Reklama

Reklama

Policejní detektiv Danny Rourke (Ben Affleck) obdrží telefonát o probíhající loupeži. Po příjezdu na místo ho čeká šok - v bance narazí na stopu, která by mohla vést k objevení jeho dávno ztracené dcery. Během loupeže navíc dojde k nevysvětlitelnému ohnutí reality. Oba případy spojuje postava tajemného hypnotika (William Fichtner), který údajně dokáže silou mysli přimět ostatní lidi vnímat verzi světa, která neexistuje. Detektiv Rourke, odhodlaný najít svou zmizelou dceru, pronásleduje pachatele, který ho donutí zpochybnit realitu svého světa. (Vertical Ent.)

(více)

Videa (6)

Trailer 1

Recenze (146)

3DD!3 

všechny recenze uživatele

Béčkový noir, který se překlopí do totálního mindfucku. Ano je to blbost, ale strašně zábavná blbost, kde se pořád něco děje. Udělaná od srdce a s výborně padnoucím Affleckem v hlavní roli. V poloze stoického drsňáka zničeného životem a nasraného na všechny se vyloženě našel. Mile mě to překvapilo, tak mírně nadhodnotím. ()

Xmilden odpad!

všechny recenze uživatele

Sledovat v jednom týdnu Baflecka v natřískaném Městě a potom například v Hypnotikovi představuje zvláštní druh bolesti. Nevím čím to je, ale jednu chvíli už to začínalo vypadat že se z něho pomalu jistě klube zajímavý herec, aby potom svou kariéru znovu devalvoval. Zvláštní, buď ten alkohol v Americe stojí nekřesťanské peníze a Ben je nutně potřebuje nebo fakt nechápu proč do podobných projektů vůbec leze. Že to celé natočil kdysi skvělý Rodriguez už raději nebudu ani komentovat. Velká škoda kluci. ()

Reklama

Fr 

všechny recenze uživatele

„NĚKDO SI S TEBOU HRAJE…“  Fajn úvod a vlastně můžu s klidem napsat, že mě to nijak nesralo až dokonce. Rodriguez si prostě vytvořil svůj „Počátek“. A rovnou ve psychedelickým stylu. Obsazení je zajímavý, Robert režírovat umí… ano, je to lehce naivní, ale na to sere Bílej tesák!   ///   -------------- POD ČAROU: ------------------------------------------------ 1.) Robert Rodriguez napsal první scénář na toto téma už v roce 2002. 2.) Úvodní promítací víkend se zapsal do Rodriguezovi a Affleckovi kariéry jako jejich nejneúspěšnější v kariéře. 3.) Thx za titule „Saurix“. ///                         PŘÍBĚH  ***  HUMOR  ne  AKCE  **  NAPĚTÍ  ** ()

jefff 

všechny recenze uživatele

Míval jsem Roberta Rodrigueze fakt rád, ale pravdou je, že Hypnotik ukázal, že když za sebou nemá výrazný vizuál, tak se ukáže jeho neschopnost natočit dospělý, rafinovaný příběh. Hypnotik je kopií Nolanových filmů s kořením od Ridleyho Prokletého ostrova. Jenže ač je jádro filmu docela zajímavé, celé to kolem je spíš úsměvné a až dost hloupé. Navíc už jsem dlouho neviděl herce takhle odchodit film. Afflecka to evidentně vyloženě otravovalo a o hraním se v jeho případě nedá snad ani mluvit. Zbytek osazenstva je spíš b-třída. ()

warrenur 

všechny recenze uživatele

Po Affleckovom vybornom The Accountant (2016) som dufal v podobne kvalitny kusok. Zial, marne. Tema hypnozy nie je vo filmografii neznama. Po prekombinovanom Trance (2013) s Rozarkou Dawnson, ci Get Out (2017) sa da nieco ocakavat. Ak ste nic z toho nevideli, mohli ste sa tuna vselicomu "cudovat" a pritom sa mozno i bavit. Zial, mne scenar prisiel opat slabo spracovany az naivny. Nuda. Rodina je zaklad statu. :D. Pozitivny herecky prinos mal jednoznacne zaporak s uhrancivym pohladom Williama Fichtnera. Nuz a potitulkova scena uz len ukazala, ze cokolvek sme videli moze, ale nemusi byt bullshit. Meh. Neodporucam. ()

Galerie (22)

Zajímavosti (6)

  • V závěrečných titulcích se nachází mezititulková scéna. (fisus)
  • Pôvodne sa malo natáčať v Los Angeles a v celej Kalifornii v roku 2020, všetky miesta boli preskúmané a kulisy boli postavené v Santa Clarita Studios, lenže Covid opatrenia zastavili produkciu a tá sa obnovila sa až nasledujúci rok v Texase. (Arsenal83)
  • Režisér Robert Rodriguez napsal první scénář k tomuto filmu už v roce 2002 a přiznal, že je to jeden z jeho oblíbených příběhů. (Sebule)

Reklama

Reklama