Epizody(8)

Willow, legendárny čarodejník sa vracia v novom seriáli zasadenom o veľa rokov neskôr po udalostiach, ktoré sa odohrali v pôvodnom filme. Vedie skupinu nevšedných hrdinov na nebezpečnej záchrannej výprave svetom, ktorý prekonáva ich najdivokejšie predstavy. (Disney+)

Recenze uživatele patient333 k tomuto seriálu (2)

Willow (2022)

Za mňa lepší priemer. Začalo to horšie, ale postupne sa to zlepšovalo a posledné 3 diely ma celkom dosť bavili, navyše mali aj slušné vtípky, ktoré sa podarili a zaujímavé zvraty. Nie je to najlepší seriál, ale pokiaľ človek nečaká epické fantasy ale skôr akýsi komediálnejší fantasy quest, tak si to je možné dobre užiť. Efekty trocha horšie akoby som čakal na taký seriál, casting dobrý avšak čo je podstatné, že sa to zbytočne nehrá na nejaký dramatický seriál a nie je to prehnane WOKE. Celkovo si myslím, že kopec ľudí seriál odsúdilo príliš skoro a pokiaľ sa vychytajú nejaké tie muchy, tak druhá séria by mohla dopadnúť parádne. Ak sa teda vôbec odohrá. ()

Vichry (2022) (E01)

Nebol som v kontexte filmu, napriek tomu ma to celkom zaujalo. Napokon som si pozrel aj film a musím uznať že seriál je celkom dobrý a rozhodne pekne nadväzuje na film. Myslím si že lepšie vychytal nedostatky z filmu a stopáž tomu dobre sedí. Seriál ma kopec odkazov na film, ktoré potešia. ()