Tom Riddle

Ále, jděte všichni s tou kritikou někam do Mensy (parchanti jedni, neprojít o dva body... vždyť dva body přece nejsou tak moc... to to nemůžou přehlídnout?...). Já se málem udusil smíchy ("Tak tam fakt měla být díra." :o))) nebo "Když mi do večera nedáte ten recept, tak se zabiju." Bože můj, F-ing hilarious!). RRRrrrr!!! ke konci docela ztrácí tempo, to je fakt, ale to se dá úplně jednoduše napravit tak, že ho zapnete zase pěkně od začátku. Je prakticky stoprocentní, že při opakování uvidíte scénu nebo hlášku, které jste si prve (a podruhé a potřetí) nevšimli. ()

Brouk odpad!

No to je vrchol..... Proč já jsem vlastně na to koukal... Aha už vím... Původně jsem nechtěl tenhle hnus ani okomentovat, ale z druhé strany po shlédnutí tohohle paskvilu jsem neuvěřitelně (v rámci duševního vzpamatování) rychle prošel pro mě obtížné 3 levely DOOM 3, za což musím tvůrcům tohoto filmu poděkovat... A všem doporučuji pokud se chcete na tenhle film opravdu podívat a jak trapný je G.Depardieu nainstalujte si na PC nějakou RPG hru... Fakt to zabere... Ještě, že jsem na to nešel do kina, pak bych musel navštívit místo střelby nějakou nálevnu.... :-( ()

Handle

Rozporuplné hodnocení - to většinou u takových filmů bývá. Na jedné straně opravdu velcí nadšenci, kteří smíchy padají ze židle a na druhé straně velcí odpůrci, kteří asi film berou moc vážně a jejich hodnocení skončí odpadem. Myslím, že tento film si nezaslouží ani 5*, ale ani odpad. Ve filmu padají opravdu velmi vtipné hlášky, kterým i možná přidal český dabing, ale zároveň se tam objevují i ty trapnosti. V žánru ''parodie'' je tohle ale celkem dobré. Prostě úlet, nic pro suchary, když to takhle musím říct. Ke konci filmu už jen kroutíte hlavou... nad vším. :) ()

Stanislaus

RRRrrrr!!! je na jednu stranu neskutečně stupidní, nechutná, ale na druhou stranu vtipná a nápaditá komedie, která obsahuje spoustu šíleností. Soupeření o šampon, strach z noci, švadlena kytaristka, šéfova "pěkná" žena, ondulované vlasy, "-muti", Kameni atd. Další Funés či Drž hubu! to rozhodně není, nicméně stojíte-li o nevinnou oddychovku na odpoledne, neváhejte a urrrrrrrčitě to zkoukněte. ()

kinej

Tahle komedie na mě působí, jako kdyby parta vtipnejch týpků nakoupila pytel hulení, vydala se někam do přírody a tam začali sobě pro srandu točit film. I přestože je to skutečná pakárna, nelze filmu upřít to, že je někdy tak blbý, až je vtipný. Asi bych „to“ už nikdy nepotřeboval vidět znovu, ale pár usměvů jsem při sledování vypustil. ()

• Ve scéně, kdy Kudrnáč (Pef Martin-Laval) poprvé spatří Guy (Marina Foïs), opírající se o strom, lze si všimnout, že má vzhledem k době nelogicky vyholené podpaží. (chleba24)
  • Všechna zvířata ve filmu mají kly, s výjimkou opic. (Milan25)