Terri Fletcher (Hilary Duff - Dvanáct do tuctu, Slez ze stromu) je dívka z malého města s jedinečným hlasem. Poté co osobní tragédie změní její život, se Terri navzdory svému otci rozhodne strávit léto na hudební akademii v Los Angeles. Terri je nejprve ohromená a zaražená z nového prostředí, ale je pevně rozhodnutá nepromarnit jedinečnou příležitost. Navíc brzy poznává nové přátele, výborného učitele a taky první velkou lásku. Ve vedlejších rolích se objeví John Corbett (Moje tlustá řecká svatba), Oliver James (Co ta holka chce), Rebecca De Mornay (Identita) a David Keith (Ponorka U-571). (oficiální text distributora)

dr.jacoby

Sladučké, sladučké, sladučké a od začiatku do konca veľmi predvídateľné. Dosť trapné postavy, ktoré sa len tak pofľakujú a sú v živote úspešní. A ten trapný otec, to je teda ozaj postavička. Film na jedno pozretie a dosť. ()

Lencha

Asi jsem jedna z mála, kdo se rád kouká na filmy s Hilary. :-) Není to žádná oslnivá herečka, snad ani zpěvačka, ale já ji mám prostě ráda. Baví mě ty lehce přihlouplé filmy o mladých, s mladýma a romatikou. Tenhle film mě pobavil i rozbrečel. Je to příběh o holce, která ráda zpívá. Po cestě z koncertu ztratí bratra, který ji ve zpěvu podporoval. Vlastně díky němu se dostane na letní akademii. A tady začíná příběh, který je plný písniček, hudby, lásky, nenávisti... Takže ode mě má 4 hvězdy. ()

Lukoboss

To je přesně ten typ filmu, u kterýho soptím, trpím a stávám se nepříčetným. Stupidita od začátku do konce. Otec se chová jako kretén, matka radši nic neříká, dcera je neskutečná naivka a brácha má všechno na háku. Dochází k neskutečným situacím, např. 16 letá dcera říká: "Ještě nikdy jsem tátovi nelhala!", nebo otec dá synovi domácí vězení, jen co syn odmaturoval, kvůli naprosté banálnosti. Dceru vezmou na hudební konzervatoř, kde jsou všichni úplní virtuozové, zatímco ona nic neumí... atd. Takových šíleností je tam spousta. Je to nezáživné, hloupé a 100x omleté klišé, při kterém jsem hned několikrát odhadl, co bude následovat za scénu. ()

Hopper

Ďalší z filmov, ktorý som dokázal v nemom úžase sledovať len vďaka absencii inej zmysluplnej činnosti zavretý na hotelovej izbe o piatej rannej, kedy sa vďaka časovému posunu nedarí spať. Klasický príbeh o popoluške, ktorá k šťastiu prišla s úbohými hereckými (?) výkonmi a stupídnym, až po záverečné titulky predvídateľným scenárom. ()

joshula

Klasický americký doják, ve kterém najdete pár okamžiků na smích a pár na slzy. Zbytek je tak nějak na vyplnění.V některých částech filmu se to ale daří a to zejména díky hudbě. ()

Mafian

Lehce připomíná seriál "Tvá dubnová lež", především vztahem hudba-tragédie. Celkem slušný úvod je zde střídán klišovitou a nezajímavou nudou, kterou se vyznačuje drtivá většina filmů tohoto žánru... ()

venom14

Již stokrát omletý nápad, se stokrát omletými klišé,nevtipné.Vrcholem byl americký konec,kde všichni začali tleskat,potom to vyhrála jiná holka a hlavní hrdinka jí to přála. ()

peetriss

Mám pocit, jako by si tvůrci filmů Danielle Steel odskočili vytvořit něco pro mladé americké ovečky. Úroveň je podobná. Scénář tohoto filmu je neskutečně hloupý, prvoplánovitě sladkobolný a primitivně nedomyšlený. Hillary Duff v hlavní roli herecky slabá, i když sympatická. Takovýchto hudebních dramat (snad?) pro mládež už vznikly mraky, toto dílo je navíc jedním z nejslabších článků této žánrové hromádky. A pokud takto vypadá výuka na amerických uměleckých školách, no tak to teda ouvej! Velmi slabý rychlokvas s nezajímavými postavami. ()

Marťas

Asi jsem divnej, ale podobný žánr teenage romantických filmů mám docela rád a tak i když to bylo americké, přeslazené, předvídatelné... mě se to celkem líbilo. ()

katchi

Že by konečně nějakej teen film na úrovni?? Ale kdéže...tentokrát jde o další otřepané klišé. Začátek naběhne na režim ,,průměrný nezajímavý film" a tam se drží až do konce. Poněkud umělé a marná snaha udělat dobrý film. Zápletka je více než mizerná a každá postava má už od začátku nalajnované jaká bude. Někdo je zloduch a zloduchem zustane navždy, někdo je zlý otec, matka co chce pro dcerunku to njejlešpí a velmi kreativní tetička. A tak to je až do konce filmu. Poněkud nudnou a průměrnou podívánou zachrání koncert Three days grace a jejich hudba. Jinak je všechno zabaleno do obalu jménem kýč a nuda. Výkony Hilary Duff, která si zahrála hlavní roli jsou poněkud nejisté a trapné. Ale ano, ona nemůže za to, že ji navrhli tuto roli. ()

suzanne1997

Tenhle film byl jiný, byl hodně silný na emoce, dokonce jsem se i rozbrečela, ale i přesto musím dát hodně kladné hodnocení, protože to byl hodně dobrý příběh s dobrým koncem, ten mohl být trošku lepší, mohl by trvat déle, ale tak, s tím už nic neuděláme, takže docela dobré. Jinak tahle role Hilary Duff přesně sedla, rozhodně tenhle film doporučuji, a to všem, kteří mají tuto herečku rádi nebo se jen rádi podívají na příběh se šťastným koncem. ()

Geller

Tohle bylo opravdu velmi zlé. Klišovitý děj propletený mdlými situacemi, které po celou dobu trapně útočí na vaše city. A ani krásná hrdinka v hlavní roli to nemůže změnit. ()