Reklama

Reklama

Tchán s tchyní jsou psanci

  • USA The Out-Laws (více)
Trailer

VOD (1)

Přímočarý bankovní ředitel se chystá oženit se svou životní láskou. Když jeho banku během svatebního týdne přepadnou nechvalně proslulí bandité duchů, domnívá se, že jeho budoucí tchán a tchýně, kteří právě přijeli do města, jsou nechvalně proslulí Out-Laws. (FunDinDung)

Videa (1)

Trailer

Recenze (70)

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Další Sandlerovka bez Sandlera. Vykouklo to na mě na Netflixu, tak jsem vlastně neváhal ani chvíli. Já se u těchto filmů zabavím, ale obvykle se jedná o skutečně jednorázové záležitosti. Navíc Adama Devinela mám rád. Dokáže pobavit. Navíc tu sekundovali další áčkový herci. Out-Laws je céčková akční komedie, která pobaví, ale nenadchne. Podobně jako u podobných filmů je ideální, pokud máte aspoň jedno promile, anebo je to vaše guilty pleasure jako v mém případě. Dal bych si další filmy jako Hubie Halloween (2020) nebo When We First Met (2018). Tohle je fakt céčková podprůměrná komedie, která vám vyprchá z hlavy dřív než si myslíte. (45 %) ()

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Smrdela z toho sandlerovina a hej, aj on má v tom prsty ako producent. Takže sa nemožno diviť, že tu vidíme odkopnutých psov letiacich oproti stene, ukričanosť až uziapanosť, preafektovanosť, mimika hodná grotesky a o tom všetkom si ešte samoľúbo ten človek myslí, že tridsať rokov bude robiť to isté a ono to stále bude vtipné. Nebolo to niečo neznesiteľné, ale predsa len ide o takú prehnanú absurditu pre vyvolanie bezmozgového smiechu klasického konzumenta hamburgerov. ()

Reklama

Darth_AK 

všechny recenze uživatele

Bože můj, no to byla ptákovina. Netflix asi najal 15 lidí, což byl celý casting filmu, posadili za kormidlo eso v podobě Tylera Špindela a párty mohla začít! Vtipy o ptácích a sexu na denním pořádku, jak jeden není každou minutu, jako by film nebyl. Jediné za co dávám jednu hvězdu je legenda Pierce a jeho vtip o Bondovi, a to že je to pořád švihák bondovský. Jinak nechápu, jak může opravdu existovat něco, co vypadá jako film z pásové výroby. 1* ()

johnsnow 

všechny recenze uživatele

Prvá polovica je fakt o držku a v podstate humor stavia an erotickom podtóne ale vtipné to ani zďaleka nie je. V druhej polke už dôjde aj na nejakú akciu (je až na auto naháňačku, priemerná ale dá sa). Jediné čo absolútne nechápem je prečo nevyužili R-ko aj v akcii a prečo aj so záporáčky museli urobiť totálnu pizdu. Ako celok ale na jedno pozretie nespôsobí újmu. ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Představte si, že máte doma nádhernou budoucí manželku, z jejíhož lůna byste nevyšli tak týden, ale vše  idylické se pokazí s příjezdem jejích rodičů. A nejsou to zrovna rodiče ctnostní. Na krku mají nemalé dluhy a pro jejich umoření jsou nuceni vykrádat banky. A náramně se jim hodí, že jejich budoucí zeť je ředitelem jedné takové banky a zároveň je specialistou na bankovní ostrahu. V produkci Adama Sandlera vznikla opravdu zábavná akční komedie s Adamem Devinem v hlavní roli, s hercem, co se narodil s vtipným až pitomým obličejem. V rolích nezvedených rodičů perlí Pierce Brosnan a Ellen Barkin. A tahákem je pochopitelně roztomilá krasavice Nina Dobrev. Ve vedlejších rolích ještě stojí za pozornost kreace Lauren Lapkus jako ředitelka konkurenční banky, která přidá pár hlášek na téma únik mléka z prsu. Docela se hraje i na nekorektní vsuvky. Dojde k rozbourání hřbitova, není nouze o nějaká ta zabití a navrch jsou zde povedené akční pasáže. Tyler Spindel se ukazuje coby technicky zdatný režisér, kterému nečiní problémy propojit humorné scény se svižnou akcí. V případě tohoto filmu šlo o pobavení a umělecké ambice skutečně nemá smysl hledat. Solidní herecké obsazení, dějový spád, svižné akční vsuvky a humorná míchanice, což jsou ideální atributy pro komediální podívanou. 10/10 ()

Galerie (137)

Zajímavosti (12)

  • Billy (Pierce Brosnan) a Lilly (Ellen Barkin) se baví o Jamesi Bondovi. Lilly říká, že se jí líbí James Bond, Billy se jí ptá, který z nich, na což Lilly odpověděla: „Pět.“ Billy odpoví: „Ten je dobrý.“ To odkazuje na skutečnost, že Pierce Brosnan byl pátým hercem, který ztvárnil postavu Jamese Bonda ve franšíze. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama