Léto s vlky

Scénografie:

Peter Bävman

Kostýmy:

Bente Ulvik

Rozpočet NOK 26miliónovTržby Celosvetovo $1,691,055(8.9.2010)

Prázdninový čas patří dětem, tak jsem sledovala tuto dobrodružnou pohádku s vnučkou, velkou to milovnicí psů a zřejmě i vlků. Mně samotné připadal snímek hodně naivní, nevěrohodný, amatérský a nějak nedotažený. Už jen ten lotr, který by ve své nenávisti k vlkům klidně zastřelil i dítě, tam nějak nezapadl. Příroda krásná, ochranářská myšlenka v pořádku a tak na přání vnučky, které se snímek líbil, budu shovívavá.(24.7.2016)

• triatlet

V hlavní roli psychopat střílející po dětech a po vlcích. Zvířata (vlci a medvědice) se chovají jako v cirkuse. A Kim je kombinací Supermana a Vaška z Velryby - zvládne svým pohledem nejen očarovat vlčici i malé vlčí štěně, ale navíc sama vyleze na skálu a vlky transportuje. Drama vrcholí komickým příchodem padouchů ve chvíli, kdy vlčice je na vrcholu skály. "To jsem ještě neviděl, aby vlk lezl po skalách." :-DDD Zlatá Karkulka...(15.2.2014)

• troufalka

Někdo si asi myslí, že je třeba vymývat dětem mozek už od ranného dětství. Asi aby pak zvolna přešly na mnohem sofistikovanější filmy pro dospělé. Zlatí Bráškové od Chaloupka.(19.2.2015)

Pre deti nádhera a pre dospelých veľmi príjemné odpočinkové. V hlavnej úlohe vlk, vlčiatko, dobré dievčatko a zlé chlapisko.(29.8.2010)