VOD (1)

Přímočarý bankovní ředitel se chystá oženit se svou životní láskou. Když jeho banku během svatebního týdne přepadnou nechvalně proslulí bandité duchů, domnívá se, že jeho budoucí tchán a tchýně, kteří právě přijeli do města, jsou nechvalně proslulí Out-Laws. (FunDinDung)

Trailer

Lucasion

Další Sandlerovka bez Sandlera. Vykouklo to na mě na Netflixu, tak jsem vlastně neváhal ani chvíli. Já se u těchto filmů zabavím, ale obvykle se jedná o skutečně jednorázové záležitosti. Navíc Adama Devinela mám rád. Dokáže pobavit. Navíc tu sekundovali další áčkový herci. Out-Laws je céčková akční komedie, která pobaví, ale nenadchne. Podobně jako u podobných filmů je ideální, pokud máte aspoň jedno promile, anebo je to vaše guilty pleasure jako v mém případě. Dal bych si další filmy jako Hubie Halloween (2020) nebo When We First Met (2018). Tohle je fakt céčková podprůměrná komedie, která vám vyprchá z hlavy dřív než si myslíte. (45 %) ()

Trixinka

Když tvůrci filmu hledali obsazení do hlavních rolí, měli zejména u tchýně a tchána velice šťastnou ruku. Ellen Barkin a Pierce Brosnan jednoznačně dominují, a pitvořícího se Adama Devina přehrávají o parník. Velice bláznivá komedie o bankovních lupičích, kteří se přijeli seznámit s budoucím manželem své dcery. Samozřejmě, že spojí příjemné s užitečným a trochu si lupičsky zařádí. Skvěle fungující vtipy (odkaz na pátého Jamese Bonda byl top), dobře vymyšlené scény (honička v autě s penězi) a zejména obsazení vyzdvihují tento filmový počin do nadprůměrných výšin. ()

johnsnow

Prvá polovica je fakt o držku a v podstate humor stavia an erotickom podtóne ale vtipné to ani zďaleka nie je. V druhej polke už dôjde aj na nejakú akciu (je až na auto naháňačku, priemerná ale dá sa). Jediné čo absolútne nechápem je prečo nevyužili R-ko aj v akcii a prečo aj so záporáčky museli urobiť totálnu pizdu. Ako celok ale na jedno pozretie nespôsobí újmu. ()

BOURQUE

Veľmi jednoduchá koncepcia pre lacnú komédiu s ešte lacnejšími „zábavnými“ scénami a dialógmi. Adam Devine to so svojimi scénami preháňa, a preto v niektorých prípadoch jeho scény sú spíš frustrujúce ako priemerne dobré. Bohužiaľ, podúrovňová tuctová komédia, v produkcii Adama Sandlera, kde ani Pierce Brosnan so svojou prítomnosťou nevie nič vylepšiť. Osobné hodnotenie: 59% (*) ()

kingik

Představte si, že máte doma nádhernou budoucí manželku, z jejíhož lůna byste nevyšli tak týden, ale vše  idylické se pokazí s příjezdem jejích rodičů. A nejsou to zrovna rodiče ctnostní. Na krku mají nemalé dluhy a pro jejich umoření jsou nuceni vykrádat banky. A náramně se jim hodí, že jejich budoucí zeť je ředitelem jedné takové banky a zároveň je specialistou na bankovní ostrahu. V produkci Adama Sandlera vznikla opravdu zábavná akční komedie s Adamem Devinem v hlavní roli, s hercem, co se narodil s vtipným až pitomým obličejem. V rolích nezvedených rodičů perlí Pierce Brosnan a Ellen Barkin. A tahákem je pochopitelně roztomilá krasavice Nina Dobrev. Ve vedlejších rolích ještě stojí za pozornost kreace Lauren Lapkus jako ředitelka konkurenční banky, která přidá pár hlášek na téma únik mléka z prsu. Docela se hraje i na nekorektní vsuvky. Dojde k rozbourání hřbitova, není nouze o nějaká ta zabití a navrch jsou zde povedené akční pasáže. Tyler Spindel se ukazuje coby technicky zdatný režisér, kterému nečiní problémy propojit humorné scény se svižnou akcí. V případě tohoto filmu šlo o pobavení a umělecké ambice skutečně nemá smysl hledat. Solidní herecké obsazení, dějový spád, svižné akční vsuvky a humorná míchanice, což jsou ideální atributy pro komediální podívanou. 10/10 ()

• V úvodní scéně má Owen (Adam Devine) na sobě šortky s dlouhými ponožkami vytaženými u kolen. To má zakrýt jizvy, které má Adam Devine po zranění v dětství. (Johnny.ARN)