Reklama

Reklama

VOD (1)

Přímočarý bankovní ředitel se chystá oženit se svou životní láskou. Když jeho banku během svatebního týdne přepadnou nechvalně proslulí bandité duchů, domnívá se, že jeho budoucí tchán a tchýně, kteří právě přijeli do města, jsou nechvalně proslulí Out-Laws. (FunDinDung)

Videa (1)

Trailer

Recenze (78)

Lucasion 

všechny recenze uživatele

Další Sandlerovka bez Sandlera. Vykouklo to na mě na Netflixu, tak jsem vlastně neváhal ani chvíli. Já se u těchto filmů zabavím, ale obvykle se jedná o skutečně jednorázové záležitosti. Navíc Adama Devinela mám rád. Dokáže pobavit. Navíc tu sekundovali další áčkový herci. Out-Laws je céčková akční komedie, která pobaví, ale nenadchne. Podobně jako u podobných filmů je ideální, pokud máte aspoň jedno promile, anebo je to vaše guilty pleasure jako v mém případě. Dal bych si další filmy jako Hubie Halloween (2020) nebo When We First Met (2018). Tohle je fakt céčková podprůměrná komedie, která vám vyprchá z hlavy dřív než si myslíte. (45 %) ()

Trixinka 

všechny recenze uživatele

Když tvůrci filmu hledali obsazení do hlavních rolí, měli zejména u tchýně a tchána velice šťastnou ruku. Ellen Barkin a Pierce Brosnan jednoznačně dominují, a pitvořícího se Adama Devina přehrávají o parník. Velice bláznivá komedie o bankovních lupičích, kteří se přijeli seznámit s budoucím manželem své dcery. Samozřejmě, že spojí příjemné s užitečným a trochu si lupičsky zařádí. Skvěle fungující vtipy (odkaz na pátého Jamese Bonda byl top), dobře vymyšlené scény (honička v autě s penězi) a zejména obsazení vyzdvihují tento filmový počin do nadprůměrných výšin. ()

Reklama

johnsnow 

všechny recenze uživatele

Prvá polovica je fakt o držku a v podstate humor stavia an erotickom podtóne ale vtipné to ani zďaleka nie je. V druhej polke už dôjde aj na nejakú akciu (je až na auto naháňačku, priemerná ale dá sa). Jediné čo absolútne nechápem je prečo nevyužili R-ko aj v akcii a prečo aj so záporáčky museli urobiť totálnu pizdu. Ako celok ale na jedno pozretie nespôsobí újmu. ()

BOURQUE 

všechny recenze uživatele

Veľmi jednoduchá koncepcia pre lacnú komédiu s ešte lacnejšími „zábavnými“ scénami a dialógmi. Adam Devine to so svojimi scénami preháňa, a preto v niektorých prípadoch jeho scény sú spíš frustrujúce ako priemerne dobré. Bohužiaľ, podúrovňová tuctová komédia, v produkcii Adama Sandlera, kde ani Pierce Brosnan so svojou prítomnosťou nevie nič vylepšiť. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Představte si, že máte doma nádhernou budoucí manželku, z jejíhož lůna byste nevyšli tak týden, ale vše  idylické se pokazí s příjezdem jejích rodičů. A nejsou to zrovna rodiče ctnostní. Na krku mají nemalé dluhy a pro jejich umoření jsou nuceni vykrádat banky. A náramně se jim hodí, že jejich budoucí zeť je ředitelem jedné takové banky a zároveň je specialistou na bankovní ostrahu. V produkci Adama Sandlera vznikla opravdu zábavná akční komedie s Adamem Devinem v hlavní roli, s hercem, co se narodil s vtipným až pitomým obličejem. V rolích nezvedených rodičů perlí Pierce Brosnan a Ellen Barkin. A tahákem je pochopitelně roztomilá krasavice Nina Dobrev. Ve vedlejších rolích ještě stojí za pozornost kreace Lauren Lapkus jako ředitelka konkurenční banky, která přidá pár hlášek na téma únik mléka z prsu. Docela se hraje i na nekorektní vsuvky. Dojde k rozbourání hřbitova, není nouze o nějaká ta zabití a navrch jsou zde povedené akční pasáže. Tyler Spindel se ukazuje coby technicky zdatný režisér, kterému nečiní problémy propojit humorné scény se svižnou akcí. V případě tohoto filmu šlo o pobavení a umělecké ambice skutečně nemá smysl hledat. Solidní herecké obsazení, dějový spád, svižné akční vsuvky a humorná míchanice, což jsou ideální atributy pro komediální podívanou. 10/10 ()

Galerie (137)

Zajímavosti (12)

  • V úvodní scéně má Owen (Adam Devine) na sobě šortky s dlouhými ponožkami vytaženými u kolen. To má zakrýt jizvy, které má Adam Devine po zranění v dětství. (Johnny.ARN)

Reklama

Reklama