• T2
  ***

  Z prostredia politiky asi jeden z tých najpríjemnejších filmov, kde nechýba dejová ľahkosť, nejaká ta zábavná scénka a dokonca aj dramatická vložka a na záver aj riadna bitka o post guvernantky. /65%/(4.2.2010)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Pokud nechcete bojovat za pravdu, tak byste neměli být v Kongresu!" Tak to je krásná, idealistická a naivní pravda, na kterou se ihned po zveřejnění volebních výsledků snadno zapomíná. Nicméně já s ní souhlasím a navrhuji, aby se tento film po každém skončení zasedání pouštěl všem poslancům, senátorům, kongresmanům a podobné verbeži a to až do té doby, než povýší zájmy voličů nad své potřeby. Já mám prostě politické pohádky rád a tento styl vyprávění potěšil tu malou nezkaženou část mé cynické duše.(13.1.2016)

 • kaylin
  ***

  Hezká komedie, která má v hlavní roli hrdinku, jež vás už od počátku dovede nabít pozitivní energií, což se celkem cení. I po letech je komedie vtipná, taková hezká, nenásilná a potěší svým černobílým provedením, kdy absence barev filmu vůbec nic neubírá. Do toho ještě hezká romance, která neurazí, ale víc moc v tom není.(30.11.2016)

 • Hejtmy
  ***

  Jako studentovi politologie by mně měla tahle politicky angažovaná slečna učarovat, ale jak se říká čeho je moc, toho je příliš. Děj jde přímočaře dopředu, když se objeví jakákoliv překážka štěstí hlavních hrdinů, během pěti minut je odstraněná z cesty. Taková oddychovka, když člověk nemá co jinýho na práci. 65%(4.2.2010)

 • Houdini

  Oscar 1 : Herečka HR - Loretta Young + 1 nominace: Herec VR - Charles Bickford(31.3.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace