Strach z hlubin

• USA Deep Fear (více)
všechny plakáty

Obchodníci s drogami, které postihla bouře v oceánu, přinutí jachtařku, aby ze dna vylovila jejich kokain, ale okolí se hemží žraloky... (JasonCZ)

ricci.s

Mladá pipina zachráni stroskotancov, z ktorých sa vykľujú ozbrojení drogoví díleri a jej ďalšou úlohou bude vyloviť im kokaín z potopeného vraku, ktorý je ešte aj obklopený žralokmi. Na základe niektorých tunajších veselých hodnotení som čakal úplný prepadák, napokon to až také strašné nebolo. Tá Madalina Ghenea má síce figúru peknú. ale jej herecký výkon je nulový, a škrekľavá Macarena Gómez mi tradične liezla na nervy, lenže tú som za dobrú herečku nepokladal nikdy. Najlepší herecký výkon teda podávali samotné žraloky. Ďalší problém je snáď najmenej zaujímavý scenár a príbeh, aký som v thrilleroch o žralokoch videl a väčším klišé to už ani nemohlo byť ukončené. A teraz k plusom: Po remeselnej stránke dobre odvedená robota, fajn kamera, pekné podmorské scény, kvalitná práca s efektami, žraloky vyzerajú výborne! Keď si to porovnám s niektorými "trhákmi" od Syfy či Asylum a pod. (Sand Sharks, 2-Headed Shark Attack, Jurassic Shark a ďalšie nádhery), musím si zachovať aspoň nejakú objektivitu a udelím silnejšie dve. ()

misterz

Tak hrozné filmové spracovanie sa len tak ľahko nenájde. Dejova linka nuda a herci toporni až to naháňalo strach. Najlepsi herci boli ti žraloci. Ale tá jachtárka bola kočka. Dávam jej jednu hviezdu. 10/100 ()

Arsenal83

Každý si to pozrie len kvôli do uhľa opálenej Madaline, inak film nemá absolútne čo ponúknuť, akurát premenu Hobbesovej filozofie "Človek človeku je vlkom" na "Človek človeku je žralokom". Vizuál celkom ujde, hlavne keď tam je tá rumunská deva, no tiesnivú atmosféru film prinesie len divákovi, ktorý pred sledovaním vypil liter žinčice a záchod je obsadený. ()

Morholt

I když to tak na první pohled vypadá, nejedná se o žádnou asylumáckou taškařici. Ale ani o žádný zázrak. Vlastně je to blbý až na půdu. Ta rumunská holčina sice může mít tělo bohyně, ale to nezastře fakt, že herečka je to naprosto příšerná. A to i na podobný film. No ale co mně překvapilo, byly celkem kvalitní podmořské scény a i když se jedná o nízkorozpočťák, žraloci v akci nepůsobili zase tak moc špatně. Ve finále jsem vlastně dostal víc, než jsem čekal, což je ovšem i tak dost málo. 20% ()

oveckaoa

Ženská co se živí potápěním v moři narazí na trosečníky co chtějí zachránit. Zahrání je a oni ji unesou s tím, že po ní chtějí, aby z potopené lodi dostala ven jejich kokain do toho na ně útočí žraloci  a pro ni si přijede její přítel. Průměrný hororový  thriller se žraloky mohlo to dopadnout hůře  jako tady třeba The Black Demon (2023)  40 procent ()

lykan9

Strach z hlubin je zbytečný a nudný film, který disponuje pár hezkými záběry a sympatickým mužským hereckým obsazením (herečky byly hrozné a šeredné). Takový film je tak na jedno zkouknutí a dost, protože je to dlouhé i přes to, že film netrvá ani hodinu a půl. ()

psychoJoa odpad!

