILERY: Po prvním shlédnutí jsem byl z této řady velice zklamaný a naštvaný z chování určitých hráčů, proto jsem se na tuto řadu po dlouhé době podíval podruhé abych měl objektivní názor a tady je. Co se týče castingu neměl jsem s ním žádný problém snad možná Alicia se moc nehodila ale jak všichni víme zajímavých hráček v této show opravdu není mnoho. Celou řadu naprosto ovládal Boston Rob a přesvědčil mě (a to i v dalších jeho sériích), že právě on patří mezi ty nejlepší hráče a to po všech stránkách. SABOGA: Ethan - Byl ve špatném kmeni kde převládal názor "vítězové zde nemají co dělat pryč s nimi." pak už se nestačil chytit. Tina - Hodně mimo, bez chuti hrát, téměř bez šance i kdyby přežila první kmenovku. Jerri - Pro mě překvapení, viděla víc do hry a hlavně bavila. Škoda že vypadla těsně před sloučením. Rupert - Pomalu upadající pirát kderý měl bavil v PI ale tady takticky hodně mimo, může děkovat Robovi za 4. místo a divákům za mega. Jenna L - Od začátku chtěla hrát a její názory dávaly smysl pro ní škoda toho přešlapu ve finále, bůh ví jak by to dopadlo. Rudy - Klobouk dolu, v jeho věku takovou fyzičku? Rudy byl zde samozřejmě kvůli jeho oblibě, šance na výhru byly od začátku nulové. CHAPERA: Mariano - Tady neni co dodat, každého hráče využil tak jak potřeboval a všichni mu to baštili, a to, jak mu to všichni dali sežrat na FTC bylo k smíchu, jak řekl Richard "Its just a game"! Sue - Vyšinutá kamioňačka bez šancí na mega, nemám jí rád. Tom - Farmář, který neví která bije od začátku do konce se drží jedný taktiky a neumí se v průběhu hry hry přizpůsobovat a pak se hrozně diví = Looser. Amber - Ví že je hezká a umí s tím pracovat za to klobouk dolu, taktika výborná ale vyhrát měl někdo jiný a myslím že to i sama určitě ví. Rob C - Neměl vypadnout tak brzo mohl toho ještě hodně ukázat. Alicia - No coment Baby. MOGO MOGO: Lex - Každého podrážel, hrál hru a když mu to vrátil Mariano tak začne mluvit o hrdosti, kamarádství, o životě? wtf? Kathy - mě moc nebavila, v životě určitě super ženská ale pro hru nezajímavá. Jenna M - :/ Colby - vyhasnutá hvězda, v dalších řadách už se neměl objevit. Richard - ala mám to všechno v píči mě hodně bavil, pan rybář, pan hráč..prostě legenda. Shii Ann - obhájce Thajska se mi docela líbil skvělé nazory a postřehy které ale neuměla uplatnit. All Stars je kvalitní řada bohužel s přehnanou nenávistí vypadutých hráčů kteří neumí ocenit hru, to je jediná věc která mě zde mrzela. Celkové hodnocení - 90% ()

WolfIssen

Tak to je teda jízda :-) Hatch definitivně potvrdil, že je to jen tlustý, arogantní, slizký teplouš, kterému se občas člověk musí fakt zasmát. Sue zase potvrdila, že už to není ta ostrá ženská, na jakou si hrála, když ji položilo, že se o ni teplouš Hatch otřel svým malým pinďourem :-D RUPERT opět válí, podle mě jeho osobnost těžko v této soutěži někdo překoná. Myslím, že ho ale dost sere ten namachrovaný nesympatický fracek Boston Rob... Oblíbení hráči: RUPERT, Big Tom, Lex, Alicia, Jerri. Big Tom mě ale moc zklamal, když se jako malý kluk držel Bostonových červených trenýrek... Z finálové dvojice se jednomu chce zvracet a porotě očividně taky. ()

iamx_

SPOILER! Boston Rob ukázal, jak se tahle soutěž hraje, bohužel pár zakomplexovaných porotců ho obrala o výhru, kterou si jasně zasloužil. ()

Víteček

Spoiler-free. Nejlepší série co jsem doposud viděl. Hlavně proto, že se tam prakticky nevyskytují zbytečné postavy, které jsou v mnoha jiných řadách. Takoví ti nazdárci (většinou ženy), kterým vůbec nejde o to vyhrát a pokud jim někdo slíbí pěkné šesté místo, tak zaplesají a nedělají potíže. Nebo se dostanou do finále, kde pak vlastně neumějí ani rozdělat oheň a dostanou 0 hlasů. Ti se v téhle řadě prakticky nevyskytují (jen asi třeba Rudi, be se za někoho takového dal počítat) a hlavně proto byla tahle řada tak vypjatá, emotivní, proradná a hlavně moc zajímavá. A občas opravdu zůstává rozum stát, co někteří udělají za rozhodnutí a jak snadno se nechají postričit do zničení vlastní budoucnosti ve hře. Můj favorit, stejně jako valné většiny lidí, byl už od minulé řady jasně Rupert. ()