Tony by se rád stal modelem. Přestěhuje se do Madisonu a v baru potká Jeffa. Rukou psané vzkazy odstartují vztah, který se ošklivě zvrtne. (Netflix)

Rayen1

Ten chlap byl absolutní magor a Evan jo hraje skvěle. Jen mě děsí, že mezi lidma je takovejhlech posahancu mraky, a nikdy nevíš, kdy na někoho takovyho někdy narazíš... ()

Dr.Jane

S úctou ke všemu, co se děje na plátně, ale hlavně - co se stalo ve skutečnosti.....tohle je brilantní filmařina.  Scéna "rozhovoru" v restauraci - to byla smršť z jiné dimenze a ostatní nemohu a nesmím zmiňovat, protože nechci nikomu kazit budoucí zážitek. ()

swenyx

Tony totální frajer úplně se s tou postavou během tý chvíle zžijete a pak jen vidíte jak si ho Jeff dává k večeři. To je fakt úlet. Asi nejlepší díl zatím. Jsem rád, že jsme taky viděli, jaký to je z pohledu rodiny. Nejspíše už teď můžu s přehledem říct, že se jedná o seriál roku. ()

jirikzaboj

Částečně němý díl mě opravdu nadchnul. Opravdu moc se mi líbí, jaký prostor v seriálu dostávají oběti . Dostanou pořádný charakterový vývoj a nám to dodá ještě větší pocit soucitu a bolesti k příběhu. Finálním rozhodnutím Jeffryho usmrtit někoho, kdo ho měl možná konečně rád a částečně chápal jeho jinakost mě utvrdilo, že to byl opravdu psychopat. Tohle nebylo nedorozumění, ale psychická degradace opravdu narušené osoby. Po 6 epizodách by mi to i stačilo k pochopení celého příběhu. Obavám se, že od této chvíle se budu mírně nudit, vzhledem ke zdlouhavosti epizod a jejich vysvětlivek. No nechám se třeba příjemné překvapit. Ale tenhle díl byl za mě prozatím peek celé minisérie. ()