Série(4) / Epizody(130)

Kreslený seriál o skupině kočkovitých humanoidů, kteří musí uprchnout ze své planety, které hrozí zničení. Přistanou na planetě zvané Třetí Země, kde bojují s nemrtvým Mumm-Rou a jeho armádou různých zvířecích mutantů. (Pumiiix)

jaime

už ani jako malýmu se mi to moc nelíbilo .... ale supermax mi běžel tehdy doma skoro furt, než jsem zjistil, že existuje mtv nebo viva .)) ()

GodKnows

tak tu si viem bez problemov predstavit aj film.....sa mi zda ze na sky one som to pozeraval. Pekne spolu s kamosmi sme sa dohodli kto je kto a bolo. Dajte mi 150 mega dolarov a fantasy jak prasa tu mate do roka a do dna ! :) ()

RajAthen

Ach, neptej te se po těch letech, co dějotvorného člověk může nalézt na příběhu kočičích lidí bojujících proti mumii na vzdálené planetě. Ale co, pořád lepší průprava do života než-li Teletubbies... Hrom, Hrom,Hromkočky! ()

thestral

"Hrom..hrom..hromkočky!" Dalo by se říct dětská akční fantasy/sci-fi (kůli nehumanoidní rase, žijící kdesi na jiné planetě), chvíli mi trvalo jim přijít na chuť, ale nebyly nejhorší. ()

LudkovaLevaRuka

Animace má vysokou úroveň ale s přibývajícími díly se vkrádá nuda. Počáteční kouzlo trosečnicko/objevitelského života mizí, přibývá "recyklovaných" sekvencí (rotoskopie není levná záležitost a když už se s tím kreslíte...) a kvalita scénáře upadá na úroveň Strážců vesmíru - viděli jste jeden díl a jako by jste viděli všechny. ()

Stejšn

Popravdě - tenhle animák je celkem dost přihlouplý a ještě dobitý českým doslovným dabingem,, na druhou stranu má ale snad nejlepší údernou akční znělku vůbec (společně s želvími ninjy). Nesmíte ale moc poslouchat text tý písničky :) Intro ke shlédnutí zde. ()

LadyD

Jééj to už je doba :D Teď nedávno jsem objevila tento seroš zahrabaný v domácím archivu :D a pěkně jsem si zavzpomínala :D ()

MartyMcFly89

Své kvality to má, ale mě to ani trochu nenadchlo. Přepínal jsem vždy, když jsem to viděl. 80. léta ? ///EDIT - No dobrá, ne vždy jsem přepínal. Viděl jsem to už dávno a spletl jsem si dva seriály. To znamená, že Hromkočky jsou ten první i druhý seriál. Ne vše jsem tu měl rád, grafika by mohla být lepší, ale mělo to pěkný příběh a je to takový zástupce 80. let v animácích. ()

Optical

Zlý mumifikovaný čaroděj Mumm-ra se snaží ovládnout svět, ale v cestě mu stojí tým Thundercats, vedený hrdinným vůdcem Lion-o. V zahraničí kultovní animák, bohužel u nás vysílaný o několik dekád později. ()

Hacune

Příliš nostalgické, jistě, teď by se mi to asi nelíbilo, ale jako mála jsem z toho byla naprosto unešená. ()