Ze žraločích thrillerů byl tenhle asi nejnudnější a nejvíc o ničem ze všech, co jsem kdy viděla. A to nemluvím o tom, že se o “strach” ve filmu stará jeden (a pak teda dva, ale ten druhý tam vlastně nic nedělá) hloupý, ale vlastně chytrý žralok (otevře si dveře jo…), který loví jen tak pro zábavu a zajímavé je, že jen v určitých situacích… a pak teda dvojice uřvaných “uprchlíků”. Čekala jsem teda víc žraločí zábavy a méně prostoru pro hraní špatných herců. Chyba. ()

iXtr3m3

Hviezda za slušné exteriéry, ale inak prachsprostý sterilný až imbecilný pokus o žraločí triler, ktorý nemá ani poriadneho žraloka, ani poriadne postavy, nemá nič. ()

Ant_Antony

Tak tohle je dobrej úlet... Kdyby tam nebyl žralok, tak to vypínám po deseti minutách... Update: v půlce jsem to vzdal... Tohle nezachrání ani ten žralok... ()

Hapretor

Madalina sice taková "umělá" ale pohledná ... a některé "podvodní" záběry jsou povedené ... lekl sem se ... cukl ... zasmál se... na uspání dobré ... večerní relax ... ()

soviczka odpad!

Proč na Deep Fear nekoukat? 1) za pár týdnů se chystáte na dovolenou do Karibiku 2) nemáte rádi rumunské silikonové pornoherečky 3) je to strašná sračka ()

JenYu

Celou dobu jsem si říkala, že v tom filmu něco nefunguje... A pak jsem na to přišla. Takhle to vypadá, když herci neumí hrát. Vizuál bohužel nic nevylepšuje a dlouhé bezobsažné scény nudí. V porovnání s tímhle je The Meg brilantní kinematografie. P.S. Ed samozřejmě hrát umí. Každý prostě někdy šlápne vedle. ()

bigjames

Není to tak hrozné jak by zdejší, podle mě výrazně podstřelené celkové hodnocení, mohlo naznačovat. První polovina filmu dokonce slušná, snaha o práci s kamerou (některé záběry z výšky apod. jsou vyloženě pěkné) a herecké výkony odpovídají a rozhodně nejsou tragické. Je to celkem nuda, v závěru se to samozřejmě rozsype pod tíhou absence logiky, která je tak typická pro tento druh filmu. Ale existuje mnoho snímků s tímto tématem, které jsou po všech stránkách absurdnější. Dostal jsem, co jsem čekal. Napětí 0. ()

PepusGi11._ odpad!

Sem dobrej,oanč sem to dak 55 minut 45 vteřin,když zautočil ten žralok....Až pak sem pochopil,že v těhle vodach nemám co dělat.....Šilenost....Strašně špatně udělaná šilenost....Jo a hlavni herečka byla už v tom lužku na lodi extremně hnusná,fakt se omlouvam,ale jo,si škaredá.... ()

Carcooli

Tak tady jsem se pobavila. Žena stráví x hodin ve vodě, na širém moři, v ledovém oceánu. A přesto když konečně vyleze na palubu, vypadá, jako by se měla za hodinu projít po modelingovém mole - perfektně nalíčená, top účes, bizár jak kráva! :-D Super scéna podobného rázu je, když buchta vzpomíná, jak v dětství přišla na moři o otce, který se utopil. Holčičku posadil do stanu na rozbouřeném moři. U toho stanu s ní pak byl (než se utopil). Za nimi řádila bouře jak kráva, ale tatík se s děvčetem ve stanu ani nehli :-D fakt komedie, která pobavila, doporučuju :-D ()

myp2p odpad!

Ty záběry na tu napíchanou porno herečku byly fakt stopka a dál už nic. Paní má herecky fakt jenom na to péčko. ()

mdf

Tady je fakt jenom trochu zajímavá ta rumunka,která sice moc hrát neumí,ale budiž,vizuál,taky není špatný,ale celkově,je to na odpis. ()

awerto odpad!

Holka ze Slatiny napumpovana botoxem a silikonem zachrani paseraky. V kazdem zaberu se snazi ukazat jak ma hezke nohy, telo, kuzi. O herectvi se neda mluvit. Nelogicke dialogy a nelogicke zvraty ani nerikam. Zalouzeny odpad. Ed umi hrat ale kdyz ma partnerku silikonove drevo, tak ani mistr tesar nema sanci... ()