Reklama

Reklama

Epizody(6)

Obsahy(1)

Moderní pojetí thrilleru Davida Cronenberga z roku 1988. Herečka Rachel Weiszová ztvárňuje hlavní dvojroli – dvojčata Elliot a Beverly Mantlovy, které sdílí naprosto vše: milence, drogy i neuvěřitelné odhodlání udělat vše proto, aby zlepšili obor gynekologie a péči o matku a dítě. (Prime Video)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (10)

funkyman 

všechny recenze uživatele

Prve dva diely-hlavne druhy-treba ukazovat na verejnych podujatiach. Bez servitky by sa to mohlo volat /prosim nespajat s debilitou z tv/ - ale nejeden by si pri tom nic do ust nevlozil...krasne bez primesi napecene a za surova podavane..ale zaroven bez prvoplanoveho wow efektu .. a spresahom...potom to zacne trochu zadrhavat, motivy sa zacnu tocit dokola a pribuda pocit, ze toto som uz nie kde videl a bohuzial aj kedy to uz skonci...Rachel je fantasticka...ina byt nevie...v troch castiach by to bola topka, takto len vykradnuty mr. cronenberg s fantastickym startom na steroidoch  ale na konci plaziaci sa otravne do ciela... ()

anatheman 

všechny recenze uživatele

Původní počin jsem neviděl, nemůžu tedy srovnávat. Musím hned na začátku poznamenat, že seriál v úvodu velmi navnadí. To je zásluha především Rachel Weisz, která si onu dvojroli dávala a evidentně i užívala. Zároveň vás od prvního dílu zaujme toxicita vztahu dvojčat Mantelových a jejich ambice pojící se s gynekologicko-porodnickým prostředím. Problém je, že se děj ve druhé půlce utápí ve všudypřítomné schíze. A to už taková zábava prostě není. Dále bych očekával poněkud lépe objasněné motivace postav - a to především v závěrečném díle. Je to škoda, jelikož seriál jinak potenciál rozhodně měl. ()

Reklama

666teen 

všechny recenze uživatele

Budu se tvářit, že jsem neviděl toho Cronenberga. Fajn. Tohle je velice úchylná, hnusná, samosexuální studie vztahu mezi dvojčaty. Wow. To, že se dvojčata jmenují Mantles (spíš Mentals) vyjde tak nějak nastejno. Prostě je to poněkud rozvláčná studie o nádherném, pohodovém vztahu mezi sestrami okořeněná hromadou porodů, samovolných potratů, nechápajících rodičů, drogových úletů a jednou (možná) vraždou. Zajímalo by mě, koho vidí Rachel Weiszs v zrcadle. Je to hnus, který by se vešel do tří intenzivních dílů. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Rachel Weisz můžu vždy a všude a tady je dokonce dvakrát, takže prakticky nesleze ze záběru. No a dívat se na Rachel Weisz jak má nezdravý vztah s Rachel Weisz je pro všechny weiszology splněný mokrý sen. Do toho spousta potratů, porodů a podobných věcí, které sice mokrým snem rozhodně nejsou, ale díky výše zmíněné či zmíněným, to dává dohromady nevšední mix krásy a nechutnosti. Jen tu na mě bylo v druhé polovině série trošku moc Cronenberga, jehož půvdní film sice neznám, ale vliv tu byl znát. Jasně, podobné úchylné téma je pro něj jako dělané, ale přeci jen bych uvítal, kdyby to bylo natočené nějak........já nevim........jinak. A ani zkrácení na čtyři díly by neškodilo. Každopádně se jedná o neotřelou a osobitou záležitost, která mě nejspíš donutí sáhnout po knižní předloze. 75% ()

Galerie (106)

Reklama

Reklama