Protiklady se přitahují

• USA Jack and Jill vs. the World (více)

Úspěšný reklamní agent Jack žije na vysoké noze a problémy obyčejných lidí moc neřeší. Naproti tomu Jill je lehce potrhlá holka, která žije ze dne na den a její spontánní rozhodnutí jí malinko komplikují život. Ti dva se rozhodnou spojit síly a sepsat manifest, ve kterém by poradili, jak žít ideální život. Přitom si ale začnou uvědomovat, že ten jejich k ideálu potřebuje právě toho druhého. (Magic Box)

KdG

Úplně zbytečný, nudný film s naprosto nesympatickými herci. Jediný kdo mě zaujal byla Vanessa Parise, která to snad i napsala a celé zrežírovala. Možná by udělala líp kdyby byla "jen" slušnou herečkou. ;-) ()

Marrianna

Udivuje mě, že se ještě někdo do slaďáků pouští - no udivuji se i já, jelikož si seženu další a opět mu dávám šanci. A ono ne, ono je to zase to samý. Je fajn, když se pošťuchují a svým opakem se doplňují, jenže aby něco jiskřilo musí tam být i protipóly (Freddiemu Prinzovi to nevěřím i kdyby si dal před oči prskavku) - a ne, že z toho udělají další plytký příběh od Rosamunde Pilcher. Prosím prosím, vytvořte po dloooouhý době, něco co mě potěší. ()

pe3czech

"Páni, to je ale kýč!", letělo mi hlavou nedlouho po úvodních titulcích. Přesto však první půlhodina nasadila v rámci žánru laťku do výšek, které skáče jen Jelena Isinbajeva. Zdá se jako úžasná uspávačka na dobrou noc, lék na posmutnělou duši. Přesně tyhle dvě podmínky byly u mne splněny, navíc v obou hlavních hrdinech jsem se poznal(nebo bych se rád poznal), a já o prvním reklamním bloku začal uvažovat nad štědrým hodnocením. Dokonce i soundtrack se mi vzhledem k aktuálnímu rozpoložení docela zalíbil. Bohužel druhá část klesla do nejhlubší možné plytkosti. Mne daleko více zajímalo řešení jejího zdravotního problému, kterak se s ním vypořádají a doufal jsem, že happy end bude ve smyslu jejího uzdravení. Přiznávám, nebyla by to žádná sláva, přesto by tisícinásobně překonal klasický konec "kterak se dva pohádají a pak prozřou svou hloupost", který mě nemile uzemnil. Řečeno sportovní metaforou ze začátku - laťka nasazena pro Jelenu Isinbajevu, ale skočit se jí pokoušela kulhající juniorka se šedým zákalem.///Zajímavé pro mne bylo vidět Freddieho Prinze po delší odmlce. Holt už to není ten slaďáček z před deseti let. Rysy mu nějak zhrubly a i když v něm toho sympatického cukrouše rychle poznáte, obzvláště z jeho klasických gest, právě ta gesta v jeho "mužštější" variaci už tak nefungují. ()

HarlanWade

Typický příklad totálně špatné komedie. Jak režie, tak scénář stojí za starou bačkoru. Navíc to není ani trochu vtipné (nezasmál jsem se ani jednou), hlavní hrdinové nehrají zrovna nic moc a ani to mezi nimi nejiskří. Velmi slabá záležitost. ()

BUFUU

Romantická komedie s naprostou absencí humoru. Hlavní myšlenka filmu byla zas ukradena z Listopadové romance. ()

piglit

Cystická fibróza není zas taková sranda, jak se nám snaží autoři namluvit. 50% pacientů zemře do 32 roků věku, jsou neplodní, trpí cukrovkou, mají extrémně slaný pot a obvykle i malý vzrůst. Typické jsou paličkovité prsty, časté dýchací obtíže, záněty dýchacího traktu. Nemoc je nevyléčitelná a transplantace plic předčasnou smrt jen oddálí. To jen na doplnění scénáře... ()

kaziKV

Film, u kterého hned ze začátku víte, že zápletku vytvoří nemoc nebo temná minulost jedné z hlavních postav nebo jeho blízkých příbuzných. Já jsem rád, že mu to během těch víc jak osmdesáti minut nakonec řekla, a ještě se přitom vešla do mnou nastaveného časového limitu. Nebýt vína, asi bych nedokoukal.. ()

megajalec odpad!

Kde začať? Príbeh stokrát videný, herci slabučkí, žiadne silné momenty, stokrát omieľané veci dokola, plno trápností, nuda nad nudu. Takto proste nie, ďakujem. ()

P3tulQa

Nevím proč, nevím jak ani čím mě ten film natolik okouzlil. Ale moc se mi líbí a pustím si ho vždy, když chci vidět něco hezkého, smutného, romantického :) ()

cici24

Úplně obyčejná komedie o dvou lidech...nic víc nic míň....Freddie jak přibral, tak mu to možná i přidalo na herectví... ()

MFZB

Nemám rád romantické komédie, ale tak túto som si výnimočne pozrel po celodennom sledovaní hororov. A na večer celkom pohodové odreagovanie. Síce je to pomerne krátke, ale trošku keby sa to podolaďovalo, tak je to až moc v pohode. 50% ()

Teachman

Námět a zápletka: 4/10 ... Vizuální stránka: 5/10 ... Soundtrack: 4/10 ... Didaktický potenciál: 4/10 ... Celkový dojem: 4/10. ()

lele

Nuda nuda nuda, strašná nuda, a o tu ženskou bych si neopřela kolo :/ (p.s.: po přečtení příspěvku od dopitaka: Přesně tahle srágora (Sweet November) mi vytanula na mysli po pár minutách sledování J&J) ()

malyLibor

merigieren a P3tulQa to napsali hezky. Nemám co dodat... prostě krásná pohádka... Možná je lepší žít naplno pár let než přežívat desetilerí jako živá mrtvola... ()

pajuscherry

Co k tomu dodat..neslaná, nemastná komedie, jediný důvod proč jsem to chtěla vidět byl ten, že tam hraje Freddie, ale ani to tu komedii nijak nezvýraznilo bohužel. ()