Praxis Bülowbogen - Season 6 (1996) (série)
Režie:
Eberhard PieperScénář:
Ulrich del MestreHrají
Günter Pfitzmann
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Anita Kupsch
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
O zvířatech a lidech (1994) (seriál)
Die Kommissarin (1994) (seriál)
Johanna König
Německá říše
Mareike Carrière
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Die ProSieben Märchenstunde (2006) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Vraždy na severu (2012) (seriál)
Bruno Dietrich
Německá říše
Nejlepší seriály:
Auto dělá člověka (1988) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Loď snů (1981) (seriál)
Carola Höhn
Německá říše
Nejlepší seriály:
Derrick (1974) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Případ pro dva (1981) (seriál)
Herbert Weissbach
Německá říše
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Derrick (1974) (seriál)
Doktor z venkova (1987) (seriál)
Almut Eggert
Německá říše
Nejlepší seriály:
Berlín, Alexandrovo náměstí (1980) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Beate Maes
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Deutschland 83 (2015) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Brigitte Janner
Nejlepší seriály:
Místo činu (1970) (seriál)
Poslední polda (2010) (seriál)
Moje máma veterinářka (2006) (seriál)
Isa Jank
Východní Německo
Nejlepší seriály:
Na zdraví (1982) (seriál)
Verbotene Liebe (1995) (seriál) - herec, a.z.
Airwolf (1984) (seriál)
Mogens von Gadow
Německá říše
Nejlepší seriály:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Peter Wilzcynski
Nejlepší seriály:
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Jana Kozewa
Západní Německo
Nejlepší seriály:
Ve jménu zákona (1994) (seriál)
Zvláštní jednotka, Lipsko (2001) (seriál)
SOKO München (1978) (seriál)
Helga Göring
Německá říše
Nejlepší seriály:
Neviditelné hledí (1973) (seriál)
Volejte policii 110 (1971) (seriál)
Místo činu (1970) (seriál)